irancellbusiness irancellbusiness

371 posts   20,392 followers   3 followings

ایرانسل | کسب‌و‌کار سازمانی  . #راهکارهای_سازمانی #irancellbusiness . . 🌐وب‌سایت کسب‌وکار سازمانی ایرانسل👇🏻

.
🔅دعوت به همکاری
.
🤝فراخوان جذب نماینده فروش و بازاریابی محصولات سازمانی ایرانسل
.
🏢در راستای گسترش فرصت‌های کسب‌وکار و بهره‌مندی کلیه سازمان‌ها و کسب‌وکارها از محصولات و خدمات سازمانی ایرانسل، این شرکت در نظر دارد از طریق انتشار فراخوان، جهت بازاریابی محصولات و خدمات سازمانی خود، از سراسر کشور نماینده جذب نماید.
.
📍مهلت ثبت‌نام: پایان اردیبهشت ۹۸
.
🌐برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت ما مراجعه کنید:
Business.irancell.ir
‪.‬
@irancellbusiness
@irancellbusiness
@irancellbusiness
.
#فراخوان #فراخوان_همکاری  #راهکارهای_سازمانی #پیشنهاد_ویژه #ایرانسل #همکاری #نماینده_فروش #محصولات_سازمانی

.
🔅دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه ‪(FINEX 2019)‬
.
🔅بدین‌وسیله از شما دعوت می‌شود تا از راهکارهای نوین ایرانسل در حوزه بورس، بانک و بیمه در دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی فاینکس دیدن فرمایید.
.
📅۲ الی ۵ اردیبهشت
محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران
سالن ۳۸ غرفه کسب‌وکار سازمانی ایرانسل

.
📱موبایل سازمانی ایرانسل (MVPN) یكى از محصولات موفق و پر كاربردواحد کسب و کار سازمانی ايرانسل است كه تاكنون مورد توجه بسيارى از كسب و كارها قرار گرفته است.
.
MVPN متشکل ازمجموعه سیم‌کارت‌‎های سازمانی است که می‌تواند علاوه بر کاهش قابل توجه هزینه تماس‌ میان افراد دارای سیم‎کارت يا حذف هزينه‌هاى تماس امکانات دیگری را هم در اختیار كاربران قرار دهد.
.
📱موبایل سازمانی این امکان را فراهم می‌کند كه هزينه مکالمات هر کارمند، رايگان و متناسب با شرح شغل و نیازهای او تعیین گردد. خدمات موبایل سازمانی در عین حال این امکان را برای افراد فراهم می‌کند که به جای ذخیره کردن یا به خاطر سپردن شماره تلفن یکدیگر، از شماره‌های 3 یا 4 رقمی که به افراد اختصاص داده شده است برای برقراری تماس استفاده کنند.
.
📍شما مي توانيد برای کسب اطلاعات بیشتر يا ثبت سفارش به وب سایت ما مراجعه کنید.
.
‪‪business.irancell.ir
.
@irancellbusiness
@irancellbusiness
#سیم_کارت #سیمکارت #شرکت #سازمان #مدیریت #ایرانسل #اینترنت #ایرانسل_سازمانی #ایرانسل_شرکتی #تماس #بازاریابی #موبایل_سازمانی #MVPN

