iranmad24 iranmad24

7 posts   15 followers   66 followings

nafas 

هر بار كه یک سامورایی شمشیر خویش را از نیام بر می كشد به نوعی آنرا به كار می گیرد، اما او خوب می داند که یك شمشیر هوسناك است و خوش ندارد تیغه اش بی جهت به نمایش در آید از این رو سامورایی هرگز تهدید نمی كند. یك سامورایی همیشه مراقب حركات شمشیر خویش است و از یاد نمی برد كه شمشیرش هم همیشه مراقب حركات اوست. یك سامورایـی همواره محتـاط است، او برای آختـن شمشیـر خویش از دیگران رخصت نمی خواهد. او در برابر خیـانت ناآرام است و آمر شمشیـر خویش، چون می داند قدرت شمشیر فراتر از نیروی كلام است. او زندگی خود را مرور می كند، برّندگی شمشیر خویش را می آزماید، شمشیرش را در هوا برش میدهد و با صدای برش روح تازه ای میگیرد، دل خشنود می شود و ایمان، روح وی را در بر میگیرد. سامورایی پیوسته در پی اصلاح خویش است. هر حرکت شمشیرش برای او خرد و خود پژوهی سده ها را به همراه دارد. هر برش شمشیرش باید نیرو و مهارت تمامی سامورایی هایی از گذشته باشد كه امروز هم تداوم بخش راه مبارزه هستند. هر حركت در نبرد، ستایشی است به تمامی حركاتی كه از گذشتگان كوشیدند از طریق سنت به آیندگان وا گذارند.
هنگامی كه دیگران به گفت و شنود می نشینند، سامورایی افق را زیر نظر می گیرد و خود را آماده ی بكارگیری شمشیرش می كند، ولی در این میان می توان آرامش درونی را از تمامی ذرات جسمش خواند. هم اكنون که در پایان دوران اوج زندگی ام به سر می برم همه ی دارایی من این شمشیر است و من با خود علائم و نشانه های زخم های التیام یافته ی نبرد هایم را می برم. شمشیرم شاهد شكل زندگانی من است و پاداش زخم های در حین تمرینم. زمانی چند، زندگیم با گوش سپردن به داستان قهرمانی ها سپری شد و زمانی دیگر نزیستم مگر كه نیازمند زیستن باشم. اینك زندگی می كنم چون یك سامورایی هستم و تا آخرین لحظه ی زندگیم به قوانین زندگی سامورایی ارج می نهم و می كوشم آن باشم كه رهبرم بود.
نینجا ورزش در دل ما. اتحاد باعث قدرت است ........نینجوتسو شهر کلمه.........

ادلم یک جای دنج می خواهد آرام و بی تنش

جایی باید باشد غیر از این کنج تنهایی

تا آدم گاهی آنجا آرام بگیرد

مثلا آغوش تو

رید پکیج اینستالوژی : افزایش لایک , کامنت و فالوور اینستاگرام در موبایل به صورت ۱۰۰% واقعی فقط ۵ هزار تومان + هدیه هک کلش اف کلنز به ارزش 30000 تومان در سایت فقط فقط تا 20 مهرماه !!!!!!!!!!*** یک فرصت استثنایی به مدت محدود ***!!!!!!!!!! چشنواره پاییزی 5 تومن بده 30 تومن ببر!!!!! نسخه ios به زودی در سایت قرار خواهد گرفت

دانلود نرم افزار های افزایش لایک , کامنت و فالوور اینستاگرام ۱۰۰% واقعی برای اندروید و iOS و آموزش های مربوطه در یک پکیج ویژه

به همراه آموزش ارشمند و فوق العاده کاربردی سایت هک برنامه کلش اف کلنز به ارزش قیمت 19000 تومان سایت به صورت کاملا رایگان همراه با خرید این برنامه تا 20مهر عرضه می شود  تخفیف های سایت را جدی بگیرید!!!(+++هدیه ارزشمند+++) هدیه ما بلافاصله فقط با پرداخت این پکیج آموزشی همراه آن عرضه می شود که می توانید آن را به صورت اورجینال و آنی دانلود نمایید

