kamilkoccom kamilkoccom

477 posts   17,666 followers   0 followings

Kamil Koç  Türkiye’nin ilk ve lider karayolu yolcu taşımacılığı şirketi Kamil Koç’un resmi Instagram hesabına hoş geldiniz.

Mevlid Kandilimiz mübarek olsun.

Biscotti kazanan yol arkadaşlarımız belli oldu! Takipte kalın fırsatlarımızdan ve avantajlarımızdan haberdar olun.

1. @beyzaozturki
2. @seyitemiraydemir
3. @cerennnzeynepp
4. @mrs.ozrsln
5. @abdurrahmanince
6. @melike._alpay
7. @fulyasamur
8. @nurten_erol_turhan
9. @beyzagumus_bg
10. @keyifligezgin
11. @artnebula
12. @_melikegram
13. @baykara_yesim
14. @nihancaytaskoparan
15. @payidar_ahmet
16. @utkukeremkalayci
17. @ellifnzz
18. @atom.bjk
19. @cannelf
20. @veritabaniaritmatigi

Kamil Koç'la istediğin her yer %10 indirimli! Kısa süre geçerli bu büyük kampanyadan yararlanmak için acele et. Faydalanmak ve detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edin.

Kamil Koç seyahatlerinin efsane lezzeti, Biscotti'yi kazanmak ister misin? Çekilişe katılan 20 şanslı Yol Arkadaşımıza Biscotti hediye ediyoruz.

Çekilişe katılmak için;
✔️ @kamilkoccom hesabını takip et,
✔️ 1 arkadaşını bu gönderiye yorum yaparak etiketle.

#cekilis için son gün 18 Kasım Pazar. 📌 İstediğiniz kadar yorum ile farklı arkadaşlarınızı etiketleyip kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. :)

İzmir denince ilk akla gelenler tabii ki de eşsiz lezzeti ile boyoz ve masmavi deniz manzarasıyla kordondur. Sizde İzmir'i keşfetmek ve yöresel lezzetlerini yerinde deneyimlemek istiyorsanız hemen www.kamilkoc.com.tr'den biletinizi alın!

Muhteşem kasım kampanyası kazandırıyor! Kamil Koç'un online platformlarından biletini BKM Express ile satın alan Bumerang üyeleri anında 10 TL indirim kazanıyor. Faydalanmak ve detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kamil Koç gönüllüleri olarak TEV ve TİDER için iyilik peşinde koştuk. Sonu iyilik olan her yolda gönüllüyüz. Sizde bağışlarınızla destek olmak isterseniz; https://ipk.adimadim.org/kampanya/CC33122 , https://ipk.adimadim.org/kampanya/CC32911 tıklayabilirsiniz.

Kamil Koç gönülleri olarak muhteşem boğaz manzarası eşliğinde TEV ve TİDER için iyilik peşinde koşuyoruz. Bağış yapmak için geç değil sen de web sitemize girip bağış yapabilirsin.
#40istanbulmaratonu #iyilikpeşindekoş

Kamil Koç gönüllüleri olarak iyilik peşinde koşmaya hazırız. #40istanbulmaratonu #iyilikpeşindekoş

Onun izinde yol alıyoruz! Aramızdan ayrılışının 80. yılında Ulu Önder Atatürk'ü minnetle anıyoruz.

40. İstanbul Maratonu'na sadece 2 gün kaldı! Sen de bu koşuya bağışlarınla destek olmak istersen www.kamilkoc.com.tr'yi ziyaret edip, bağış yapabilirsin. #40istanbulmaratonu #iyilikpeşindekoş @tevkurumsal @adim_adim

Memleket hasreti çeken, sevdiğinin yolunu gözleyen, annesinin zeytinyağlılarını özleyen Egeliler bize emanet! www.kamilkoc.com.tr

Most Popular Instagram Hashtags