[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

inbo.ir8 inbo.ir8

11 posts   29415 followers   5334 followings

ربات اینستاگرام  ربات اینستاگرام اینبو درکمتر از 6 ماه پیجی بالای ۳۰ هزار نفر بسازید با کمترین هزینه تنها راه افزایش فالور واقعی بازید ماهانه ۱۰۰ هزار نفر 09907337390

https://inbo.ir/

#اینبو #ربات_اینستاگرام
انجام 5فعالیت همزمان اینبو یاعث شده تا اینبو به قدرتمند ترین ربات برای افزایش فالور واقعی و بازدید برای صفحات اینستاگرامی تبدیل شود.
حال میخواهیم این پنچ عمل را برایتان توضیح داده و ویژگی های آن ها را بررسی کنیم.
1. فالو کردن: همانگونه که در پست های قبلی هم گفتیم تنها راه جذب فالور واقعی ، فالو کردن خود آن صفحه به میل خودش میباشد که تنها راه ممکن ساختن این امر فعالیت مستمر ربات بر روی پیچ شما امکان پذیره اما از ویژگی های ویژه این بخش میشه به بالا بردن بازدید صفحه و پست های شما در کنار بالا بردن فالور هایتان هست

2. آنفالو: حال در نظر داشته باشید ربات از طرف صفحه شما صفحات دیگر را فالو کرده حال باید شروع به آنفالو آن صفحات به سه صورت (آنفالو حفظ فالوبک داده ها),(آنفالو تمامی فالوینگ ها),(آنفالو از لیست فالو شدگان ربات) انجام دهد.

3. لایک: با فعال کردن این گزینه شما به ربات اجازه میدهید که از طرق صفحه شما پست های صفحات مورد هدف شما رالایک کند و این امر باعث افزایش بازدید و لایک های طبیعی شما میشود

4. کامنت: این بخش و بخش دایرکت که در گزینه ۵ توضیح خواهیم داد هر دو برای تبلیغ هر چه بهتر کار ها و یا محصولات شما میباشند ، شما با دادن ده جمله نسبتا کوتاه برای ربات تعیین میکنین که ربات بر روی پست های صفحات مورد هدف شما کامنت های مورد نظر شما را تا ۹۶۰ کامنت در روز بفرستدد.

5. دایرکت: این بخش برای پیچ های فروشگاهی و یا تبلیغاتی بسیار بسیار ویژه و فوق العاده میباشد، شما میتوانین با حاضر کردن یک متن که موضوع کار و یا موضوع پیچتون رو شرح میده محصولات و یا کار خود رو تبلیغ کنین. اینبو قادر به فرستادن رورانه۱۰۰ پیام به دایرکت پیچ های هدف شما فعالیت بکند.

#اینبو #ربات_اینستاگرام
ربات اینستاگرام چه فرقی با فالو بگیر هایی که در بازار موجود است دارد؟
فالورهایی که از طریق برنامه های فالوبگیر جذب صفحه شما میشوند فیک بوده و هیچ ارزشی جز نشان دادن تعداد بیشتر فالور هایتان برایتان مزیت دیگری ندارند اما در عوض صفحاتی که از طریق ربات اینستاگرامی اینبو بر اساس بالا بردن فعالیت پیچ شما صفحات مورد هدف شما را مورد فعالیت خود قرار میدهد افرادی کاملا واقعی بوده که در کنار بالا بردن فالور هایتان لایک و تعداد کامنت های پست هایتان افزایش چشمگیری خواهد داشت و از همه مهمتر باعث بالا بردن بازدید صفحه و پست هایتان خواهد شد، در کنار این فعالیت ها نباید از امکان فرستادن پیام تبلیغاتی به دایرکت ها چشم پوشی کرد.
حال فرصت را ازدست ندید و از یک روز تست رایگانی که برای شما تدارک دیده شده را استفاده کنید.
پنل اینبو برای ثبت نام و ورود:
p.inbo.ir