قیمت پکیج اینستالوژی : 30000 هزار تومان ۵ هزار تومان ( برای مدت محدودی(20مهر!!!!) این قیمت پابرجاست !! بعد از آن افزایش قیمت خواهیم داد … )

برای خرید پکیج(+++هدیه+++) لطفا به سایت iranmad24.ir مراجعه فرمایید
ر ادامه با بررسی و توضیحات بیشتر پکیج اینستالوژی با ما همراه باشید …

خرید پکیج اینستالوژی : افزایش لایک و فالوور اینستاگرام به صورت ۱۰۰% واقعی و فعال با یک ترفند در موبایل ( فوق العاده مناسب برای پیج های شخصی )

افزایش لایک , فالوور نامحدود و ۱۰۰% واقعی فقط با ۵ هزار تومان در موبایل خود ( برای مدت محدودی این قیمت پابرجاست و ممکن است گران تر شود ) !!!!! به صورت کاملا واقعی تا هزاران هزار لایک و فالوور و کامنت در اینستاگرام برای خود و پیج های خود جمع کنید !! فقط کافیست این پکیج را بخرید و به آموزش های آن عمل کنید ( به صورت ۱۰۰% تست شده توسط تیمایران ماد 24 ) !! نرم افزار های این پکیج برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS می باشد !!! اشتباه نکنید ! این لایک و فالو و کامنت اتوماتیک یا Auto Like و Auto Follow نیست ! تمامی لایک ها و فالو ها واقعی و حقیقی میباشند !! هیچ هک و یا کرکی در کار نیست ! حتی دور زدن نرم افزار اینستاگرام و تقلب در آن هم نیست !! این یک روش رسمی از API های خود اینستاگرام میباشد !

این پکیج حاوی آموزش های کاملا اختصاصی ( تصویری و روان ) به همراه نرم افزار های مورد نیاز ۱۰۰% تست شده برای افزایش لایک , فالوور و کامنت در اینستاگرام میباشد . آن هم لایک , فالو و کامنت واقعی !!
http://www.iranmad24.ir/post/40 بکی بخر 2 تا ببر فقط تا 20 مهرماه

پنل شارز ایران ماد راه اندازی شد

شما از طریق پنل شارز ایران ماد قادر خواهید بود بدون نگرانی روزانه برای تلفن همراه خود شارژ تهیه نمایید فقط فقط در ادرس http://charge.parspal.com/iranmad و یا با جستجوی ساده در گوگل به نام پنل شارژ ایران ماد به آرزوی خواهید رسید. ایران ماد در پنل شریک می باشد.

این پنل دارای 2 قسمت متفاوت با طراحی منحصر به فرد و پشتیبانی 24 ساعته می باشد که در قسمت اول شما می توانید برای تلفن همراه خود بصورت مسقیم فقط با وارد کردن شماره موبایل بصورت مستقیم شارژ تهیه نمایید و در قسمت دوم شما قادر هستید که برای تلفن هوشمند و همراه خود پین کد شارژ فقط با وارد کردن پست الکترونیکی و شماره موبایل بدست آورید.

ایران ماد شگفتی خلق می کند و شما را با دنیای مجازی و فناوری اطلاعات آشنا می سازد.

یک فیلم آموزشی معرفی این پنل توسط عوامل پشتیبانی پنل شارژ ایران ضبط گردید است. برای اطلاعات بیشتر از این پنل و چگونگی استفاده از این پنل توصیه می کنم این فیلم آموزشی را مشاهده فرمایید.

ویدیو معرفی پنل شارژ ایران ماد در آپارات

آموزش هک وایرلس در اندروید فقط در سایت ایران ماد 24 با تخفیف باورنکردنی و 100 درصد تضمینی و تست شده!!!!!!! فقط فقط تا پایان امروز
با قیمتی بسیار ارزان و باورنکردنی اگر مشکل داشت به راحتی وجه آن برگشت داده می شود####

Most Popular Instagram Hashtags