[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

immigration_way immigration_way

187 posts   5407 followers   1866 followings

مشاوره در امور مهاجرت  مشاوره در كليه امور مهاجرت، ويزا توريستى، ويزاى دانشجويى و پذيزش، دريافت پاسپورت و اخذ اقامت كليه كشورها ‏‎ از طريق دايركت يا تلگرام

سوالات متداول تحصيل در كانادا
‎اگر ترک تحصیل کنم چه اتفاقی برای
‎ ویزای من خواهد افتاد؟
‎دانشگاه با اداره مهاجرت کانادا مکاتبه میکند و شما باید از کانادا خارج شوید. ‎من برای اقامت کانادا پرونده دارم، آیا میتونم برای تحصیل هم اقدام کنم؟
‎بله. البته باید با مشاوره خود مشورت کنید تا به مشکلی نخوردید. ‎آیا امکان ترک تحصیل و کار کردن در کانادا وجود دارد؟
‎بله. به شرطی که بتوانید با کارفرمای کانادایی  قرارداد رسمی کار امضا کنید. ‎اجازه کار همزمان با تحصیل در کانادا ‎آیا برای کار در کانادا باید مجوز بگیرم؟
‎خیر. نیازی به مجوز کار همزمان به تحصیل در کانادا نیست. ‎در حین تحصیل در کانادا چقدر اجازه کار کردن دارم؟
‎۲۰ ساعت در هفته  اجازه کار همزمان با تحصیل در ایامی که کلاس دانشگاه دارید. ۴۰ ساعت در هفته در ایامی که کلاس ندارید. ‎آیا کار در کانادا باید مرتبط با تحصیل من باشد؟
‎خیر. ‎آیا همسر من اجازه کار در کانادا  را دارد؟
‎بله. ‎بنظر شما من میتونم  در کانادا کار پیدا کنم؟
‎یافتن کار در کانادا بستگی به توانایی های شخصی افراد و همچنین توانایی زبانی آنها دارد. ‎فرق استادی پرمیت با ویزای تحصیلی در چیست؟‌ ویزای تحصیلی کانادا مجوزی است که به شما اجازه ورود به کانادا جهت تحصیل را میدهد. ولی پرمیت مجوزی است که به متقاضی اجازه ماندن در کانادا برای تحصیل را میدهد. Student Visa برای ورود به کانادا کافی است ولی برای ماندن و تحصیل در کانادا باید Study Permit داشته باشید. معمولا آفیسر ها در فرودگاه نامه Study Permit را برای متقاضی صادر میکنند که معمولا مدت این مجوز به اندازه طول دوره تحصیل است. ‎زبان  برای پذیرش تحصیلی کانادا
‎شرط  نمره زبان برای دریافت پذیرش چطور است؟ ‎برای اطمینان از پروسه پذیرش و ویزای کانادا متقاضی باید حتما نمره آزمون زبان داشته باشد. در مقطع دکتری و فقط برای رشته های مهندسی اگر متقاضی در ابتدا نمره زبان نداشته باشد نیز کار قابل انجام است. برای سایر موارد باید از ابتدا نمره زبان متقاضی آماده باشد. ‎مدرک زبان ندارم، قصد تحصیل در کانادا رو دارم و برنام ام این هست که زبان رو در کانادا یاد بگیرم، امکانش هست؟‌
‎این موضوع بستگی به نامه پذیرشی که شما میگیرید دارد. باید این موضوع مورد به مورد بررسی شود. ‎قصد تحصیل در دوره های زبان در کانادا رو دارم، میتونم اقدام کنم؟
‎پذیرش دوره زبان در کانادا به راحتی گرفته میشود ولی امکان دریافت ویزا برای دوره های زبان وجود ندارد.