#اینبو #inbo
تبلیغات گسترده در اینستاگرام:
امروزه تبلیغات در شبکه های اجتماعی به قدری بالا رفته که اگر شما از این امکان استفاده نکنید بدون شک عقب خواهید ماند. اما منظور از تبلیغات در اینستاگرام چیست؟
اگر همین لحظه بخواهید محصول خود را در یک صفحه پرطرفدار تبلیغ کنید با قیمت هایی مواجهه خواهید شد که همان اول باعث منصرف شدن شما میشود و در صورت استفاده آن بازدهی که شما در اول مد نظر داشتید را در پی نخواهد داشت.
استفاده از ربات اینستاگرام :
در صورت استفاده صحیح از ربات اینستاگرام (اینبو) بازدید صفحه شما چند برابر خواهد شد به طوری که فروش محصولات تان از اینستاگرام به طرز چشمگیری افزایش پیدا خواهد کرد اما منظور از افزایش بازدید صفحه و پست هایتان چیست؟
همانطور که در پست قبلی به صورت مختصر طرز کار ربات اینبو را توضیح دادیم ربات با انجام فعالیت هایی معمولی که خود شما هنگام استفاده از اینسیتاگرام (اینستا گَردی) انجام میدهید ربات نیز با اجرایی کردن چنین فعالیت هایی باعث جذب فالوور واقعی و در کنار آن افزایش چشمگیر لایک و نظرات فالور هایتان میشود اما قدرت اصلی که ربات با خود برای صفحه تان به ارمغان میاورد افزایش بازدید صفحه و پست هایتان هست. و این امر برای صفحات بیزینسی(فروشگاهی) یک مزیت بسیار مهم میباشد پس توصیه میکنیم ربات اینبو را از دست ندید با یک روز تست رایگان برای تمام صفحات اینستاگرام😉

#inbo#اینبو#ربات_اینستاگرام
فروشگاهی کردن صفحات:همان گونه که در پست های قبلی در مورد پیچ های فروشگاهی توضیح دادیم این بار نیز در مورد بیزینسی کردن اکانت اینستا و قابلیت های ویژه ای که با فعال کردن این بخش به ارمغان خواهد آمد صحبت خواهیم کرد.

1_با فروشگاهی کردن اکانت اینستاگرام تان قابلیت های ویژه ای اضافه میشه برای مثال درصد جنسیتی فالوور ها نمایان شده تا شما بدانید که چند درصد از فالور هایتان مرد و چند درصد زن هستن

2_همچنین آمار هایی از جمله میانگین سنی افراد و یا بر اساس ملیت افراد و بر اساس محل شهر افراد نیز در اختیار شما قرار میگرد و چند ویژگی دیگر

3_اما قدرت اصلی فروشگاهی کردن در صفحه پرو جای دارد که میتوانید برای مشتری های خود سه راه برای تماس با شما بگذارید (شماره تلفن،ایمیل،آدرس)و دیگر ویژگی آن بعد از پست گذاری میباشد که کل بازدید و لایک،سِیو و... میباشد.
با این توضیحات حتما صفحه خود را فروشگاهی کنید مخصوصا پیچ های فروشگاهی 😉
آموزش بیزینسی کردن صفحه ها👇👇
inbo.ir

#inbo #اینبو #ربات_اینستاگرام
انتخاب راهی مناسب برای رسیدن به هدف.
تبلیغات در سایت ها و فضای مجازی روز به روز افزایش پیدا کرده و تاثیر خوبی چه در فروش محصولات و چه در افزایش بازدید سایت ها دارد. اینستاگرام هم از این قاعده مستثنا نبوده و تبلیغات در پیچ های پر طرفدار روز به روز افزایش میابد و تاثیر خود را نیز میگذارد اما تبلیغات در صفحه های پر طرفدار هزینه بر بوده و برای یک تبلیغ چند ساعته باید هزینه زیادی را صرف کرد ربات های اینستاگرامی از جمله اینبو که قابلیت فرستادن روزانه 100 پیام تبلیغاتی به دایرکت صفحات افراد مورد نظر و فرستادن 500 کامنت زیر پست صفحات این افراد بازدهی بسیار بسیار بالا نسبت به تبلیغ در صفحات پر طرفدار را دارد حال در کنار فرستادن پیام دایرکتی و کامنت، قابلیت فالوو و لایک هم دارد که باعث افزایش بازدید صفحه و پست های شما میشود و هزینه ای بسیار بسیار کمی نسبت به تبلیغ در صفحات پرطرفدار میباشد.
با یک روز تست رایگان😉
Inbi.ir

