irantocyprus irantocyprus

6 posts   88 followers   170 followings

irantocyprus  ‏‎تحصيل در قبرس رشته هاى داروسازى و پزشكى و ساير رشته ها و مقاطع با بورسيه تحصيلى ‏Tell: +98935 806 4334 مشاوره و پذيرش رايگان تماس بگيريد

📣 برای پذیرش رايگان مهر ماه در رشته های داروسازی - پزشکی - مقاطع لیسانس - فوق لیسانس و دکتری مدارک خود را هم اکنون برای ما ارسال کنید. .
🎓 @irantocyprus .
🕵️‍♀️مشاوره تخصصى: 📱
0935-806-4334

#زندگی_یک_کنکوری#تحصيل#خارج #بورسیه #داروسازی #پزشكی #كامپيوتر #مهندسي #كارشناسى #امريكا #قبرس #تحصيل_آمريكا #مهاجرت #مهاجر #پناهندگی

📣 برای پذیرش رايگان مهر ماه در رشته های داروسازی - پزشکی - مقاطع لیسانس - فوق لیسانس و دکتری مدارک خود را هم اکنون برای ما ارسال کنید. .
🎓 @irantocyprus .
🕵️‍♀️مشاوره تخصصى: 📱
0935-806-4334

#زندگی_یک_کنکوری#تحصيل#خارج #بورسیه #داروسازی #پزشكی #كامپيوتر #مهندسي #كارشناسى

رشته فيزيوتراپى به دانشگاه EMU اضافه شد.

توصیه دوستانه اینکه به لحاظ بازار کار بسیار عالی رشته فیزیوتراپی را از دست ندهید.

شهریه فیزیوتراپی برای هر ترم به احتساب بورسیه ۵۰٪ مبلغ ۳۴۰۰ دلار

شهریه خوابگاه هر سال ۳۰۰۰ الی ۶۰۰۰ دلار بسته به نوع خوابگاه - تکنفره یا دونفره

هزینه خورد و خوراک و زندگی هر سال ۳۰۰۰ الی ۵۰۰۰ دلار

رشته فیزیوتراپی در این لحظه به دلیل تازه تاسیس بودن مورد تائید ایران نیست اما مراحل ارزیابی را طی می کند. افرادی که هم اکنون پذیرش می شوند و مشغول به تحصیل می شوند ، بعد از تایید شدن دانشگاه مدارک ایشان نیز مورد تایید خواهد بود.

افرادی که ریسک کردند و زمانی وارد رشته داروسازی شدند که مورد تایید نبود ، الان جایزه ریسک خود را دریافت می کنند. فرصت ها را دریابید که خیلی زود دیر می شود.

رشته فیزیوتراپی در حال حاضر شرط معدل و شرط سنی ندارد و با تمام شرایط با بورسیه ۵۰٪ دانشجوی جدید پذیرش می کند.
با ما در تماس باشيد. كليه خدمات ما در زمينه تحصيل در قبرس رايگان ميباشد.
+98913 158 2659

#تحصيل_در_قبرس #تحصيل_در_خارج #بورسيه_تحصيلي #پزشكى_قبرس #داروسازی #تحصيل_در_اروپا #فيزيوتراپى #تحصيل_فيزيوتراپى

پذیرش رشته داروسازی قبرس برای ترم بهمن آغاز شده و توضیحاتی در مورد مراحل دریافت پذیرش برای شما آماده کرده ایم :

رشته داروسازی در دانشگاه EMU به صورت دکتری ۶ ساله می باشد که مورد تایید وزارت بهداشت ایران می باشد.

به هیچ عنوان امکان انتقالی رشته داروسازی قبرس به داخل ایران وجود ندارد. همچنین پذیرش برای ترم بهمن ماه محدود می باشد و فقط بین ۲۰ الی ۲۵ نفر پذیرش خواهند شد که معدل پیش دانشگاهی بالای ۱۸ داشته باشند و یا فارغ التحصیلان تیزهوشان تا معدل ۱۶ شانس پذیرش دارند.

فقط کسانی که معدل ۱۸ به بالا را دارند از بورسیه ۵۰٪ بهره مند خواهند شد . دانشگاه در حال حاضر برای معدل های پایین تر شرایطی اعلام نکرده است که در صورت اعلان خبر به روز رسانی خواهد شد.

شهریه هر ترم با ۵۰٪ بورسیه تحصیلی ۳۹۲۰ دلار می باشد.

هزینه تحصیل به احتساب شهریه , غذا , مسکن و عیره سالانه ۵۰ میلیون تومان می باشد.

