kayseribsb kayseribsb

527 posts   8,219 followers   16 followings

Kayseri Büyükşehir Belediyesi  Kayseri Büyükşehir Belediyesi Resmi Instagram Hesabı Talep ve önerileriniz için 👉🏻 @beyazmasakys

Kayseri Bilim Merkezi bünyesinde bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek olan ‘Kayseri Bilim Şenliği’ 28-29 ve 30 Eylül tarihleri arasında yapılacak. TÜBİTAK 4007 Bilim Şenlikleri çağrısı kapsamında desteklenen 3. Kayseri Bilim Şenliği’nde birbirinden farkı 100’e yakın atölye, bilim gösterileri, sahne gösterileri ve farklı temalarda etkinliklerin gerçekleştirilecektir. 10:00-16:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan Kayseri Bilim Şenliği ücretsizdir.

#Aşure; paylaşmanın, dayanışmanın ve sevginin simgesi, bolluk ve bereketin işaretidir. 10 Muharrem Aşure Günü’müz mübarek olsun.

HER PEDAL BİR KİTAP
Köy Okullarımız İçin Bir Kitap da Sen Getir..
Spor A.Ş. Bisiklet Turumuzda, Bu Pazar Çocuklarımız Daha Çok Okusun Diye Pedallıyoruz. Etkinliğimize Getirdiğiniz Kitaplar İle Köy Okulunda ki Çocuklarımız İçin Kütüphaneler Yapıyoruz.. Detaylar 👉🏻 @sporaskayseri

‪Bütün öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize başarı dolu bir eğitim dönemi diliyorum..‬ @bskmustafacelik

Mevsimin ilk karı #Erciyes’e yağdı ❄️ @erciyeskykmrkz

Gurur tablomuz 👍🏻
Öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ederiz...👏🏻💪🏻
#gençkaymek #üniversite #lise #yks #kaymek

📢📢 KAYSERİ İÇİN SPOR VAKTİ..
3,6 ve 12 Aylık Üyelik Seçenekleri İle, Sizi Spora Davet Ediyoruz..
Detaylı Bilgi ve Online Üyelik İçin www.sporaskayseri.com @sporaskayseri

ŞEHİR HASTANESİ'NE ÜCRETSİZ ULAŞIM HİZMETİ DEVAM EDİYOR! @ulasimkayseri #UlaşımKayseri #KayseriBüyükşehirBelediyesi

‪Bu şehrin insanına hizmeti ibadet bilip gece gündüz çalışıyoruz.. Mutlu Bayramlar #Kayseri@bskmustafacelik

Bayramlar Bayram olsun diye, herkes sevdiklerini rahatça ziyaret etsin diye Kurban Bayramı süresince (4 Gün) şehrimizde hizmet veren Raylı Sistem, Belediye Otobüsü ve Özel Halk Otobüslerini genelgeye uygun olarak ücretsiz yapıyoruz.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi olarak Gönül Belediyeciliğini icraatlerimizle ortaya koyuyoruz.. Bütün kadirşinas hemşehrilerimin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum.

Most Popular Instagram Hashtags