#اینبو #inbo #ربات_اینستاگرام
همانطور که در پست قبل در مورد فیلتر کردن افراد بر اساس نیاز فرد و صفحه مورد نظر توضیح دادیم خیلی هائز اهمیت میباشد که افراد مناسب و مرتبط با پیچ جذب صفحه مورد نظر شما بشوند این امکان در اینبو بات فراهم شده تا از این امکان بسیار مهم و ضروری مخصوصا برای پیچ های فروشگاهی که میخواهند جنس خود را عرضه کنند بسیار مهم میباشد. از این رو توضیح مختصری در مورد جذب افراد خاص و مرتبط به موضوع صفحه میپردازیم.
برای مثال شماصفحه ای در مورد فروش کفش دارید که میخواهید از طریق اینستاگرام فروش اینترنتی داشته باشید حال با خرید ربات اینبو شما میتوانید با دادن هشتگ ها و یا تگ های مربوطه به موضوع کفش، را انتخاب کنید تا حداکثر افرادی که جذب صفحه شما میشوند مربوط به کلمه کفش باشند و یا برای شما مهم هست که افرادی که جذب میشوند از یه شهر خاص باشن برای مثال شما مغازه ای در شهر تهران و در خیابان یوسف آباد دارید و میخواهید حداکثر افرادی که جذب مشیوند و از صفحه شما بازدید میکنند از این مناطق باشند، با دادن چنین هشتگ ها و یا تگ ها میتوانین از لحاظ کاری و یا از لحاظ منطقه مورد نظر اقدام به فیلتر کردن افراد جذب شده به صفحه تان کنید.
دادن پیچ هدف: برای مثال شما میخواهید ربات بر روی افراد یک پیچ مورد نظر که خودتان انتخاب کرده اید فعالیت کند تا افراد جذب شده از فالوینگ و یا فالور های آن صفحه مورد نظر باشد به راحتی میتوانید با انتخاب پیچ هدف ربات را برای فعالیت بر روی افراد آن پیچ برنامه ریزی کنید.
لایک کننده های هشتگ و پیچ هدف :و اما اینبو در آبدیتی که ماه قبل انجام داد یک امکان بزرگ و بسیار مهم که در صورت استفاده از این امکان به قدرت این بخش پی خواهید برد. همانطور که قبلا در مورد فیلتر کردن افراد مورد نظر در اینستاگرام گفتیم شما میتوانید بر اساس هشتگ ها و تگ ها و پیچ هدف فعالیت ربات رو مشخص کنید اما لایک کنند های هشتگ بسیار قدرتمند تر از این فیلتر های قبلی میباشد برای مثال که در قبل هم گفیتم شما مغازه کفشی دارید که برای ربات هشتگ هایی مانند "کفش،تهران،عمده،"و... داده اید با انتخاب لایک کنند های این هشتگ ربات افرادی را جذب خواهد کرد که افراد مورد هدف پست هایی در مورد کفش و یا تهران لایک کرده اند.
حتما یک روز رایگان ما رو تست کنید.
inbo.ir

