kardemirkarabukspor kardemirkarabukspor

2,643 posts   13,413 followers   1 followings

Kardemir Karabükspor  Kardemir Karabükspor Kulübü Resmi Sosyal Ağ

Takımımız, Spor Toto 1. Lig'in 6. haftasında Cumartesi günü saat 19.30'da Elazığ Atatürk Stadyumu'nda Tetiş Yapı Elazığspor ile oynayacağı müsabakasının hazırlıklarını sabah saatlerinde Hasan Doğan Tesisleri'nde gerçekleştirdiği antrenman ile sürdürdü. Teknik direktrörümüz Levent Açıkgöz yönetiminde yaklaşık 1.5 saat süren antrenmanda takımımız, ısınma hareketlerinin ardından pas, orta ve şut çalışması ile üçerli gruplar halinde defans ve hücum çalışması gerçekleştirdi.

Takımımız, yarın sabah saatlerinde gerçekleştireceği antrenman ile bu karşılaşmanın hazırlıklarını tamamlayacak ve öğle saatlerinde Ankara'dan havayolu ile Elazığ'a hareket edecektir.

TY Elazığspor maçımız hakemi Mustafa Aydın

Takımımız, Spor Toto 1. Lig'in 6. haftasında Cumartesi günü saat 19.30'da Elazığ Atatürk Stadyumu'nda Tetiş Yapı Elazığspor müsabakasının hazırlıklarını akşam saatlerinde Hasan Doğan Tesisleri'nde gerçekleştirdiği antrenman ile sürdürdü. Teknik direktrörümüz Levent Açıkgöz yönetiminde gerçekleşen antrenmanda, takımımız ısınma hareketlerinin ardından dar alanda pas çalışması ve dar alanda çift kale maç yaptı.

Vatanımızın bağımsızlığı ve bölünmez bütünlüğü ile milli birlik ve beraberliğimiz uğruna üstün fedakarlıklar göstererek canı pahasına göğsünü siper etmiş, başta  Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, kahramanlıkları ile her zaman gurur duyduğumuz bütün gazilerimizin 19 Eylül Gaziler Günü'nü kutluyor; aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyoruz.
Kardemir Karabükspor Kulübü

Takımımız, Spor Toto 1. Lig'in 6. haftasında Cumartesi günü saat 19.30'da Elazığ Atatürk Stadyumu'nda Tetiş Yapı Elazığspor müsabakasının hazırlıklarına sabah saatlerinde Çamlık Sahası'nda gerçekleştirdiği antrenman ile ara vermeden başladı. Teknik direktörümüz Levent Açıkgöz yönetiminde gerçekleşen antrenmanda, Osmanlıspor müsabakasında süre alan oyuncularımız rejenerasyon çalışması yaparken, diğer oyuncularımız düz koşu ve dar alanda minyatür kale maç yaptı.

Spor Toto 1.Lig 6.Hafta Rakip: TY Elazığspor

MS | K.Karabükspor:0 Osmanlıspor:4

İY | K.Karabükspor:0 Osmanlıspor:0

Maç öncesi ısınma

Osmanlıspor maç kadromuz

Soyunma Odamız Hazır

Bugün Çubuklu Formamızla Sahadayız

Most Popular Instagram Hashtags