.
💻دسترسی دائمی به اطلاعات در حوزه پزشکی می‌تواند به ارائه خدمات بهتر کمک کند. در همین راستا می‌توان اطلاعات بیماران را بر روی یک بستر قابل‌اعتماد و همیشه در دسترس ذخیره کرد تا مورد استفاده سیستم‌ها و پلت فرم‌های گوناگون قرار گیرد.
.
💡ارائه خدمات پزشکی بر بستر پردازش ابری به فعالان این حوزه اجازه میدهد تا به اطلاعات بیماران اورژانسی در قالبی استاندارد دسترسی پیدا کنند و با استفاده از یک ماژول هوشمند، انتخاب آمبولانس را انجام داده و به یاری بیمار بشتابند.
.
🚑آمبولانس‌ها نیز با استفاده از شبکه‌ حسگر بیسیم اطلاعات بیمار را در فضای ذخیره‌سازی ابری به روز رسانی خواهند کرد. با استفاده از خدمات ابری شکاف میان پزشک و بیمار, از لحظه نیاز به پزشک تا زمان پایان درمان و بهبودی کاملاً پر خواهد شد.
.
🔅واحد کسب‌وکار سازمانی ایرانسل همگام با تکنولوژی روز دنیا مدتی است که از سامانه ذخیره‌سازی ابری خود با نام ماد رونمایی کرده است. این پلتفرم یک سرویس اشتراک‌گذاری و ذخیره‌سازی ابری کاملاً بومی است و قابلیت به اشتراک‌گذاری فایل‌ها و مستندات پزشکی را با هر فرمتی بر روی فضای ابری داراست.
.
📍شما می توانيد برای کسب اطلاعات بیشتر يا ثبت سفارش به وب سایت ما مراجعه کنید.
.
‪‪‪business.irancell.ir‬
‎‏‪‪.‬
‎‏‪@irancellbusiness
@irancellbusiness
@irancellbusiness .
#سیم_کارت #سیمکارت #شرکت #سازمان #مدیریت #ایرانسل #اینترنت #ایرانسل_سازمانی #ایرانسل_شرکتی #تماس #ذخیره_سازی #ذخیره_سازی_ابری #بیمارستان

.
📱در صورتیکه که از بسته‌های اینترنت نامحدود استفاده نمی‌کنید، همیشه نگران میزان مصرف دیتای خود هستید. ممکن است ویدیوی جالبی را که از دوستتان دریافت کرده‌اید در لیست «بعداً می‌میبنم» بگذارید تا به محض اتصال به وای فای آن را تماشا کنید. این موضوع درمورد اکثر مشتریان نیز صدق می‌کند. اما چه راه‌حلی برای تغییر رفتار مشتریان و ترغیب آنها به مصرف دیتا و دیده شدن محتوای مربوط به کسب و کارها وجود دارد؟
.
📱استارتاپی به نام Aquto ایده جالبی را پیاده‌سازی کرده است. با انجام فعالیت‌های مختلف مثل خرید، تماشای ویدیو، ثبت‌نام برای دریافت خدمات، دانلود اپلیکیشن یا خرید خدمات درون‌برنامه‌ای به کاربرانش حجم اینترنت جایزه می‌دهد که می‌توان آن را به حساب وای فای نیز انتقال داد. میزان حجم اینترنت جایزه با افزایش استفاده کاربران بیشتر می‌شود. کسب و کارها نیز از این فرصت استفاده کرده و به واسطه Aquto محتوای خود را به دست مخاطبنشان می‌رسانند. .
🌐در استرالیا نیز، Lebara Mobile قراردادی با Unlockd امضا کرده است که طبق آن، هر سه باری که کاربران قفل گوشی خود را باز می‌کنند، تبلیغاتی را که به صورت هدفمند طراحی شده‌اند را روی صفحه موبایلشان می‌بینند و در ازای آن ماهانه 2GB اینترنت رایگان دریافت می‌کنند.
.
📍با مراجعه به وبسایت ما درباره اینترنت دیگر پرداخت ایرانسل بیشتر بدانید.
.
business.irancell.ir
‎‏ .
‎‏@irancellbusiness
@irancellbusiness
@irancellbusiness .
#سیم_کارت #شرکت #سازمان #مدیریت #ایرانسل #اینترنت #ایرانسل_سازمانی #ایرانسل_شرکتی #تماس #بازاریابی #اینترنت_دیگرپرداخت