#اینبو#inbo
چرا تبلیغات در اینستاگرام
در دهه ی جدید و انفجار ایده های فناوری اطلاعات و کسب و کار های اینترنتی به سختی می توان تاثیر غول های شبکه اینترنت، یعنی شبکه های اجتماعی را نادیده گرفت، مهم نیست کسب و کار یا برند، کوچک یا بزرگ باشد، شبکه های اجتماعی برای شما فرصت دیده شدن در جامعه وسیعی از کاربران و مشتریان بلقوه شما را بوجود می آورد. در راس تمامی این شبکه های اجتماعی و مخصوصا در ایران، اینستاگرام به دلیل جذابیت های خاص خودش و علاقه مردم کشورمان به یک سیستم ساده و جامع برای در تماس بودن با دوستانشان، به طور قطع به بزرگترین شبکه اجتماعی در ایران تبدیل شده است. به همین دلیل تبلیغات در اینستاگرام یکی از بهترین روش های جذب مشتری می باشد.

۱. جذب فالوور از فالوور های رقبای شما
شما:
می توانید با استفاده از اینبو و تنظیم ربات خود بر روی صفحات رقبا، از فالوور های آنها جذب مشتری داشته باشید، تصور کنید دیگر نیازی نیست تبلیغات زمان بر و پر هزینه ای انجام دهید که شاید در آخر به دست مشتری دلخواهتان نرسد، در اینبو فقط نیاز است رقبای خودتان را بشناسید، ربات بقیه کار را بر عهده خواهد گرفت.

۲. جذب فالوور از تگ و موقعیت جغرافیایی، پیچ هدف وهشتگ
با اینبو شما می توانید از چند تگ و موقعیت جغرافیایی دلخواه فالوور جذب کنید، و از همه مهمتر دادن هشتگ به ربات و فعالیت بر روی لایک کننده های آن هشتگ که میتوانید مشتریان آن بخش را مختص خودتان کنید.

۳. ارسال دایرکت :
شما در اینبو به راحتی می توانید ربات خود را برای ارسال دایرکت تنظیم کنید تا پیام تبلیغاتی و یا ... روزانه بفرستد.

۴.هزینه کمتر ولی نتیجه ای بهتر:
قیمت های اینبو در مقایسه با هر نوع تبلیغ و تبلیغات در اینستاگرام مشابه ارزان تر و به صرفه تر است، شما با صرف هزینه ماهانه ۳۵ هزار تومان به صورت نامحدود در بازار هدف خودتان تبلیغ میکنید.

۵. تست رایگان قبل از خرید:
ما از کیفیت سیستممان اطمینان داریم، به همین دلیل به تمامی مشتریانمان ۲ روز تست رایگان با قابلیت استفاده از تمامی امکانات پیشرفته سایتمان را می دهیم، شما هم می توانید پس از ثبت نام و اضافه کردن اکانت ایسنتاگرام خود
۶. پشتیبانی با مدیریت اینبو:
شما هنگام خرید اشتراک میتوانید گزینه (با مدیریت تیم پشتیبانی)را تیک بزنید و با انتخاب این گزینه تیم پشتیبانی ما همه روزه پیچ و اکانت ربات شما را مورد بررسی قرار خواهند داد تا حداکثر ورودی با فیلتر های مناسبی که خودتان تعیین کرده اید را داشته باشید.

