keremcem keremcem

626 posts   291,817 followers   650 followings

Keremcem  @ukiletisim info@kcm.com.tr

#tbt serisine Yeraltı Aşk ile devam...🎶 Sıradaki tbt şarkısı sizce ne olsun?

Join the movement🖤

Sunday mood🤭😍

Tatil modundan hala çıkamadık... @ilayerkok

Özdilek çekiminden bir kare 😉

30 Ağustos 1922... Türk milletinin özgürlüğünü ve bağımsızlığını kazanma yolundaki en büyük adımı. Karakterini bağımsızlıkla ifade eden ulu önder Atatürk ve silah arkadaşlarını saygıyla ve minnetle anıyorum.
Sonsuza dek Atamızın izindeyim...
Zafer Bayramı’mız kutlu olsun!
Saygı ve minnetle...

İstanbul’a uğurlama komitesi🤘🏼 istanbul farewell committee

Herkese iyi bayramlar😉
Happy bayrams @ilayerkok #toyotachr

Yol hikayemizin ilk durağı Erdek’deki son gecemizde, sıcak insanlarından tatlı bir bayram uğurlaması... -Nerelere gidelim?
-Fethiye diyelim
Takip etmeye devam edin😉
Last night in Erdek, the first stop of our road trip. Tomorrow we’ll be on the way to Fethiye.. Keep following 🚗 @ilayerkok

Benim havalar😉 my mood.. @ilayerkok

@cemadrian @restaurantbayefetto
Size gerçek bir hikaye anlatacağım; İki elin parmağı kadar sayıda yakın arkadaş, Ege Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra, hiç kopmadık, hala neredeyse devamlı görüşüyoruz.
Tuba önemli bir bilgisayar firmasında yükseliyordu, hemşehrim bir Milas’lı adam Tolga’yla evlendi. O da başarılı bir şirketin üst kademelerinde çalışıyordu İstanbul’da. Tuba bize hamilelik haberiyle beraber, kariyerlerini bırakıp Fethiye Kayaköy’e yerleşmeyi, neredeyse sıfırdan bir restoran açmayı planladıklarını, hatta bir an önce gidip oğulları “Efe”yi orada dünyaya getirmek istediklerini söyledi bize. Olur böyle planlar, başarmaktan daha zordur hayata geçirmeye cesaret etmek! Ama dediklerini yaptılar ve gittiler. Bütün birikimlerini, restoranın inşaatına harcadılar. İsmini de oğullarından esinlenerek “Efetto” koydular. Bilen bilir Kayaköy çok özel bir yerdir ama Fethiye’nin öbür turistik yerleri kadar ziyaretçisi yoktur. Biraz meraklısına hitabeder. Yani anlayacağınız Efe büyürken Efetto zorlanıyordu. 2 yaz önce konuk olduğum @mehmetturgut ’un tv programı “Falan Filan”ın çekimleri için gittim Efetto’ya ilk. Müthiş bir yer, harika yemekler.. Programın tvde yayınından sonra Tuba, mekanı merak edip gelenlerin olduğunu söyleyince çok mutlu oldum. Arkadaşımın hayaline ufak da olsa katkıda bulunmuştum. O gün söyledi Efetto’da konserler yapmayı planladıklarını Tuba. Olabileceğini, hatta ilkinin KeremCem konseri olmasını isteyeceğimi söyledim. Ama sonra çekimler, konserler derken bir daha soramadım. Gerçekten yerelden, Türkiyece tanınmış isimlere ulaşan isimlerle konserler yaptılar Efetto’da. Ve nihayetinde bu yazımın sebebi olan @cemadrian konserinin afişiyle uyandım geçen sabah. Müziğini çok kıymetli bulduğum, kendisini çok eskiden tanıdığım Cem Adrian’ın, benim 20 yıllık canım arkadaşımın @restaurantbayefetto ‘sunda konser verecek olması yüzümü güldürdü. Tuba’yla Tolga kimseden birşey istemeden kendileri inşa ettiler Efetto’yu ve 21 ağustosta Cem Adrian konseri yapıyorlar. Biz de Efetto’da konserde olacağız İlay’la, Fethiye ve civarındaysanız sizi de bekleriz. Hem Efetto kendi başına rüştünü ispat etti artık, belki bir sonraki konser benimki olur😉

Mutfağa gireyim İlay’a bir şeyler hazırlayayım diyince elim hep aynı sosa gidiyor!🌶🌶🌶 Neyseki acı seviyor ❤️ @ilayerkok
I’m in the kitchen to cook for @ilayerkok thanks god she likes hot 😉

Most Popular Instagram Hashtags