[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

kinoklubi kinoklubi

941 posts   2617 followers   586 followings

Forum Cinemas Kinoklubi  Legendaarse Black Sabbathi viimane ja kõige võimsam kontsert 28. septembril Sinu kinos.

http://bit.ly/SabbathFC

Homme tule tähista meiega Kreisi Teisipäeva! #kreisidhinnad #cocacolaplaza #kinoekraan #kinocentrum #kõigile #lapsepileti #hind

#instaloos on teie ees! Vali oma lemmik film ja kino, Coca-Cola Plaza, kino Ekraan või Viljandi kino Centrum, ja võidki võita kaks priipääset. Seekord Instaloosis: Ellen Page õuduspõnevikus ELUMÄRGID, Jake Gyllenhaal biograafilises draamas TUGEVAM, Reese Witherspoon romantilises komöödias TAGASI KODUS ja romantiline film ARMASTUS INGLITE LINNAS (Coca-Cola Plaza).

Humoorikas ja eluline Eesti tragikomöödia "Minu näoga onu" tänasest Sinu kinos. Filmi peaosas muidugi igihaljas Rain Tolk.

Sõbrad kaasa ja kinno? Kohal on näitlejad, loosime välja auhindu ja oleme niisama lahedad. #buduaarteenlähebkinno #20september #legoninjagomovie #cocacolaplaza @legoninjagomovie @buduaarteen

Katrin ja Andres Maimiku uue filmi "Minu näoga onu" üheks peaosatäitjaks on ei keegi muu kui võrratu Evelin Võigemast. Sinu kinos alates neljapäevast.

Uus #instaloos on kohal! Vali oma lemmik film ja kino, Coca-Cola Plaza, kino Ekraan või Viljandi kino Centrum, kus filmi nautida ja osaledki loosimises. Seekord Instaloosis: kogupere LEGO film LEGO NINJAGO FILM, võimas actionfilm KINGSMAN: KULDNE RING, ajalooline meeleolukas draama VICTORIA JA ABDUL, uus Eesti mängufilm MINU NÄOGA ONU ja biograafiline draama MÄSSAJA RUKKIS (Coca-Cola Plaza) romaani "Kuristik rukkis" loomisest.

Channing Tatum on end Coca-Cola Plazas juba ootevalmis seadnud, sest septembri Kuufilmi "Kingsman: Kuldne ring" esilinastus toimub juba 20. septembril SCAPE saalis!

Tänasest astub kinoekraanidele kuritegeliku maailma suurim hirm, mudilasest politseinik! Ta ei ole alati mudilane olnud. Enne oli ta karm politseinik, kuid nõid pani talle needuse peale ja ta vahetas kehad aastase lapsega. See väike probleem ei takista tal aga kriminaale jälitada. Krimikomöödia "Paarimees" hullutab ja naerutab!

Täna esilinastub eluterve huumoriga vürtsitatud draama "Imelaps", kus peaosades on Kapten Ameerika Chris Evans, Octavia Spencer ja imeline lapsnäitleja McKenna Grace. See on lugu indigolapsest, kes peab pärast kodukooli esimest korda päris kooli minema. Film kõigile, kes armastavad huumorit, pisaraid ja õpetlikke lugusid.

Täna esilinastub Sinu kinos pingeline märul terrorismivastasest sõjast. "Treenitud tapma" peategelaseks on noormees, keda juhib ainult raevukas iha maksta kätte neile, kes on temalt juba kõik röövinud. Nüüd treenitakse temast aga armutu võitleja, et valmis olla kõigeks. Peaosades Michael Keaton ja Dylan O'Brien.

"Ristiisa" maraton jätkub! Täna kell 20.30 triloogia teine osa ja kolmapäeval kell 20.30 triloogia finaal! Kolmanda osa lisaseansid 20. ja 27. septembril.

Most Popular Instagram Hashtags