jeilliebean jeilliebean

130 posts   8,214 followers   1,754 followings

Karolina Nitka 🌙  📑Freelance Copywriter 🌹Tattoo lover ♥ 📩 mail: karolina.nitka@gmail.com 🇵🇱Warsaw ⏩ facebook: jeilliebean.pl

🌸

Happy birthday to my beautiful, amazing sister @olaskowronek1989 🌸🎉

Dzień dobry 😊. Sporo uśmiechu Wam życzę - mimo pogody ☔️. Ja właśnie uciekam ładować baterie na trening 💪🏻.

🔦

Jak mija weekend? 😊

☀️☺️

Jak tam majówka? Ja próbuje nie pracować, ale pracoholizm bierze górę póki co 😂.

😇😊

Dziękuję za wszystkie komentarze, wiadomości odnośnie ostatniego wpisu 🙏🏻. Dzięki temu wiem, że dla wielu osób było to ważne. Bałam się, że większość będzie mi współczuć, a ja się cieszę, że tak się potoczyło, bo nauczyłam się pokory.
Dobrze, że tak wiele osób nadal ceni autentyczność zamiast wyidealizowanego świata z insta 🌸.

🌸 Niedawno skończyłam 25 lat i postanowiłam podsumować ostatni rok mojego życia, być może część z Was zmotywuję. Nie jestem fanką patetycznych, wzniosłych, motywacyjnych tekstów - każdy ma inne możliwości, nie wszyscy jesteśmy niezniszczalni i nie każdy „może wszystko”. Jak zapewne większość wie, od 3 lat jestem nieuleczalnie chora na wzjg, mam niedoczynność tarczycy i kilka innych „upośledzeń”, z którymi przychodzi mi się mierzyć na co dzień.
Mimo to, nie usiadłam w kącie, nie załamałam się i nie użalam nad swoim losem, bo mam gorzej. Jeszcze we wrześniu leżałam w szpitalu pod narkozą, miałam żelazo znacznie poniżej normy, a wyjść sobie mogłam co najwyżej na niedługi spacer, bo potem czekała mnie wyprawa na 3. piętro z kilkukrotnymi przystankami, bo łapałam zadyszkę po przekroczeniu kilku schodków.
Dziś podnoszę ciężar dwukrotnie większy niż masa mojego ciała, z uśmiechem zaczynam każdy dzień i pracuję siedząc na ulubionej kanapie, tworząc pod własną marką.
Nie jestem nadczłowiekiem, co więcej, jeśli mi się udało, uda się każdemu z Was 👌🏻. Nie chodzi tylko o siłownię, wiele osób nie ma motywacji, nienawidzi swojej pracy, codzienności. Najprostsze, a jednocześnie najtrudniejsze, co możecie zrobić, to zmienić nastawienie i wyeliminować wszystko to, co Was nie uszczęśliwia. Ryzyko się opłaca i jestem tego dowodem 🙈✨.
PS. Gratuluję dotrwania do końca 🙌🏻

Miłego dnia 🌹

Summer in the city ☀️🏖

Most Popular Instagram Hashtags