[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

joanna_ex_na_plazy_official joanna_ex_na_plazy_official

62 posts   14733 followers   225 followings

Joanna Kasprzyk  👸Ex Na Plaży Polska 👻 joannaexnaplazy 🎥 MTV 🏠Poznań / 🇵🇱 📩współpraca/ priv/asiunia9028@interia.eu

https://www.facebook.com/joanna.kasprzyk.39

" To coś "
Niezwykła cecha, która sprawia, że nawet przypadkowo poznana osoba, staje się dla nas kimś wyjątkowym ❤
#mylove #myman #kiss
@mateusz_dobek

Nikt nie powiedział, że życie będzie proste, że wybory będą łatwe, że nie będzie konsekwencji. Wszystko się może zdarzyć. A człowiek nawet nie wie kiedy i nie jest na to przygotowany. No bo jak może być przygotowany na coś czego się nawet nie spodziewa? No jak? Pewne wydarzenia potrafią wiele zmienić w życiu człowieka, ale także zrobić wielki nieporządek.
Szczęśliwego Nowego roku oraz wspanialości, zdrowia i samych dobrych decyzji w życiu❤
#cyprus #hollydays #memories #happynewyears #polishgirl #
@azulenabeachwear @exnaplazypolska @ayianapaofficial @mtvpolska_official

Choć pogoda figlowała
śniegiem, fakt, nie poszalała,
bardziej deszczem i chmurami
takie święta były z nami.
Lecz nie ważna w nich pogoda
najważniejsza przecież zgoda,
ona sercom radość dała
ciepłem swoim okrywała.
Niech te dni co nam zostały
zanim skończy się rok cały
wraz z  uśmiechem będą dane
i miłością przeplatane 🎄❤

Siostra jest świadkiem, który zna twe najwyższe wzloty i najniższe upadki, a mimo to kocha Cię. Jest Twym wspólnikiem w psotach, nocnym towarzyszem, kimś, kto nawet w ciemnościach wie, kiedy się uśmiechasz.
Kocham bezgranicznie ❤ 
@anna.kasprzyk_

Różnica między ludźmi, którzy realizują swoje marzenia, a całą resztą świata nie polega na zasobności portfela. Chodzi o to, że jedni całe życie czytają o dalekich lądach i śnią o przygodach, a inni pewnego dnia podnoszą wzrok znad książki, wstają z fotela i ruszają na spotkanie swoich marzeń.Jakość przygody mierzy się w liczbie poznanych przyjaciół, a nie przejechanych kilometrach. Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj.
Dziękuję za najlepszą przygodę w moim życiu. Cieszę się, że to akurat z Wami mogłam ja przeżyć. Mimo wzlotów i upadków, zawsze będę Was miło wspominać i nigdy nie zapomnę ❤ @exnaplazypolska
@marika_ex_na_plazy_official
@alan.kwiecinski
@martahrycyk @denis_exnaplazy_official @tytus_exnaplazy_mtv_official @nicki_ex_na_plazy_official @ruby_ganjamafia @magda_ex_na_plazy_official @natalia_exnaplazy_official

Jestem silna, ponieważ życie mnie nie rozpieszcza.
Jestem czujna ,gdyż nie raz się zawiodłam.
Śmieje sie, ponieważ poczułam smak smutku.
Żyje pełnia życia, gdyż co przyniesie jutro, tego nie wie nikt.
#happy #bigheart #polishgirl #ciprus @azulenabeachwear @exnaplazypolska @mtvpolska_official

Jeśli chcesz naprawdę, każdego dnia zjeść z ogromnym smakiem posiłeki, a przede wszystkim zdrowo, to z pełnym przekonaniem mogę polecić firmę @enjoy_the_food_catering . Spróbuj! A sam/a zobaczysz, że warto zaryzykować.
Dziękuję, że jesteście 💗

Przeproszenie i przyznanie się do błędu to trudna sprawa. Czasem wolelibyśmy o temacie zapomnieć lub na siłę udowodnić, że mieliśmy rację. Ale i przepraszać niekiedy trzeba. Jest to świadectwo dojrzałości i odwagi.
Najprościej jest, gdy naszym zachowaniem lub słowami nieco przekroczymy granicę dobrego tonu, szturchniemy kogoś, podniesiemy głos albo użyjemy obraźliwego słowa. Bywa też, że faktycznie mocno coś przeskrobiemy niszcząc zaufanie innych osób do nas samych. W powyższych momentach przeprosiny to rzecz naturalna.Natomiast bodaj najtrudniejszą sytuacją jest ta, w której będziemy współwinni doprowadzenia do ostrej kłótni i wzajemnego obrażania się. Takie coś następuje zazwyczaj w wyniku wybuchów złości i nie jest przemyślane. Nie każdy bowiem potrafi się zdobyć na ten gest. Jeśli ktoś jest w stanie przyznać się do błędu, zwłaszcza poważnego, pokazuje, że jest wart zdecydowanie więcej niż traci na tej sytuacji. Faktycznie miałam moment słabości, ale nie straciłam szacunku dla siebie. Co więcej jestem gotowa ponieść konsekwencje swoich słów i czynów z podniesioną głową, żałując ale nie załamując się. To bardzo wartościowa cecha. Przypominam też, że to jest program show w którym nie jest też tak do końca wszystko pokazane. Chciałabym też zwrócić uwagę na to, że też w życiu nic nie dzieje się bez przyczyny i medal zawsze ma dwie strony. Nie usprawiedliwia też nic mnie do tego, że doszło z mojej strony do rekoczynów. Ale czasami człowiek nie wytrzymuje i nerwy sięgają zenitu, a wszystko co za tym idzie to kwestia tego, że za długo się zbierało i w końcu pękło. Żadna z naszej trójki nie jest święta, zachowała się w sposób okrutny i każda sobie wybaczyla. Dziękuję wszystkim tym którzy doczytali do końca i będą chociaż przez chwilę w stanie wstawić się na moim miejscu i stwierdza, że jednak cała sytuacja była niepotrzebna fakt! Ale nie była stworzona z mojej strony po to, aby kogoś skrzywdzić tylko każdy też jest człowiekiem i ma swoje granice wytrzymałości. To tylko program. Dziękuję !

Najpierw Ciebie ignorują.
Potem o Tobie mówią.
Później Cię atakują.
Na końcu wygrywasz 🤷‍♀️😁☝️💃💗

Most Popular Instagram Hashtags