[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

khamenei_ir khamenei_ir

4671 posts   1620513 followers   13 followings

Ayatollah Seyed Ali Khamenei  حضرت آیت‌الله حاج سیدعلی حسینی خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی ‌‌ 📲كانال تلگرام:

http://t.me/Khamenei_ir

‌‌
پروردگارا! به محمّد و آل محمّد این #جوانان_عزیز را در راه خود ثابت‌قدم بدار. پروردگارا! به محمّد و آل محمّد کمک و لطف و عنایت ویژه‌ی خود را شامل حال این جوانان عزیز قرار بده. ۹۶/۶/۲۶

@khamenei_video
در همان اوقاتی‌که عزاداری و شعرخوانی برای امام حسین(ع) ممنوع بود؛ شهريار ميگويد:
بجز از علی که آرد پسری ابوالعجایب
كه علم كند به عالم شهدای كربلا را
🌹ويژه بزرگداشت #شهریار

#امنیت
امنیّت، در شمار نعمتهای درجه‌ی اوّل پروردگار است. اگر امنیّت در کشوری وجود داشت، امکان پیشرفت علمی، پیشرفت عملی، پیشرفت اخلاقی و پیشرفت انسانی در آن کشور وجود خواهد داشت؛ [امّا] اگر امنیّت نبود، هیچ‌کدام از اینها امکان‌پذیر نیست یا بسیار دشوار است. ۹۶/۶/۲۶
__
#دیدار_نیروی_انتظامی

۹۶/۶/۲۶ | 17/9/2017

‌‌
امروز، ديدار با #جانبازان؛ در حاشيه حضور در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی

@khamenei_quote
🔻رهبر انقلاب، صبح امروز در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی:
🔹اگر کوتاه بیاییم، دشمن جلوتر خواهد آمد؛ #برجام را ببینید؛ آمریکا هر روز یک جلوه‌ای از شرارت خود را نشان می‌دهد و حرف امام را که «آمریکا شیطان بزرگ است»، اثبات می‌کند.
🔹 ملت ایران به‌دلیل نیاز خود دنبال انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای بوده و هست. بر اساس برآورد کارشناسی و دقیق متخصصان، ایران تا چند سال دیگر حداقل احتیاج به ۲۰هزار مگاوات نیروی برق هسته‌ای دارد؛ غیر از آن مقدار انرژی که از دستگاه‌های غیر هسته‌ای به‌دست می‌آید.
🔹رژیم آمریکا که از پیشرفت علمی این ملت و همه‌ی ملت‌ها نگران است، در مقابل این حرکت مشروع، تحریم‌های ظالمانه را تحمیل کرد.
🔹مسئولین به این نتیجه رسیدند که مذاکره کنند و از بخشی از حق خود صرف‌نظر کنند تا #تحریم‌ها برداشته شود.
🔹اما امروز می‌بینیم علی‌رغم همه قرارها و تعهدها و بحث‌های فراوان در #مذاکرات، برخورد آمریکا با این مذاکرات و نتیجه آن، کاملاً ظالمانه، قلدرمآبانه و زورگویانه است.
🔹مسئولان باید به سردمداران فاسدِ رژیم ایالات متحده آمریکا اثبات کنند که به مردم خود متکی هستند و ملت ایران که ملتی مقتدر است، به برکت اسلام، زیر بار زور نمی‌رود و کُرنش نخواهد کرد.
🔹ملت ایران بر مواضع شرافتمندانه و قدرتمندانه خود خواهد ایستاد و در مسائل مهمِ مربوط به منافع ملی، عقب‌نشینی در قاموس جمهوری اسلامی معنی ندارد و پیش خواهد رفت.
⛔️زورگویی هرجا جواب دهد، در جمهوری اسلامی جواب نخواهد داد و این نظام، راست‌قامت و مقتدر ایستاده است.
🔹مسئولین فاسد، دروغگو و ریاکار آمریکا خجالت نمی‌کشند؛ وقیحانه ملت ایران را به دروغ‌گویی متهم می‌کنند.
🔹ملت ایران صادقانه حرکت و اقدام کرده و صادقانه نیز این مسیر را تا آخر خواهد پیمود. دروغگو شمایید! دروغگو سردمداران نظام سلطه‌اند؛ دروغگو آن کسانی هستند که خوشبختی هیچ ملتی را نمی‌خواهند ببینند.
🔺هر حرکت غلط نظام سلطه در قضیه برجام، با عکس العمل جمهوری اسلامی مواجه خواهد شد. ۹۶/۶/۲۶
__
#دیدار_نیروی_انتظامی

‌‌
در آستانه هفته دفاع مقدس، مراسم دانش‌آموختگی، اعطای درجه و سردوشی دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی صبح امروز (یکشنبه) با حضور حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا برگزار شد. ۹۶/۶/۲۶
‌‌This morning: Graduation and granting epaulets and ranks ceremony at Police Academy. 17/9/17
على مشارف أسبوع الدفاع المقدّس، عقدت صباح يوم الأحد ١٧/٩/٢٠١٧ مراسم تخريج ومنح الدرجات والرتب لضباط كلية علوم الشرطة بمشاركة القائد العام للقوات المسلحة الإمام الخامنئي.
__
#دیدار_نیروی_انتظامی

@khamenei_video
اگر کسی با شما اظهار دوستی كرد؛ به بهانه عیوب او، دست رد به سينه او نزنيد!

#کار_جهادی ؛ پاسخ دشمنی‌

#کنکور
بعضی دنيا و آخرت خود را به دست يافتن به دانشگاه وصل كردند. شنیدیم جوانی كه در كنكور رد شده، بلايی سر خودش آورده يا افسرده شده يا پدر مادرش توسری بهش زدند!
دانشگاه راه رشد علمی است و من مروج گسترش و عمق دانش هستم و اصرار دارم اما معنایش اين نيست كاسب و تكنسين خوب نميخواهيم!
#کنکور۹۶

‌‌
⚡️قبولی در #کنکور نقطه شروع است
🔻رهبرانقلاب: شما با پذیرش در کنکور وارد یک جاده‌ای شده‌اید. چنانچه از حرکت باز بمانید، همین اول جاده مانده‌اید و مثل این است که وارد نشده باشید.
🔺این جاده را با هر چه سرعت بیشتر طی کنید، پیش بروید و خسته نشوید تا ان‌شاءالله به آنجایی برسید که شایسته‌ی شماهاست. ۸۵/۶/۲۵

Most Popular Instagram Hashtags