ادامه مطلب در كانال تلگرام:
@immigrationways

‎هزینه های تحصیل در کانادا ‎شهریه تحصیل در کانادا چقدر هست؟
‎ شهریه تحصیل در کانادا در مقطع کارشناسی بین ۱۰ تا ۲۰ هزار دلار است. در مقطع کارشناسی ارشد بین ۱۳ تا ۲۵ هزار دلار. در مقطع دکتری هم بین ۵۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ هزار دلار.  پرداخت شهریه در مورد برخی از دانشگاه ها قبل از دریافت ویزا و در مورد برخی دیگر پس از ورود به کانادا و ثبت نام در موسسه مربوطه خواهد بود. ‎با کار کردن چقدر از شهریه رو میتونم پوشش بدم؟
‎حداقل درآمد در کانادا ۱۰ دلار در ساعت بوده و امکان کار تحصیلی در کانادا در زمان های دانشجویی ۲۰ ساعت در هفته میباشد. در زمان هایی که دانشگاه تعطیل است امکان کار به صورت تمام وقت وجود دارد. (۴۰ ساعت در هفته) ‎چقدر میتونم روی کار دانشجویی حساب کنم؟
‎امکان جستجوی کار در کانادا بستگی به عوامل زیادی دارد. سطح زبان شما نقش بسیار مهمی دارد. اما در کل، احتمال یافتن کار در کانادا به نسبت بسیاری از کشورهای دیگر بالاتر بوده و اکثر دانشجویانی که جدی به دنبال کار هستند، در این مسیر موفق میشوند. پیدا کردن کارهای تخصصی در دوران دانشجویی در کانادا کمی سخت بوده ولی امکان انجام کارهای جنرال وجود دارد. این کارها میتواند در رستوران یا در کارخانه ها و شرکت های تولیدی باشد. در مقطع مستر و دکتری امکان گرفتن پروژه های دانشجویی نیز وجود دارد، معمولا دانشگاه ها و اساتید این پروژه ها را به دانشجویان ارائه میکنند و در قبال انجام این پروژه ها  نوعی درآمد یا کمک هزینه تحصیل اعطا میشود. ‎هزینه زندگی در کانادا چقدره؟
‎هزینه زندگی در کانادا به صورت میانگین برای هر ماه بین ۷۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار خواهد بود. ‎پیش نیاز اخذ پذیرش در کانادا
‎‎شرایط تحصیل در مقطع  پیش دانشگاهی به چه صورتی است؟ ‎در مقطع پیش دانشگاهی کانادا امکان تحصیل به زبان انگلیسی و زبان فرانسوی وجود دارد. در مقطع پیش دانشگاهی در کانادا که دو سال به طول میانجامد شهریه حدود ۱۲۰۰۰ دلار در هر سال بوده و امکان دریافت بورسیه وجود ندارد. نمره ایلتس ۶ یا زبان فرانسوی ب۱ برای ثبت نام مورد نیاز است. ‎ادامه مطلب در كانال تلگرام:
@immigrationways

