[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

josefislam josefislam

2580 posts   32174 followers   229 followings

josef islam / ümmetin sesi  Tevhid duvarında bir tuğla ◼

#ABD yine yalan söylüyor.
Bayrakları #Afrin 'deki araçlar üzerinde ne arıyor ?
Baş #Haçlı Müslümanları 30 yıldır kırımdan ve yıkımdan geçiriyor.
ABD, Saddam'ı da bu yalanlarla tarihe gömdü.

Mehmet Emin Akın

İnternette eş arayan müslüman -kız-erkek- edep mahrumudur

Kim "Ben âlimim" derse, o câhildir.
Kim "Ben câhilim" derse, o câhildir.
Kim, "Ben Cennetteyim" derse, o Cehen­nemdedir.
Kim de "Ben Cehennemdeyim" derse, o Cehen­nemdedir."
(Taberâni, Mu’cemu’s-Sağir)

PYD(PKK) , SURİYE VE TÜRKİYE

Türkiye uzun süredir beklenen Afrin operasyonunu dün itibariyle başlattı.
Suriye Direnişinin başlangıcından itibaren, Batılı güçlerin maşası halinde olmuş bu örgüt, katil Esed rejimine karşı savaşması gerekirken devamlı Müslümanlara karşı savaş halinde bulunmuştur.

Tüm dünya zalimlerine karşı direnen Mücahidler bu örgüte karşı da Rusya ve Amerika ve hatta İran desteğine rağmen savaşmış ve kirli emellerine ulaşmalarına izin vermemiştir.

İslam düşmanlığının açıkça görüldüğü bu örgüte karşı, özgürleştirilmiş toprakları müdafaa eden Mücahidler, bu örgütün emperyalist güçlerin üssü haline gelecek taşeron bir devlet kurmalarına müsaade etmemişlerdir.

Bununla birlikte muhalifler içerisinde direnişin özünü unutan ve PYD gibi emperyalist güçlerin maşası haline gelmiş grupcuklarda zuhur etmiş ve zamanla bu örgütle aynı safta yer alabilmiş, yahut emperyalist güçlerin emirleri doğrultusunda bu örgüte alan açabilmişlerdir.
Bu gibi muhalif görünümlü dışardan yönetilen gruplara dikkat edilmesi gerektiği ve direnişe devamlı sahip çıkmış muhalif grupların muhatap alınması gerektiği oldukça açıktır.

Afrin Operasyonunun, Türkiye'nin sınır güvenliğini sağlamak amacıyla yaptığı meşru bir hareket ve hak olduğu unutulmamalı ve emperyalist güçler ile bu konuda pazarlık kabul edilmemelidir.

Bu operasyon karşılığında Rusya ve Amerika'nın muhalif güçleri zayıflatmak yönünde taleplerinin ve baskılarının olacağı açık bir gerçektir.
Bu baskılar sonucunda verilecek bir taviz, kısa dönemde etkisi görülmesede uzun dönemde daha vahim sonuçlar doğuracaktır.

Rusya ve Amerika'nın ihanetleri ve anlaşmaların yalnızca kağıt üzerinde olduğu her defasında görülmüş ve Müslümanlar olarak dâima bu anlaşmalardan zararlı çıktığımız açıktır.

Türkiye Müslümanlarının, Suriye Direnişinin yanında olması gerekliliği, Katil ve Zalimler bloğunun temsilcileri Rusya Amerika Esad İran ve PYD'ye karşı İslami mücadelenin desteklenmeye devam etmesinin önemi tekrar anlaşılmalıdır.

Josefislam/Ümmetin Sesi

İsrail büyükelçisi ile Mehmet Vehbi Efendi
arasında geçen o anlamlı diyolog

Genç kızları kızları neredeyse yarı çıplak ekranlara çıkaran ve (AFFINIZA SIĞINARAK DİYORUM) onların kalçalarını oynatmasından zevk alan alçaklar, dinden ve Kur'an'dan söz edebiliyorlarsa, bu ülkede başta Müslümanlar sonra da Diyanet utanmalıdır.

İslamî ahlâkı, şehvet ögeleri ve cinsellik tuzaklarıyla yıkmak Siyonizm'in ve Masonluğun en temel hedefidir.

Bu şehvet çılgını adamın yasal olarak durdurulması gerekiyor: Çünkü toplumun ahlakî değerlerini ve dinî inançlarını cinsel panayıra çevirdiği TV kanalı üzerinden ifsad ediyor. Bu adamın ve etafındaki playboy kızlarının Kur'an'ı istismar ederek, genç kızları tuzağına çektiğini yazdığımız için en çirkin be iğrenç yollarla kendileri gibi bir ahlaksızlığa tevessül etmeyeceğimizi bildikleri için, hakkımızdaki enrtikaları ekranlarına kadar taşıyorlar. Bu adam günümüzün Hasan Sabbah'ı gibi.
Diyanet de artık konuşmalı, halkın sabrını taşırmamalıdır. RTÜK'ü görevini yapmaya davet ediyoruz. (Mehmet Emin Akın)
@josefislam

Bu ayetler size neler hissettirdi ?

@josefislam

Most Popular Instagram Hashtags