.
🔅معرفی «ایرانسل‌من سازمانی».
📱ایرانسل‌من سازمانی با هدف مدیریت بهینه سیم‌کارت‌های سازمانی و با در نظر گرفتن نیاز سازمان‌ها و شرکت‌ها طراحی شده است.
.
📍برخی از مزایای این برنامه کاربردی برای شرکت‌ها:
◀️مدیریت خدمات دریافتی از ایرانسل سازمانی
◀️کنترل میزان مصرف سیم‌کارت‌های سازمانی
◀️دریافت صورتحساب و پرداخت آنلاین
◀️خرید بسته افزایشی اینترنت
◀️دریافت فاکتور
.
🔅برای استفاده از این برنامه لازم است مشترکان سازمانی ایرانسل، مدیر پروفایل و مدیران حساب شرکت خود را معرفی نمایند. مشترکان شرکتی ایرانسل می‌توانند از طریق لینک زیر یا مراجعه به استوری هایلایت شده برنامه ایرانسل‌من سازمانی را دانلود کنند.

http://bit.ly/myirancell-business
.
@irancellbusiness
@irancellbusiness
@irancellbusiness ‪.‬
#راهکارهای_سازمانی #راهکارهای_شرکتی #ایرانسل#اینترنت#سازمان#شرکت #ایرانسل_من #اپلیکیشن #ایرانسل_سازمانی #ایرانسل_من_سازمانی

.
🗣زبان بدن یکی از مهم‌ترین مؤلفه‌های برقراری ارتباط است. تحقیقات نشان می‌دهد هنگام صحبت کردن، افراد بیش از آنکه به کلمات دقت کنند، حرکات طرف مقابل و زبان بدن او را می‌بینند. بنابراین برای برقراری روابط مؤثر، لازم است از تأثیراتی که زبان بدن بر ارتباطات ما می‌گذارند آگاه باشیم.
.
📊تحقیقات نشان می‌دهد 60 تا 80 درصد ارتباطات ما غیرکلامی هستند. به عنوان یک مدیر، مهارت درک و تسلط بر زبان بدن به شما این امکان را می‌دهد که در معاملات کاری، مذاکرات و تعاملات خود، با فهمیدن منظور افراد، تصمیمات بهتری بگیرید. حتی اگر بهترین جملات را بر زبان بیاورید، مکالمات نفر به نفر داشته باشید و فایل ارائه را نمایش دهید، اما زبان بدن شما با آنچه می‌گویید همگام نباشد، پیام شما هیچ تأثیری نخواهد داشت اما مشکل اینجاست که بسیاری از مدیران به زبان بدن اهمیتی نمی‌دهند.
.
👥افراد همواره دو نوع ارتباط را همزمان پیش می‌برند: ارتباط کلامی و غیرکلامی. ممکن است در چنین شرایطی زبان بدن شما کاملاً خلاف منظورتان را برساند.اما برای حل این مشکل چکار باید کرد؟
.
🔅در دوره آموزشی «زبان بدن» در اپلیکیشن دانا، چند ترفند ساده و مهم برای ارتباط برقرار کردن از طریق زبان بدن بیاموزید. اپلیکیشن دانا یک پلتفرم آموزش آنلاین است که می‌توانید در هر زمان و مکان به آن دسترسی داشته باشید.
.
‪business.irancell.ir‬
‎‏‪‪.‬
‎‫‏@irancellbusiness
@irancellbusiness
@irancellbusiness
‪.‬
#سیم_کارت #شرکت #سازمان #مدیریت #ایرانسل #اینترنت #ایرانسل_سازمانی #ایرانسل_شرکتی #تماس #مدیریت #زبان_بدن

