[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

kajetangora kajetangora

525 posts   26360 followers   3383 followings

Kajetan Góra  Hair stylist Wigmaker ✌🏼️✂️ Salon :48 663-763-390 📲

https://www.facebook.com/atelierkajetangora/posts/1418357648186291

Peach summer 🍑 #peruka #wig #instahair

This is it! #lolitka 😜

Przegapiłem ostatni konkurs i żeby nadrobić swoją skuchę, dorzucam jednorazowo koloryzjace ze strzyżenienm oraz regenerację. Zwiększając jednocześnie wartość nagrody o 650 zł. To już szósty konkurs z dziesięciu na 10-lecie @kajetangora Konkurs w którym do wygrania są nagrody o łącznej wartości 50 tys. zł. Przez kolejne 6 miesięcy, na początku każdego miesiąca będzie można wygrać 5 tys. do wykorzystania w salonie @kajetangora na przedłużanie włosów metodą MODUŁOWĄ którą przedstawiam Wam na zdjęciu powyżej. Pierwsze pięć osób już wygrało, jeśli chcesz razem z nimi cieszyć się bujną i dłuższą czupryną to przeczytaj co należy zrobić.
Wystarczy: - być fanem profilu @kajetangora - dodać komentarz pod zdjęciem konkursowym o treści : Biorę udział w zabawie i zapraszam do zabawy …. (wpisując 5 osób) np. @111111 @222222 ….. - dodać zdjęcie konkursowe na swój profil na czas konkursu z oznaczeniem @kajetangora oraz #10leciekajetana No to zaczynamy :-))))) (należy otagować także zdjęcie!) Zabawa trwa do 20.07.2017  Wyniki koło godziny 21.00 a przebieg losowania na moim instastory.
Powodzenia :-)
Pamiętajcie konta prywatne są wykluczane.
A na zdjęciu @karolinaaaka w nowym wydaniu.

Gentle color transformation to bright blonde/Delikatne przejście koloru w świetlisty blond #longhair #blonde #highlights #newhair

@licone.eu campaign
Model: @nataliasiwiec.official
Hair: 😷
Make-up: @dagmara_makeup

Backastage #BeforeAndAfter
Photo: @sandrra_s
Model: @werarosee
Make-up: @klaudia_jozwiak_mua
Hair: 🤷🏻‍♂️👻

Chesz takiej zmiany? Wystarczy 10 minut 😁 #slavichair #wig #światperuk #longhair

Most Popular Instagram Hashtags