‎خلاصه هزینه زندگی در کانادا:
‎هزینه زندگی بین ۷۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار در ماه
‎شهریه بین ۱۲۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ در سال
‎هزینه زندگی در کانادا در شهر های کوچک پایین تر از شهر های بزرگ هست و البته شانس یافتن کار هم در شهر های کوچک تر کمتر خواهد بود. در صورتی که هزینه تحصیل در کانادا را حتی بدون بورسیه میتوانید تامین کنید، فرصت های شغلی دانشجویی در این کشور پهناور بسیار زیاد است و شما میتوانید هزینه  زندگی دانشجویی خود را در حین تحصیل با کار پاره وقت تامین کنید.  البته توصیه میکنیم که حداقل برای سال اول به اندازه هزینه تجصیل و هزینه زندگی بودجه در نظر بگیرید. هزینه تحصیل در کانادا به همراه هزینه زندگی در کانادا برای سال اول در حدود ۵۰ تا ۸۰ میلیون تومان خواهد بود. ‎حساب بانکی لازم برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا
‎در زمان اقدام برای ویزای تحصیلی کانادا، متقاضی باید به آفیسر اثبات کند که تمکن مالی برای سال اول تحصیل از نظر شهریه و هزینه زندگی را دارد. این مبلغ به صورت زیر محاسبه میشود.
* در صورتی که مجرد هستید:
‎شهریه سال اول شما + ۱۲ هزار دلار
* اگر متاهل هستید و همسر شما شما را همراهی میکند:
‎شهریه سال اول شما + ۱۸ هزار دلار
* اگر متاهل هستید و همسر و فرزند شما شما را همراهی میکند:
‎شهریه سال اول شما + ۲۲ هزار دلار ‎اینکه چه نوع حسابی را به سفارت ارائه کنید بسیار حائز اهمیت است. ‎قیمت حدودی موارد ضروری در کانادا
‎مورد
‎قیمت ‎شیر
‎۲ دلار
‎تخم مرغ ( ۱۰ تا)
‎۳ دلار
‎سیب زمینی
‎۱ دلار
‎خورد و خوراک ۱ نفر در یک ماه ‎۲۰۰ تا ۳۰۰ دلار
‎۱ لیتر بنزین
‎۱.۲ تا ۱.۴ دلار
‎۱ ماه موبایل ‎۲۰ تا ۵۰ دلار
‎۱ ماه اینترنت
‎۴۰ تا ۶۰ دلار
‎اجاره اتاق در شهرهای بزرگ کانادا در ماه
‎۴۵۰ تا ۶۰۰ دلار
‎اجاره اتاق در شهر های کوچک کانادا در ماه
‎۲۵۰ تا ۴۰۰ دلار
‎اجاره آپارتمان تکخوابه در شهرهای بزرگ کانادا در ماه
‎۷۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار
‎اجاره آپارتمان تکخوابه در شهرهای کوچک کانادا در ماه
‎۶۰۰ تا ۹۰۰ دلار
‎هزینه حمل و نقل عمومی در کانادا در ماه
‎۷۰ تا ۹۰ دلار
‎یک وعده غذا در رستوران معمولی در کانادا
‎۱۰ تا ۲۰ دلار
‎بیمه درمانی در هر ماه ‎۸۰ تا ۱۰۰ دلار ‎https://t.me/immigrationways

عيد سعيد #فطر بر تمام دوستان و همراهان گرامى مبارك باد.

انواع ویزای شینگن:
ویزای شنگن در ۴ تیپ صادر می شود :

ویزای نوع A :ویزای ترانزیت است یعنی مسافر حق خروج از فرودگاه را ندارد و می تواند فقط در یکی از فرودگاههای شنگن پرواز خود را تعویض و راهی کشوری در خارج از شنگن گردد.

ویزای نوع B : ویزای عبور است یعنی مسافر حق خروج از فرودگاه را دارد و میتواند از شنگن بعنوان منطقه عبوری استفاده نماید تا از طریق زمینی خود را به کشور دیگری غیر شنگن برساند.

ویزای نوع C : ویزای توریستی است که اکثر ایرانیان با آن وارد شنگن می شوند.

ویزای نوع D : ویزای بلندمدت است که معمولا تجار و بازرگانان ازآن استفاده می کنند تا بتوانند در طی سال بارها به شنگن وارد و از آن خارج شوند.
توجه کنید که اگر بخواهید بیش از ۹۰ روز در محدوده شنگن بمانید، دیگر نیازی به ویزای شنگن ندارید بلکه باید درخواست اقامت بدهید و از طریق سفارت پیگیر مراحل اقامتی خود باشید، درضمن اگر از ۹۰ روز اقامت خود در محدوده شنگن استفاده کنید، باید حتما ۳ ماه خارج از شنگن بمانید تا بتوانید مجددا ویزای شنگن دریافت کنید. البته در صورت داشتن دلایل ویژه می توانید برای حداکثر یکسال هم ویزای شنگن دریافت کنید.

داشتن ویزای شنگن لزوما به معنی تضمینی جهت ورود به محدوده شنگن نیست، یعنی اینکه اگر شما ویزای شنگن خود را از اسپانیا گرفته باشید ولی از فرانسه وارد شنگن شوید مقامات مرزی شنگن در فرانسه می توانند به دلایلی کاملا قانونی به شما اجازه ورود نداده و شما را به کشوری در خارج از شنگن اخراج کنند. مسافر ورودی به شنگن باید همیشه خود را آماده سوالات احتمالی از جمله هدف از سفر، آدرس محل اقامت و مدارکی دال بر توانایی پرداخت هزینه های اقامت نماید.