.
مدیران موفق در دنیا دانش مدیریتی خود را با استفاده از معتبرترین منابع پژوهشی و تحلیلی مدیریت در جهان، به روز می‌کنند. شما نیز اگر می‌خواهید کسب و کار خود را رونق بخشید و رضایت و کارآمدی کارمندان را افزایش دهید، باید فرآیندهای صحیح مدیریتی را به کار بندید.
.
لوئیس گرستنر مدیر موفق و محبوب IBM می‌گوید: کارمندان شما کاری که از آنها انتظار دارید را انجام نمی‌دهند، آنها کاری را انجام می‌دهند که می‌دانند شما بازرسی خواهید کرد. اگر دوست دارید کاری کنید که کارمندانتان با علاقه شخصی خودشان برای شما کار کنند و نه به خاطر حقوق‌شان، بهتر است به آنها به جای پول، تخصص، پیشرفت و احساس تعلق بدهید. اما چطور باید این کار را انجام داد؟
.
• کارمندان خود را متخصص کنید.
• احساس تعلق به مجموعه را در کارمندان تقویت کنید.
• به آنها یادآور شوید که کارشان ارزشمند است.
• شرایط آنها را درک کنید.
.
به خاطر داشته باشید یک مدیر موفق همیشه بر شانه کارمندان موفق ایستاده است.
.
business.irancell.ir
‏‪.

@irancellbusiness
@irancellbusiness
@irancellbusiness
@irancellbusiness .
#سیم_کارت #سیمکارت #شرکت #سازمان #مدیریت #ایرانسل #اینترنت #ایرانسل_سازمانی #ایرانسل_شرکتی

.
🔅اولین روزکاری سال 98 را با هدفی بزرگ شروع کنید!
.
✅« شروع کردن را متوقف کن و تمام کردن را شروع کن». یکی از مهمترین اصول برنامه‌ریزی، به پایان‌رساندن کارهای نیمه‌کاره است. این امر از نظر روانی نیز تأثیر مثبتی بر ذهن ما دارد و باعث می‌شود با انگیزه بیشتری به سمت هدف خود گام برداریم.
.
🎯تعیین هدف به شما کمک می‌کند تا لیست فعالیت‌های خود را اولویت‌بندی کرده و فقط روی کارهایی تمرکز کنید که در راستای هدف شما قرار دارند. سعی کنید با هدف گذاری‌های ماهانه شروع کنید. این کار زمانی به شما کمک می‌کند که وظایف بسیاری در دست انجام دارید و انجام همه­ آنها بیشتر شبیه یک مأموریت غیر ممکن است. با این حال، با قرار دادن هدف و نگرش صحیح در مورد موقعیت، شما قادر به ایجاد یک سیستم برنامه‌ریزی عالی خواهید بود تا بدانید چه چیزی را چه زمانی و چه مقدار انجام دهید‪.‬
‪.‬
‪business.irancell.ir‬
.
@irancellbusiness
@irancellbusiness
@irancellbusiness .
#سیم_کارت #شرکت #سازمان #مدیریت #ایرانسل #اینترنت #ایرانسل_سازمانی #ایرانسل_شرکتی #تماس #تماس_دیگرپرداخت #تبلیغات #سیمکارت

.
فرا رسیدن سال نو همیشه نویدبخش افکار نو، کردار نو و تصمیم‌های نو برای آینده است؛ آینده‌ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد. در سال نو، برای کسب و کار شما پیشرفت روزافزون آرزومندیم.☘️🌸
.
کسب و کار سازمانی ایرانسل
.
‪business.irancell.ir‬
‎‫‏‪.‬
‎‫‏
@irancellbusiness
@irancellbusiness
@irancellbusiness ‪.‬
#سیم_کارت #شرکت #سازمان #مدیریت #ایرانسل #اینترنت #ایرانسل_سازمانی #ایرانسل_شرکتی #تماس #سیمکارت #تبریک #سال_نو #سال_نو_مبارک

