[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

isragulumser isragulumser

530 posts   5874 followers   1469 followings

isra gülümser 

http://www.isragulumser.com/

Tam keşke yunuslar gelse dedim geldiler😳😍❤️❤️❤️🐬🐬🐬 @bernasapanli ❤️😘 #hayatsençokgüzelsin #istanbul #türkiye #boshporus #boğaz #yunuslar #dolphins #yunusyunusturbalıkdeğildir 😌🙏🏻

Nehir gibidir insan,sadece yüzeysel bilinir; derinliklerinde ne saklar,ne fırtınalar kopar söylemez. Sadece sessizce akar,gider. ( Mevlana )

Yeğenimin bebekleri Leo ve Ela🐣🐣 benim bonibonlarımmm😍😍Ela'nın kıskanmıyorum, ilgilenmiyorum bakışları dünya markası 😂😂😂😂

Canımmm Sincapımmmm🐿 İyi ki doğmuşsun 🎂❤️🤗Çoook mutlu hep mutlu ol güzeller güzelimmm❤️😘😘💐💐💐 @boutiqueatelier

@belizeksi ❤️🤗❤️

İşte benim anne yarım, dualarıyla koruyanım beni belki en çok düşünenim, herkesin yardımına koşanım, çocukları ve kardeşleri için gereken ne varsa yapan canım ablam😌❤️İyi ki doğmuşsun, iyi ki benim ablam olmuşsun seni çoooook seviyorum güzeller güzelim iyilik meleğim benim😇💐💐💐💐❤️❤️❤️❤️ @bernasapanli 🦋😘😘😘

Zingarela zingarela bu sene mor moda😄 @obenbudak ❤️

Düşün düşün 🙄🤔 #tbt #geçensene #amanruyabodrum #şebosürprizi #düşünmektenheykeloldum #sözleremüptela #sözlerimigerialamam 👻 @muratyeter beynim yandı ama bitmek üzere bayım ve hanım @arseviyeter 😌🦋❤️

Geçen gün de yazmıştım "İnsan inandığı şeyler uğruna muhteşem hatalar yapabilir" #tolstoy ❤️#Repost @akapismak (@get_repost)
・・・
NEDEN Mİ ALKIŞLIYORUZ DENİZ'İ?
Sevmek, sevdiğini canlandırmak, yaşama katmak demek. Sevebilmek ise bu beceriye sahip olmak demek. Hele bir de yaptıklarının bedelini ödemiş ise karşınızdaki o hal en temiz haldir. Üstünde hiçbir izin kalmaması kadar temiz bir ruh olabilir mi?
Bir de şöyle yazanlar var: uyuşturucudan yatan birini neden alkışlıyoruz? İşte tam problemimiz bu. İnsanlar geçici sıfatlar alırlar ama genelde toplum üzerine yapıştırır bu kolay olandır. Yıllar önce hatasından dolayı cezaevine girerken üzüntü ile gönderdik. Şimdi çıkan kişi o değil o olamaz. Zihinsel esneklik işte burada devreye giriyor.
Ben; bedelini ödemiş birini, acıdan derslerini çıkarmış bir bilgeyi, yaradana teşekkür eden bir kulu, gücünü toplamış bir kadını, kimseye verecek hesabı kalmayan bir vatandaşı, sevilmeyi hak eden bir insanı, şarkılarını sevdiğim sanatçıyı, yazabilen bir kalemi yani Deniz Seki'yi alkışlıyorum.
Kötü niyetliler hala; suçu alkışladığımızı zannede dursun.
Onlara kendilerini okumaktan başka bir şeyi beceremez. Ahlak bekçileri, hatasız kullar, günahsız insanlar; sanki cennetten yer ayırmış gibi saldıranlar.

Her şeye düşünmeden inandığınız için hep haklısınız... @denizseki

#denizseki #askimkapismak #hoşgeldin

❤️❤️❤️🕊🕊🕊 #Repost @twitvole (@get_repost)
・・・
Deniz Seki iyisin tabi #denizseki #hayatikibilet ❤️ @denizseki 💐

Most Popular Instagram Hashtags