[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

ismailturutt ismailturutt

179 posts   22395 followers   10 followings

İsmail Türüt  Tek resmi hesabımdır.

http://facebook.com/ismailturutt

Değerli dostlarım bu akşam TÜRÜT SHOW'da konuğum Hülya POLAT olacak. Saat 20:00'de Mavi Karadeniz ekranlarındayız. İyi Seyirler.
@hulyapolatofficial

Bir döneme imzanı attın gittin.
Şampiyon içimizi köz gibi yaktın gittin. Şampiyon Asya’nın,Avrupa’nın hatta bütün dünyanın. Takdirini topladın gavurun müslümanın. Göğsümüzü kabarttın kanın Türk kanı kanın. Gururusun gururu bu yurdun bu vatanın. Güle güle şampiyon cennet olsun mekanın. İsmail Türüt

Benim iki kıymetli dostum. Milletimizin gönlünde taht kurmuş iki önemli devlet adamı, Adnan Kahveci, Recep Yazıcıoğlu. Ve bu iki güzel insanla, ayni toprakların evladı, hemşehrim sevgili dostum Kocaeli Valisi sayın Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret ettim.

Sevgili dostlarım bu akşam saat 20:00'de Mavi Karadeniz TV'de TÜRÜT SHOW'da konuğum Sevda GÜL olacak. İyi seyirler dilerim.

Türüt Show devam ediyor dostlarım.

Birazdan TÜRÜT SHOW başlıyor dostlarım. Mavi Karadeniz TV'deyiz.

Sevgili Dostlarım yarın akşam Mavi Karadeniz TV'de saat 20:00'de TÜRÜT SHOW'da konuğum sevgili dostum, ağabeyim Cengiz KURTOĞLU olacak. Bu program kaçmaz. İyi seyirler dilerim. İsteklerinizi İnstagram'dan yazabilirsiniz. 👍
@cengizkurtoglu_

Türüt Show devam ediyor, dostlarım.

Sevgili dostlarım, 31 Ekim Salı akşamı saat 20:00'de Mavi Karadeniz TV'de "TÜRÜT SHOW" da konuğum , sevgili dostum Bülent SERTTAŞ olacak. Bu program kaçmaz.
İyi seyirler dilerim. @bulentserttas

Sevgili dostlarım bu akşam TÜRÜT SHOW'da konuğum, Zeynep Başkan.
Saat 20:00'de Mavi Karadeniz TV'deyiz. İyi seyirler @zeynepbaskan61

Canlı yayınımız devam ediyor. İyi seyirler Dostlarım.

Sevgili dostlarım, 17 Ekim Salı akşamı saat 20:00'de Mavi Karadeniz TV'de başlayacak olan "TÜRÜT SHOW" un ilk konuğu sevgili dostum Orhan ÖLMEZ olacak. İyi seyirler dilerim.
Digitürk 191.Kanal
D Smart 255. Kanal'dan izleyebilirsiniz.

Most Popular Instagram Hashtags