#inbo#اینبو
ربات اینبو یک ربات هوشمند میباشد که بر اساس الگارتیم و دستور هایی که داده میشود شروع به فعالیت بر روی پیچ اینستاگرامی شما میکند .برای جذب فالوور واقعی در اینستاگرام تنها روش فعالیت معمولی پیچ تان همان فعالیتی که شما انجام میدهید مانند فالوو کردن لایک و کامنت فرستادن به صفحات و پست های دیگر و این کار باعث افزایش بازدید صفحه تان میشود.ربات هوشمند اینبو نیز همان کار را انجام میدهد با این تفاوت که 24 ساعته بر روی پیچ شما فعالیت خواهد کرد (فالو کردن لایک کردن کامنت فرستادن و فرستادن پیام دایرکتی به دیگر صفحات) و با امکانات خاص دیگری که در پایین اشاره خواهیم کرد.
1. فعالیت اینبو : اینبو روزانه قادر به انجام هزار فالوو و آنفالو ،لایک کردن 1500 پشت از طرف پیچ شما و فرستادن 500 کامنت و پیام دایرکت زیر پست دیگر صفحات میباشد.
2 . دادن مختصات به اینبو برای انجام فعالیت ها : حال شما برای اینبو تعریف کرده اید که در طول یک روز چه مقدار فالوو لایک کامنت و دایرکت بفرستتد اما باید برای ربات مختصاتی هم بدهید تا ربات بروی ان صفحات فعالیت خود را انجام دهد. برای مثال شما میخواهید افرادی که جذب صفحه شما میشوند از یک شهر خاصی باشند و یا در رابطه با شغل شما برای فروش هر چه بهتر محصولاتتان باشند برای این کار لازم هست فقط به ربات هشتگ آن شهر و شغل مورد نظر را بدهید تا ربات بر روی صفحه شما هدفمند فعالیت کند,و یا شما میخواهید افراد یک پیچی که به آن علاقه خاصی دارید را برای انتخاب مختصات رباتتان انجام دهید برای این کار فقط کافیست یوزر آن پیچ هدف را به ربات دهید تا ربات فالور ها و یا فالووینق های آن پیچ را مورد فعالیت خود قرار دهد تا افراد آن پیچ جذب صفحه شما شوند.

3. خدمات فوق العاده اینبو: پیغام فرستادن روزانه ۱۰۰ پیام تبلیغاتی و یا عمومی به دایرکت ها و اضافه شدن بخش پست
خلاصه : با خرید اشتراک از اینبو روزانه حداقل ۸۰ و حداکثر ۱۲۰ فالوور جذب صفحه شما خواهد شد ‌. و اگر با مدیریت تیم پشتیبانی اینبو اشتراک تان را بگیرید تیم پشتیبانی ب صورت هدفمند و نیاز های شما همه روزه پیچ و ربات شما را بررسی خواهند کرد تا از حداکثر قدرت ربات استفاده بشه.
البته یادتون نره با یه روز تست رایگان برای تمامی پیچ ها😉

ربات اینستاگرام بهترین ابزار افزایش فالور
با کمترین هزینه پیج خود را متحول کنید.با یک روز تست رایگان
بازدید روزانه 5 هزار نفر
ظرف کمتر از شش ماه پیج بالایه 60 هزار نفر با فالورای کاملا واقعی بسازید.

آدرس تلگرام پشتیبانی:
@inbosupp

آدرس سایت:
inbo.ir

شماره تماس:
09907337390 عبدی

آبدیت جدید نسخه 1,6 اینبو
با تغییرات زیر:
۱-تغییرات گرافیکی
۲-اضافه شدن آنفالو خودکار
۳-اضافه شدن آنفالو فقط از لیست فالو شده گان ربات
۴-بهبود در عملکر کلی سیستم آنفالو
۵-امکان اضافه کردن شکلک و ایموجی به کامنت ها
۶-افزایش سرعت دایرکت
۷-امکان ارسال عکس در دایرکت
۸-امکان ارسال لایک در دایرکت
۹-امکان ارسال پروفایل در دایرکت
۱۰-امکان ارسال آدرس سایت در دایرکت
۱۱-رفع مشکل بخش ریکاوری پسورد
۱۲-افزایش سرعت هسته اصلی برنامه
۱۳-بهینه تر شدن بخش فالو بصورت تخصصی
۱۴-رفع ایرادات موجود
۱۵-سیستم تشخیص هوشمند صفحات فیک

ربات اینستاگرام بهترین ابزار افزایش فالور
با کمترین هزینه پیج خود را متحول کنید.با یک روز تست رایگان
بازدید روزانه 5 هزار نفر
ظرف کمتر از شش ماه پیج بالایه 60 هزار نفر با فالورای کاملا واقعی بسازید.

آدرس تلگرام پشتیبانی:
@inbosupp

آدرس سایت:
inbo.ir

شماره تماس:
۰۹۳۷۴۶۲۲۳۷۸ پاسبان

Most Popular Instagram Hashtags