[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

interbustur interbustur

540 posts   110,365 followers   33 followings

Interbus  Türkiye'nin ilk ve en çok tercih edilen otobüsle Avrupa turu ! Ekstra tur ücreti olmadan tüm Avrupa’yı bizimle gezin 🏆YILIN EN İYİ TURİZM FİRMASI

Bu yıl da annemle geliyorum dedi.
👩‍👧
#interbustur #interbus

18 Mart Çanakkale destanını yazan tüm şehit ve gazilerimizi saygı ve minnetle anıyoruz.! #çanakkalegeçilmez🇹🇷

Binlerce km yol + Onlarca iyi arkadaş + Bol kahkaha + Güzel anılar + Bol nutella ve konserve = INTERBUS.
🚎
Tüm güzellikleri ve zorluklarıyla geçen turumuzda bize sabır gösteren Caner Durukan’a, sıcak sularına doymadığımız Onur Güven’e, kazasız belasız gidip gelmemizi sağlayan kaptanlarımıza ve turumuzu güzel kılan siz güzel insanlara teşekkür ederim. Hayatımda olmasını istediğim ve isteyeceğim birçok insan tanıdım. Umarım da olurlar. İstanbul’da bir eviniz olduğunu bilin yeter! Sizi ve o güzel günleri özleyeceğim.
🚎
#interbuskatılımcıyorumları #interbustur #interbus

Elimdeki her şeyin, güzel kalması için nefesimi, kendimi, söyleyeceklerimi -şapkamı:)- tuttuğum bir sürü andan sadece biri. Niye böyle bilmiyorum ama kaybetme ihtimali yüzünden istediğimiz gibi davranamamak doğuştan değil, sonradan. Kaybetme ihtimalini fark etmek de öyle.
👒
(Biri Meltem’e kuş ölür sen uçuşu hatırla demeyi unutunca).😅
👒
#interbustur #pisa #italya #seyahat #gezgin #gezi #gezmeler #anıyakala #interbus

Seher iki kez Interbus yaptı. Seher gibi olun. 😅 iyi akşamlar.
#interbustur #interbus

Interbus’tan Şebnem ve Romalı Jack Sparrow. :)
⛵️
Gerçi bu Jack bizim Çukur dizisindeki Vartolu’ya daha çok benziyor gibi ama olsun. 😅 Sokak sanatçıları candır.
⛵️
#interbustur #interbus #roma #italya #gezmeler #seyahat #yol #yolculuk #anıyakala

Interbus 100.000 oldu ! Bu ailenin bir parçası olan herkese teşekkürler.!
💙
Bu süreçte bizi farklı kılan tüm taklitlerimize de teşekkürler.! İyi ki varsınız.😘
💙
O zaman hep birlikte. 💃🏽🕺🏽😅
💙
#interbustur #interbus #seyahat #gezi #avrupaturu #yolculuk #gezginler #yol #gezginler

8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.!
💪🏼
Biraz kaslı oldu ama artık idare edin.:)
💪🏼
#interbus #8martdünyakadınlargünümüzkutluolsun #interbustur

Arkadaşım Semih Yağcı Interbus‘tan döndüğünde bize turdan bahsederken yerimizde duramamıştık daha dinlerken gitmeye karar verdik. Ağustos’a kadar gün saydık dersem yalan olmaz. Onu mu alalım bunu mu alalım vay efendim otobüste nasıl uyuruz ya eksik bir yer kalırsa da gidemezsek doyamazsak, yeni katılacak arkadaşlar tüm bu soruları atın kafanızdan her şey o kadar güzel deneyimlenmiş ki siz sadece hayatınızın en güzel tatilinin hayalini kurun. A bir de yeni katılacakları çok kıskanıyorum söylemeden geçemeyeceğim 🙂
🚎
Teşekkürler Interbus.
🚎
#interbuskatılımcıyorumları

Bu yolculuk gerçekten harika… Buradaki sıcaklık ne gökte ne de rayların üstünde alınabilirdi… Yolların şeritleri aklımıza işledi… Geçtiğimiz sınır kapılarındaki her yeni heyecan da yanında cabası… Sora sora bitiremiyoruz; dönünce anlata anlata bitiremeyeceğimiz gibi… Şuan önümüzde bir çok ülke daha var… Sadece bizden sonraki katılımcılar ve katılmayı planlayanlar için söylüyorum… Hiç tereddütsüz, bırakın kendinizi Interbus hikayeniz başlasın…
🚎
Huyum suyum mu değişti bilmiyorum ama inanılmaz bir enerji ve kendime geldim… Gezip gördüklerimizi yazmak istemiyorum… Sadece yaşayan bilir diyorum…
🚎
Interbus ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum…
🚎
#interbuskatılımcıyorumları

