j.a.d_b j.a.d_b

407 posts   98715 followers   126 followings

⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀ ⠀ The J Λ D's  ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀Family • Fashion • Make Up ⠀⠀ ⠀ ⠀⠀⠀⠀Snap: Jades.b |🇦🇱|📍Swiss ⠀⠀ ⠀ ⠀⠀⠀ ⠀ ⠀ Contact: Info@jadb.ch

https://youtu.be/8BOl23o_tjQ

Meine Männer👨🏻👶🏻♥️

⚜️🔱⚜️

Sunday's 🌻

🌸🌺 🎀 🌺🌸
_________
Dress by @loavies 🎀
Shoes by @egoofficial 🎀

Unzertrennlich😂♥️
______
Jackets @fa_fashionart

E U R O P A P A R K 🎡🎢🏰🎠
_______
Jacket by @fa_fashionart

DILARA's BIRTHDAY PARTY♥️🎉🎂 Zemer e embel🌸 na e ke embelsu qdo dit te Jetes ne 4 vitet e fundit. Kur ti erdhe ne Jetën tonë, na dhe Titullin mat madh te Njeriut, Titullin "Prind".
Na mesove Dashurin te pakusht, te pafund. Qdo fjal esht e pakt me pershkru krenarin qe e ndiejm fal teje♥️, met vertet Vajzat jan Mjalt i jetes dhe at me plot kuptimin e fjales. Do japim Maximumin per ty oj e Embla jone, qe embelsia, inteligjenca, pastertia e shpirtit tend asnjeher te mos zbrazet, po vetem sa te rritet edhe ma shum♥️ vetem kujdesi qe e ben ndaj Vllaut esht per tu habit qfar Femije i rritun qe esht♥️ uroj qe te shoh ty dhe tgjitha endrrat e tua te cilat do ti realizosh♥️ te duam Pafund oj e shtrenjta Qikilushja jone😘♥️ #4 #birthdaygirl
_______
Danke an unsere Familie und Freunde die da waren♥️ ihr habt uns den Tag versüßt😍🎉
________
Und wir danke euch ganz ganz herzlich für die Tolle organisation @buttercup.ch

💛♥️💛 #favesong
_______
J Balvin - Mi gente @jbalvin @willywilliamofficiel

💃🏻
_____
Dress by @azellecollection_♥️
Jewelry @helenadia_switzerland 💎
HighHeels @egoofficial 🎀

Jewelry by @helenadia_switzerland 💎

Shoqja jem ma e mira♥️🕊
_______
Dress 🌸 @hotmiamistyles
Shoes 🌸 @egoofficial

Dress by @hotmiamistyles 💛✨ #HMS

Most Popular Instagram Hashtags