istcookfest istcookfest

102 posts   714 followers   1567 followings

Avrasya Aşçılar Derneği 

Harika fotoğragflar çeken., anı yakalayan ve sizlerin mutluluğunu ölümsüzleştiren adam ve kendi girdiği her kareyi güzelleştiren güzel adam ellerine sağlık.. #Repost @suat_eman (@get_repost)
・・・

Gecenin sonun da herkesin yüzünü güldürebildiysek ne mutlu bizlere.. #Repost @huriyezafera (@get_repost)
・・・
@ozlemmekik

#Repost @firathopikoglu (@get_repost)
・・・
Teşekkürler Fırat Hopikoğlu ve tüm yönetim kurulu ile üyelerine @istanbul_ascilar_dernegi @cookman_adem

Ne yalan söyleyelim organizasyon sonra verdiğimiz gala yemeği inanılmaz keyifli anlara sahne oldu. Paylaşılamayan baklava yapmışlar 😀😀 Tekrar teşekkür ederiz.
#Repost @fistikzadeistanbul (@get_repost)
・・・
Sevgili @gizemozdilli 😘🙏🏼 ve sevgili @chefmehmetyalcinkayaofficial ❤️🙏🏼. #Repost @gizemozdilli (@get_repost)
・・・
Bir ricamizla taa atasehir subesinden @fistikzadeistanbul #pasadilimi #baklava geldi 😇sefimle @chefmehmetyalcinkayaofficial ile cildiriyoruz ..sadeyagli ile yapilan glikoz icermeyen saglikli baklava ariyorsaniz buyrun deriz 👍🏼 #turkiyeninbaklavacisi #fistikzadeistanbul #istanbulubaklavayadoyurmayageliyoruz #fistikgibibaklava

#Repost @chefcalapkolu (@get_repost)
・・・
@avrasya_ascilar_dernegi'nin düzenlemiş olduğu İstcookfest'de @smilemutfak ve @vizyonnendustriyel olarak yerimizi aldık. Standımızı ziyaret eden tüm dostlarımıza teşekkürler.
İsmail Çalapkolu
Smile Endüstriyel Mutfak ve Danışmalık
#chefcalapkolu #smilemutfak #sister #chicken #bro #kitchen #endüstriyel #avrasya_ascilar_dernegi#istcookfest #bomontiada #istcookfest2017 #bro #sapanca #sakarya #aklim #

Most Popular Instagram Hashtags