Bu yıl Interbus Kuzey Avrupa rotamızda tam 16 ülke 23 şehir var. Şimdiye kadarki en kapsamlı Kuzey rotası olan bu efsane turumuz için bütçe ayarlayamayan iki arkadaşımıza çekilişle ücretsiz Interbus Kuzey Avrupa Turu veriyoruz !.
🍀
Çekilişe katılmak için yapmanız gerekenler çok basit.;
🔻Bu görseli beğendikten sonra yorum olarak arkadaşlarınızı etiketlemek(ne kadar arkadaşınızı etiketlerseniz o kadar şansınız artıyor).
🔻@interbustur ve @canerdurukan hesaplarını takip etmek.
🔻Bu görselin ekran görüntüsünü alarak hikayenizde @interbustur etiketiyle paylaşmak.(hikaye 1 gün boyunca profilinizde kalmalı).
🍀
Kazanan 2 kişi 28 Mart tarihinde Interbus hesabından paylaşılacak.
🍀
Herkese bol şans. ♥️

Nasıl anlatsam nerden başlasam hiç bilmiyorum ama söylenecek anlatılacak o kadar çok anı biriktirdim ki. Zaten öncesinde Türkiye macerasını tamamlamıştım, sırada Avrupa vardı. Herkesin olduğu gibi benim de hayallerimin başında yer alıyordu. Arkadaşım Özlem Suzan sayesinde Interbus‘la tanıştım ve yanıma yılların arkadaşlarını bir de kardeşimi alarak yola düştüm. Tabi ki herkes böyle bir turun delilik olduğunu, nasıl başa çıkacağımızı söyledi. Tabi ki muhteşem bi delilikti ve bu yüzden yapılmalıydı. Yola çıktığımız andan itibaren zaten müthiş bi tur olacağını anladık. Tura kalabalık başlamış olabiliriz ama bunun yanında ki Interbus‘un en güzel özelliği de bu bence çok güzel insanlar tanıdım. Dünyayı her türlü gezebilirsiniz ama bir otobüsün içinde tanımadığınız insanlarla müthiş eğlenceli anılar yaşayarak sadece Interbus‘la yapabilirsiniz. Caner Durukan’ın mola anonslarını, mola sonunda mor otobüs diye bağırmalarını, ne demiş şair diye başladığı cümlelerini, müthiş ikramlarını, gönlünün genişliğini, muhteşem koordinatörümüz Burak’ın her daim var olan ilgisini, alakasını, keyifli sohbetlerini, Alp’in hiç ummadığımız anda yanımızda belirmesini ve tüm güleryüzlülüğü ile her anımızı renklendirmesini, ve tabi ki Onur’un enerjisiyle bizi her daim güldürmesini unutmak mümkün değil.
🚎
Her yaş grubunun olması da bu turu güzel yapan şeylerden biriydi bence. Hepimizin enerjisi ile bambaşka bişi çıktı ortaya. İşte bunu sadece Interbus‘la yaşayabilirsiniz.
🚎
Her gün yeni bir ülkeye uyanacaksınız, her an başka bi muhabbete kahkaha atacaksınız, günde birkaç farklı şehir göreceksiniz, km'lerce yürüyeceksiniz, ama hepsinin tadı damağınızda kalacak. Nitekim biz şuan o durumdayız ben evime yani mor otobüse dönmek istiyorum. Geldiğimizden beri ne yerde ne de gökteyiz, aklımız da ruhumuz da Interbus'ta. Gördüğümüz yerlerin yanında yaşadıklarımız, otobüste paylaştıklarımız paha biçilemez. Öyle ki bazı gittiğiniz yerlerde ülkeden daha cok yaşadığınız anıları hatırlayacaksınız. Keyifle, anıyla, bol kahkahayla, eğlenceyle, paylaşmayla bi Avrupa turu. İşte bu sadece Interbus'la olur. Düşünmeden katılın zira biz bir kez daha katılmak için can atıyoruz.
🚎
#interbuskatılımcıyorumları

Most Popular Instagram Hashtags