kinoklubi kinoklubi

891 posts   2504 followers   586 followings

Forum Cinemas Kinoklubi  "Autod 3" eellinastused nüüd Sinu kinos!

http://bit.ly/AutodFC

#instaloos on kohal! Vali oma lemmik film ja kino, Coca-Cola Plaza, kino Ekraan või Viljandi kino Centrum, ja võid võita kaks priipääset oma valitud filmile. Seekord Instaloosis: maailmakuulus seeria jätkub filmiga "Autod 3", õudus naaseb õõvafilmiga "Amityville: Kurjuse ärkamine", dokfilm "Kedi" tänavakiisude seiklusrikkast elust (Coca-Cola Plaza) ja suurejooneline ulmefilm "Valerian ja tuhande planeedi linn".

BLADE RUNNER 2049 uut treilerit juba vaatasid? Imeline! #bladerunner2049

Meie aja edukaima ja põnevaima lavastaja Christopher Nolani "Dunkirk" on juuli Kuufilm. Esilinastus toimub kolmapäeval Scape saalis. Uksed avame juba 18.30. Alustame ägedate treileritega ja jätkame vinge auhinnaloosiga.

5h valminud kaunikene. #dunkirk @hjnovod @tonislohmus

#Instaloos on kohal! Vali oma lemmik film ja kino, Coca-Cola Plaza, kino Ekraan või Viljandi kino Centrum, ja võidki võita kaks priipääset oma valitud filmile. Seekord Instaloosis: Christopher Nolani eepiline sõjafilm "Dunkirk", Sofia Coppola romantiline thriller "Petetud" ja legendaarse Clint Eastwoodi poja Scotti märulipõnevik "Pöörased".

Tormi ja Pikse lahing on tulekul! #cars3

"Troonide mängu" Jamie on eriti suurde pahuksisse sattunud, sest seekord jagab ta vanglat "Elavate surnute" Shane'iga. Karmimast karmima krimithrilleri "Vangla valitseja" külastusajad on tänasest Coca-Cola Plazas kõigile avatud.

28. juulist lükkame nunnu- ja nurrumeetrid põhja ning poeme kinosaali vaatama dokfilmi "Kedi" Istanbuli tänavakassidest. Meisterlik film viib meid käppade kannul restoranidesse, kodudesse, turule ja hiirejahile. #kedifilm

True story. #spiderman #homecoming

Christopher Nolani suurejooneline põnevik esilinastub juba 19. juulil. Coca-Cola Plaza Kuufilmi eriseanss loomulikult Scape saalis algusega kell 19.00. Uksed avame juba pool tundi varem. Elamus on garanteeritud!

Most Popular Instagram Hashtags