.
📱بر اساس گزارش مگنا گلوبال، بازاریابی بر بستر موبایل امروزه بیش از هر روش دیگری طرفدار پیدا کرده است. 44 % از فروش حاصل از بازاریابی دیجیتال، از طریق صفحات موبایلی صورت می‌گیرد. با تبدیل شدن گوشی‌های هوشمند به مهمترین ابزار بازاریابی، اپراتورها با ایجاد وفاداری مشتری، فروشندگان را به طور مستقیم با مشتریان هدف مرتبط می‌سازند.
.
📊نظرسنجی تازه‌ای که توسط انجمن بازاریابی موبایلی در آمریکای جنوبی انجام شد نشان می‌دهدکه 93% شرکت‌کنندگان حاضرند در ازای دریافت حجم اینترنت، ویدیو تبلیغاتی تماشا کنند یا از اپلیکیشن خاصی استفاده نمایند.
.
🌐اینترنت دیگر پرداخت پلی ست میان فروشنده و خریدار که موقعیتی برد برد برای طرفین ایجاد می‌کند. کسب و کارها می‌توانند با پرداخت بهای اینترنت مصرفی مشتریان خود در سایت یا اپلیکیشن موردنظرشان، میزان بازدید و خرید را افزایش دهند. این راهکار ذهنیتی مثبت برای مخاطبان ایجاد می‌کند تا آنها بدون نگرانی از اتمام حجم اینترنت از محتوای مورد نظر استفاده کنند.
.
📍با مراجعه به وبسایت ما درباره اینترنت دیگر پرداخت بیشتر بدانید.
‪‪business.irancell.ir‬‬
‎‏‪‪.‬
‎‏
@irancellbusiness
@irancellbusiness
@irancellbusiness
.
#سیم_کارت #شرکت #سازمان #مدیریت #ایرانسل #اینترنت #ایرانسل_سازمانی #ایرانسل_شرکتی #تماس #سیمکارت #اینترنت_دیگرپرداخت #دیتا_رایگان #بازاریابی

.
دوربین‌های نظارتی، از جمله سیستم‌هایی هستند که بکارگیری فناوری #APN برای انتقال داده‌هایشان از اهمیت خاصی برخوردار است.
.
تصور کنید سازمانی که شعب آن در شهرهای مختلف کشور قرار دارند، چگونه می‌تواند در ساختمان مرکزی خود تصاویر دوربین‌های امنیتی موجود در هر شعبه را دریافت کند. با قرار دادن سیم‌کارت‌های سازمانی در این دوربین‌ها می‌توان کلیه اطلاعات و تصاویر را، بر بستر APN، به سرورهای مورد نظر منتقل کرد. این درحالی است که انتقال اطلاعات این دوربین‌ها از طریق اینترنت چند چالش اساسی را در پی دارد.
.
در صورت انتقال این داده‌ها بر بستر اینترنت احتمال دسترسی افراد بیگانه و هک کردن سیستم وجود دارد، درحالیکه سرویس APN به اینترنت وابسته نیست.
.
این سیستم‌ها نیازمند ارتباط دائمی و بدون هرگونه قطعی شبکه هستند که این نیاز، با توجه به پایداری نامناسب ارتباطات اینترنتی، تامین نمی‌شود. در این حوزه سرویس APN ایرانسل کیفتی معادل ۹۸٪ پایداری در اتصال به شبکه را تضمین می‌کند.
.
انتقال تصاویر زنده ویدیویی به سرورهای مرکزی، نیازمند یک شبکه ارتباطی #پرسرعت است که یقینا سرویس APN می‌تواند این دغدغه را پوشش دهد.
نهایتا، استفاده از سرویس APN امکان مدیریت سیم‌کارت‌ها و شبکه دوربین‌ها را برای کاربر فراهم می‌سازد.
.
برای آشنایی بیشتر یا خرید این سرویس به وب‌سایت ما مراجعه کنید.
business.irancell.ir
.
‎‏@irancellbusiness
@irancellbusiness
@irancellbusiness .
#سیم_کارت #شرکت #سازمان #مدیریت #ایرانسل #اینترنت #ایرانسل_سازمانی #ایرانسل_شرکتی #تماس #سیمکارت #شبکه_امن_همراه #اینترنت_اشیا

Most Popular Instagram Hashtags