izmirbuyuksehirbelediyesi izmirbuyuksehirbelediyesi

1,582 posts   81,764 followers   121 followings

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ  İzmir Büyükşehir Belediyesi Resmi Instagram Hesabı - Official Instagram Account Of İzmir Metropolitan Municipality

İzmirli çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda düzenleyeceğimiz birbirinden renkli etkinliklerle eğlenceye doyacak.

#23NisanUlusalEgemenlikveÇocukBayramı #izmir

#Repost @izmirtarih with @get_repost
・・・
Huzurlu ve mutlu bir Kemeraltı için gerçekleştirdiğimiz katılım atölyelerimiz devam ediyor. Davetimizi kırmayarak çayımızı içmeye gelen, karşılıklı fikirlerimizi konuştuğumuz, ortak noktada buluştuğumuz ve bize güvenen tüm 1. Beyler sakinlerine teşekkürlerimizle… #izmirtarih #katılımatölyesi #esnaf #buluşma #izmir

Çiçek gibi güzel, Enginar gibi lezzetli, Gençlik gibi dinamik, Müzik gibi huzurlu, Çocuklar gibi eğlenceli festivallerde buluşalım.

#FestivallerKentiİzmir
#GüneşİzmirdenDoğuyor

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Festivali

22- 23 Nisan 2018
Doğal Yaşam Parkı, Kültürpark Otopark Üstü Çim Alan

4. Uluslararası Urla Enginar Festivali

27 - 29 Nisan 2018
Urla Cumhuriyet Meydanı, Malgaca Pazarı, Demirciler Sokak, Sanat Sokağı

21. Uluslararası Bayındır Çiçek Festivali

2 - 6 Mayıs 2018
Bayındır Fatih İlköğretim Okulu Kavşağı, Stadyum Arası, Bayındır Şehir Stadı, Kani Bey Parkı, Belediye Önü

İzmir Gençlik Festivali

10 - 13 Mayıs 2018
İnciraltı Kent Ormanı

33. Uluslararası İzmir Festivali

26 Mayıs - 7 Temmuz 2018
Çeşitli festival alanlarında

3. Uluslararası İzmir Edebiyat Festivali

11 Mayıs -19 Mayıs 2018
Kültürpark

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun 14. yıl toplantısındaki konuşmasının tamamı bugün (1 Nisan Pazar) saat 17.00’de Halk TV’de yayınlanacaktır.

Dünyanın dört bir yanında omurilik felcine yönelik araştırmaları desteklemek amacıyla düzenlenen “Koşamayanlar için Koşuyoruz” (Wings for Life World Run)’un Türkiye ayağı İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla İzmir'de yapılacak.
Tüm dünyada, gece veya gündüz, hava koşulları nasıl olursa olsun aynı anda başlayacak yarış İzmir’de 6 Mayıs saat 14:00’te Uluslararası İzmir Fuarı Lozan Kapısı’ndan başlayacak.

Kayıt ve Katılım için: https://registration.wingsforlifeworldrun.com/tr/tr/izmir/group#/participant
Gelirin tamamı omurilik felci araştırmalarına bağışlanacaktır.

54. Kütüphane Haftası Kutlu Olsun. #Kitap #kütüphane #KütüphaneHaftası

İklim değişikliğine dikkat çekmek için İzmir'in simgesi Saat Kulesi'nin aydınlatmalarını bir saatliğine kapattık. 🌏 #DünyaSaati #WWF

İklim değişikliğini önlemek bizim elimizde. Sen de bize katıl, Dünyamız için 1 saatini ayır. Işıkları söndür, dünyaya bağlan. 24 Mart Cumartesi 20.30-21.30 saatleri arasında Saat Kulesi ışıklarını kapatıyoruz. #DünyaSaati #DünyayaBağlan @WWF_TURKIYE 🌍 -> dunyasaati.org

Regaip Kandiliniz kutlu olsun.

Her yıl milyonlarca insan, Doğal Hayatı Koruma Vakfı tarafından belirlenen Dünya Saati’nde, iklim değişikliğine dikkat çekmek amacı ile ışıklarını söndürüyor. Biz de 24 Mart Cumartesi günü saat 20.30’da şehrimizin simgesi Saat Kulesi’nin ışıklarını bir saatliğine söndüreceğiz. Sen de doğanın korunması için bize katıl, dünyaya bağlan, ışıklarını söndür.

#DünyaSaati #DünyayaBağlan #WWF #EarthHour #ConnecttoEarth

Most Popular Instagram Hashtags