instagramturkiye instagramturkiye

36 posts   5634 followers   43 followings

Instagram Türkiye  instagram'ı araç değil amaç olarak gören Türkler bu bu hesapta tanıtılcaktır.. #instagramturkiye instagramturkiye@hotmail.com

@poseid0n , fotoğraflarındaki canlı renkler baş döndürücü olsa da tadından yenmiyor ;) uçarken bile fotoğrafı var @poseid0n'un ;)) bizler galerisini gezerken Denize Güneşe yeşile maviye doyamadık, yine de önemli olan sizin düşünceniz ...

@azzli , fotoğraflarındaki durumlar ve canlılık, olaylara bakma biçimi ve bu işi severek yapıyor olması !! daha ne diyelim @azzli fotoğrafları instagram ruhunun en iyi örneklerinden, kedi vosvos bulut vs... kısaca instagram'da olması gereken her şey :)))

@tanergungor , daha çok yapmacık olmayan ve hayatın içinden olan kareleri biz fotoğraf severlerin beğenisine sunan bir isim @tanergungor .. umarım biz de biraz olsun gözünüze güzel gelecek olan karelerin sahibini tanıtmışızdır... bu işi severek ve tadında yapan kişilere saygımız sonsuz.. tanergungor'un galerisini eminim çok seveceksiniz, biz kendisini tanıtırken epey keyif aldık çünkü :)))

     @dudie     

soğuk havaya aldırış etmeden, bir fotoğrafçı duruşuyla, dimdik ayakta fakat kararlı bir ağaç, o kudretli güneşin bulutları aşamamasını, yanındaki boş bankla birlikte, nasıl da güzel izliyor. manzaraya dalmış hani.

fotoğraftaki sadelik, bakışı açısı ve en önemlisi anlamıydı bizi cezbeden...

#ocak2012 etiketiyle seçmeye çalıştığımız ocak ayının en güzel, en anlamlı fotoğrafı...

fotoğrafın sahibi @dudie ... kendisini tebrik ediyoruz.

@misra78 , bizler çok beğendik fotoğraflarını, çok başarılı bulduk kendisini ... @misra78 fotoğraflarında bir modacı bakışı bir modaya uygunluk söz konusu .. siyah beyaz mı dersin çiçek mi canlılık mı tarih mi yapı mı ;) güzel işler yani .. Yine de son kararı, son sözü sizlere bırakalım olmazsa ;) ??

@enginozbatir , techno is my birthday setini dinliyoruz şu an gaza geldik :)) dj'liğinin yanısıra instagram'daki fotoğraflarıyla da büyüleyici :))) @enginozbatir fotoğraflarının her biri "photo of the day" hani ... mükemmel fotoğraflar, mükemmel işler!! tadından yenmez :)))

@aypa , eskiye olan duruşuyla yeniye olan bakışı arasındaki fotoğraflarına bakarken bulduk bir anda kendimizi... @aypa bu işin aslında "kültürlü olmak" ile ne kadar güzel olabileceğini gösterdi bize .. her tanıttığımız kişiden yeni bir şey öğreniyoruz, aypa'dan da gördüğümüz yenilikler için kendisine teşekkür ederiz :))

@akinandirin , profesyonel şekilde instagram'da varolan kişilere saygımız sonsuz, onların yeri ayrı, fakat instagram'da iphone ile takılanlar aslında umursamaz değil amacına en iyi şekilde hitap etmiş olanlar bizce @akinandirin arkadaşımız da bu tanıma uyan güzel isimlerden biri ve bizce instagram ruhuna hitap eden bir isim. bilmiyoruz belki de yanlış düşündük, yorumu size bırakalım olmazsa, sevgiler :)

@daymoon , günbatımı olsun, siyah beyaz olsun, deniz olsun, güneş olsun, ne olursa olsun tek kelime: mükemmel !! @daymoon fotoğraflarını kıskandığımız için tanıtalım dedik .. gönül istiyor ki herkesin bir tane daymoon gibi fotoğrafı olsun .. umarım örnek olur diyelim ve bu görsel şölene sizleri davet edelim :))

@bardakbey , neredeyse 1000. fotoğrafını paylaşcak ama gel gör ki takipçi sayısı 400lerde.. bizler galerisini gezerken kötü bir fotoğraf göremedik, belki siz bulursunuz diye @bardakbey i tanıyoruz. hakedene hakettiği ilgiyi gösterelim. hadi bakalım :) kolay gelsin ..

@selminakar büyüleyici, çarpıcı, enfes ve gerçekçilik .. çok etkilendik fotoğraflarından .. @selminakar galerisinden hangi fotoğraf olursa olsun alıp çerçevelettirip duvarımıza asabiliriz.. o derece mükemmel işler, mükemmel fotoğraflar !!!

”Ben, manevi miras olarak hiçbir ayet, hiçbir dogma, hiçbir kalıplaşmış kural bırakmıyorum. Benim manevi mirasım bilim ve akıldır… Zaman süratle ilerliyor, milletlerin, toplumların, kişilerin mutluluk ve mutsuzluk anlayışları bile değişiyor. Böyle bir dünyada, asla değişmeyecek hükümler getirdiğini iddia etmek, aklın ve ilmin gelişimini inkar etmek olur… Benim Türk milleti için yapmak istediklerim ve başarmaya çalıştıklarım ortadadır. Benden sonra beni benimsemek isteyenler, bu temel eksen üzerinde akıl ve ilmin rehberliğini kabul ederlerse, manevi mirasçılarım olurlar.”

Most Popular Instagram Hashtags