jeilliebean jeilliebean

120 posts   11,857 followers   179 followings

Karolina Nitka 🌙  📑Freelance Copywriter 🌹Tattoo lover 📩 mail: karolina.nitka@gmail.com 🇵🇱 Krosno/Warsaw

📝

🎱

🤫

🌷

Chciałam napisać coś mądrego o tym, co wydarzyło się w ostatnich tygodniach, ale każdy i tak sobie odbierze to po swojemu. W każdym razie, jeśli jesteście na jakimś etapie życia, w którym nie czujecie się w 100% szczęśliwi, nie bójcie się ryzykować ✌🏻☺️.

Uwielbiam to zdjęcie. Zostało zrobione 4 lata temu przez cudowną Monikę z @studiomandala_art w małej kawalerce na Karmelickiej. Motywem przewodnim sesji były kontrasty. I myślę, że to się udało. Od tamtego czasu sporo się zmieniło, choć Monika nadal jest jedną z najbardziej ambitnych i zdolnych osób, jakie znam. Uwielbiam patrzeć, jak ludzie, którzy mocno na to zapracowali, odnoszą sukcesy. Mi przybyło tatuaży, a z Krakowa przeprowadziłam się do Warszawy. Jeszcze kilka rzeczy uległo zmianie, ale nie o tym.

Z tym zdjęciem zostawiam Was na jakiś czas, robiąc sobie przerwę od mediów społecznościowych✌🏻.

Dobrze jest czasem obrazić się na świat, zrobić sobie wolne od pracy, obserwować ludzi na ruchliwej ulicy, wypić świeży sok z ananasa i posłuchać Sinatry. Więcej takich wtorków sobie i Wam życzę 🤗.

Najbardziej przerażająca rzecz, która się dzieje, to taśmowość relacji. Nigdy nie byłam na Tinderze, ale wiem, że w tej aplikacji wybierasz sobie partnera na podstawie wyglądu i po prostu przesuwasz palcem w prawo lub w lewo. Nie kwestionuję słuszności istnienia takich rzeczy, niemniej straszne jest, że nie zwraca się uwagi na to, że dana osoba ma jakiś bagaż doświadczeń, osobowość, jest świetna w wielu rzeczach i może nas czegoś nauczyć - nie - jeśli nie ta, to inna.

Mój przyjaciel, który jest jedną z niewielu ostoi normalności w moim świecie, powiedział, że u kobiet jest dokładnie tak samo. Zawsze byłam przekonana, że może świat z komedii romantycznych nie istnieje, ale w moim świecie takie rzeczy się nie dzieją. Może dlatego, że zawsze staram się otaczać ludźmi, którzy wnoszą mnóstwo dobra do mojego życia.

Wiecie, na swoim przykładzie powiem, że żadna w tym moja zasługa, jak wyglądam. Mogę natomiast kształtować swoją osobowość, rozwijać umiejętności, uczyć się. To dlatego komplementy dotyczące wyglądu, mimo, że są miłe, szybko się zapomina. Jeśli kogoś interesuje to, kim jesteś, dlaczego wolisz siedzieć w domu zamiast w klubie i czemu do wszystkiego dodajesz serek wiejski, już jest inną kwestią. Ja przypisuję małym rzeczom duże znaczenie emocjonalne i mam nadzieję, że jest nas więcej ✌🏻.

Wracam po dłuuuugiej przerwie. Ostatnio tak dużo rzeczy się pozmieniało, że nie mogłam znaleźć nawet chwili, by usiąść w ulubionym fotelu i poczytać książkę 📚🤭. Ktoś z Was też jest pracoholikiem i siada do pracy w weekendy i każdy dzień wolny? Zawsze sobie obiecuję, że zrobię sobie urlop, a później cały dzień spędzam przy tekstach. Muszę pohamować swoje ambicje, bo z mieszkania zrobił mi się bunkier, zapomniałam jak wyglądają żywi ludzie, a moim ulubionym strojem jest za duża koszulka 🙌🏻 😁. Miłej niedzieli! 🙈

Kto już ma weekend?
Co planujecie? ☺️ Ja już zaliczyłam trening górnych partii i zabieram się za pracę 🙈

Powoli wracam do żywych 😊. Dużo powodów do uśmiechu Wam życzę w tym tygodniu 🌸

Najlepsze cardio to przeprowadzka z 3. piętra na 3. piętro bez windy. Wtedy człowiek potrafi nawet przekroczyć własne granice możliwości 😁. Teraz jeszcze tylko tona rzeczy do rozpakowania, malowanie i... nareszcie w domu 🏠😊

Most Popular Instagram Hashtags