مدارک لازم جهت اخذ پذیرش :‌ ترجمه رسمی ریز نمرات دبیرستان
ترجمه رسمی دیپلم دبیرستان (‌تجربی یا ریاضی)
ترجمه رسمی ریز نمرات پیش دانشگاهی
ترجمه رسمی مدرم موقت یا دائم پیش دانشگاهی
صفحه اول پاسپورت و یا ترجمه شناسنامه
یک قطعه عکس
برای اطمینان از میزان بورسیه و شانس پذیرش می توانید ابتدا مدارک فارسی خود را اسکن کرده و با عنوان پذیرش به ایمیل info@irantocyprus.com ارسال نمایید.

لطفا در ایمیل شماره موبایل خود را نیز جهت تماس از طریق اس ام اس و یا تلفنی قرار دهید.

همچنین در صورتی که معدل شما بالای ۱۸ می باشد و مدارک شما کامل می باشد می توانید از طريق سايت ما مدارك را ارسال نماييد.

بعد از دریافت پذیرش شما بایست در تاریخ اعلام شده در قبرس حضور داشته باشید که در هنگام ورود تیم ما شما را همراهی کرده و سیم کارت رایگان و اسکان موقت و ریاگان شما را فراهم خواهند نمود.

توجه :‌در صورت تکمیل ظرفیت حتی اگر معدل بالا داشته باشین نیز پذیرش انجام نخواهد شد پس هر چه سریعتر اقدام به ارسال مدارک نمایید.

توافق دانشگاه علوم پزشکی تهران با دانشکده پزشکی دانشگاه EMU

دانشگاه علوم پزشکی تهران با اجرای برنامه همکاری مشترک با چهار دانشگاه از کشورهای ایتالیا، استرالیا و مدیترانه شرقی قبرس، کارشناسی ارشد «دوراپزشکی» را برای اولین بار ایجاد می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، دانشگاه علوم پزشکی تهران در راستای اجرای بسته «بین المللی سازی آموزش علوم پزشکی» ضمن کسب گواهی اعتباربخشی بین المللی دانشگاه علوم پزشکی تهران برای سال های ۲۰۱۷- ۲۰۱۳ به اجرای جامع خودارزیابی در دانشگاه و ایجاد شبکه تضمین کیفیت و اعتباربخشی بین المللی در دانشگاه می پردازد.

در این مسیر برنامه مدرک مشترک یا Cotutelle را تعریف کرده است. برنامه مدرک مشترک در تمامی مقاطع تحصیلی قابل اجرا است و در این برنامه دانشگاه میهمان و میزبان با رسیدن به توافق درباره جوانب مختلف جذب و آموزش دانشجو، در نهایت یک مدرک مشترک مورد تایید هر دو دانشگاه را به دانشجو اعطا می کنند.

همچنین برنامه Cotutelle به معنی همکاری مشترک دو استاد راهنما و یک دانشجو است که فقط در مقطع دکتری قابل اجراست. (Co-Tutoring)در این برنامه هیچکدام از دانشگاه ها میهمان و یا میزبان خطاب نمی شوند. دانشجو در هر دوره از تحصیل خود باید قوانین هر دو دانشگاه را رعایت کند و در نهایت هر دانشگاه مدرکی مجزا به دانشجو اعطا خواهد کرد.

دانشگاه علوم پزشکی تهران با چهار دانشگاه Macquarie استرالیا، دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس، دانشگاه Camerino ایتالیا و دانشگاه Genova ایتالیا تفاهم نامه اجرای برنامه مشترک را منعقد کرد.

بر اساس تفاهم نامه با دانشگاه Macquarie استرالیا برنامه دکتری Cotutelle اجرا شد و بورسیه برای پنج دانشجوی دکتری از دانشگاه Macquarie دریافت شد.

همچنین با انعقاد توافقنامه برنامه مشترک با دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس، برنامه مشترک پزشکی عمومی طراحی شد.البته فعلاً راهکار دقیق اجرایی برای پذیرش و نحوهء ادامه تحصیل دانشجویان ایرانی و یا خارجی تبیین نشده است ولی طی جلسات مرتّب و منسجم امید است طرفین به یک نتیجه جامع جهت اجرای دورهء مشترک پزشکی برسند.

نام دانشگاه Eastern Mediterranean در آخرین لیست دانشگاه های مورد تائید وزارت بهداشت قرار دارد و این توافق نامه تاثیر مهمی در مورد تائید قرار گرفتن رشته پزشکی این دانشگاه دارد.

#cyprus #emu #تحصيل #پزشكى #پزشكى_قبرس #بورسيه #بورسيه_تحصيلي #تحصيل_در_خارج #تحصيل_در_قبرس

Most Popular Instagram Hashtags