[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

kalajapetreles kalajapetreles

53 posts   479 followers   498 followings

Bar-Restaurant Kalaja Petrelës  🥗Traditional Albanian Food 🍗 📞Reservation 📞: ☎️+355 68 23 18 333 ☎️ 🍷🍵🍚Eating organic isn't a trend, it's a return to tradition🍗🍮🍽 ⬇️Website⬇️

https://kalajapetreles.wordpress.com/

Pjesa nga hajati 🎑i Kalase,ku shijohet freskia dhe komoditeti, Ju Mirpesim ☺️

Detaje nga Kalaja 🏰, sendet antike 📻 që janë përdorur🇦🇱 në kohët e hershme 📺
Shfleto në të djathtë për më shumë ➡️ Photo 📸 : @taulanthaxhiasi

Hyrja 🏰madheshtore e kalasë
Foto 📸 nga @taulanthaxhiasi

Hyrja Përrallore🏞e Kala🏰 nga ku te kenaqet syri me ⛰ gjelbërim 🌿🌺 si dhe ajrin e pastër që natyrisht 🌹 është i pa zëvëndesueshëm 🌾🍄
Foto 📸 : @taulanthaxhiasi

Shume faleminderit @eriglenzenelaj @denadaadadenada

Kalaja 🏰 e Petrelës🌅 është vendi 🏞në të🎆 cilën 🌁 qielli 🌌 takon🏜me token🌏 ⛰
Pamja🎑 mahnitëse 🌺 nga dritaret 🌙🏡 e vogla 🌄 të kullës 🏰 bën që njerzit 👨‍👩‍👧‍👦 të 🌳🌳shijojne 🍃gjelbërimin 🌿🌾 përreth 🌼🍂 saj,🌴dhe ajrin 🍀🌫 e pastër që ✨ karakterizon Petrelën 🌝,Kalaja Petrelës🏰 është vendi 🍂perfekt 🌼për të 🌾shijuar ushqimin🥘 tipik 🌽tradicional 🍚🥗 të zonës... Ejani na vizitoni ☺️
Foto 📸nga : @taulanthaxhiasi

Foto 📸 nga veranda 🌅 e restorantit 🏰
#oldpetrela #castleofpetrela #petrele #bestplacetovisit #albania

Rruga ⛰ per ne Kala 🏰 nga sheshi🌌 Mamica 🌅 #bestplacetovisit #petrele #castleofpetrela #oldpetrela #bestplacetovisit

🏰Kalaja mes nje 🌾 natyre🌿perrallore🌼🌺
#castleofpetrela #oldpetrela #kalajapetreles #petreles #petrelë #nature #bestplacetovisit

🏞Pamje e sheshit Mamica 🎑 nga lart 🏰🌲
🌺🌳Gjelberimi vezullues perreth saj🌿🌼

Most Popular Instagram Hashtags