هزینه زندگی در اسلواکی

با اطمینان میتوان گفت هزینه های زندگی در اسلواکی 20تا25درصد نسبت به سایر کشورهای اروپایی پایین تراست. زندگی درپایتخت ، براتیسلاوا شهری زیبا و توریستی در قلب اروپا با اقتصادی رو به رشد و قوانین نسبتا ساده تر برای رسیدن به یکی از معتبرترین پاسپورت های جهان .

هزینه های اصلی :

اجاره آپارتمان
اپارتمان 100 متری ، مبله در منطقه خوب براتیسلاوا : 1000€اجاره ماهیانه
آپارتمان 100متری ، مبله در منطقه مناسب براتیسلاوا: €700 اجاره ماهیانه آپارتمان 40 متری ، مبله در منطقه خوب براتیسلاوا: €600 اجاره ماهیانه
آپارتمان 40 متری ، مبله در منطقه مناسب براتیسلاوا:€450 اجاره ماهیانه
سایت آژانس مسکن در همین کانال معرفی کردیم ودر دسترس می باشد اجاره / فروش
حمل ونقل
قیمت خرید خودرو در سطح متوسط از 4000€به بالا
بنزین هر لیتر : €1.25
گازوئیل:1.1€
سایت خرید و فروش خودرو در همین کانال اعلام کردیم و قابل دسترس میباشد

موادغذایی
1کیلو گوشت €7
1کیلو مرغ €4.5
1کیلو برنج سفید€1.5
1 لیترشیر: €0.87
12 عدد تخم‌مرغ : €2,5
1 کیلوگرم گوجه‌فرنگی : €1.8
نیم کیلو پنیر : €4.5
1کیلوگرم میوه : از€1.2تا€1.7
1کیلوگرم سیب‌زمینی : €0.9
نان برای یک نفر: €0.7
قیمت ها حدودی و در برخی موارد میانگین قیمت اعلام شده است

فعالیت تجاری (ثبت شرکت)
برای آنکه متقاضی اثبات کند در تجارت موفق است باید حداقل ۱۶۰۰۰یورو در سال سود کرده باشد و۲۲%مالیات آن ۳۵۲۰یورو در سال میشود .
اگر تمایل دارید در ایران باشید اما اقامت شما حفظ ، دائم و نهایتا منتهی به پاسپورت باشد میتوانید از( بیزینس پلان)هایی مانند شرکتهای مشاوره ای وکارگذاری و........... استفاده نمایید .البته حداقل در هر ۶ ماه یکبار حتی برای چند روز باید به اسلواکی سفر کنید .ولی بعد از اخذ کارت دائم نیازی به این تشریفات نیست
شما میتوانید یک شرکت اسلواک داشته باشید واین شرکت در هر کجا میتواند کسب درامد کند
اما توصیه ما برای کسانی که قصد ماندن در اسلواکی یا هر کشور دیگری در اتحادیه اروپا را دارند ادامه شغل و تخصصی است که در ایران دارا هستند و در غالب شرکت، هر شغلی که در ایران بوده را میتوانند انجام دهند شایان ذکر است بازار اسلواکی بازاری رو به توسعه است و اگر فعال و خوش فکر باشید در صد موفقیت بالایی دارد .البته بهتر است مدتی در اسلواکی یا هر کشوری که مد نظر دارید(اروپا)بوده و بعد نسبت به راه اندازی کسب و کار اقدام کنید خصوصا"که در سال اول میتوانید فعالیت قابل قبول اقتصادی نداشته باشید

نکته بارز در اخذ اقامت اسلواکی این است که با ثبت شرکت در این کشور ، و بدون نیاز به حضور دائمی و تنها با تاسیس نمایندگی و یا شعبه در دیگر کشورهای اروپایی، متقاضی و خانواده وی قادر خواهند یود تا زندگی خود را در هر یک از ۲۸ کشور اروپایی دیگر که تمایل داشته باشند ادامه دهند.
اکثر جوانان اسلواکی تحصیلات دانشگاهی دارند و به همین خاطر مسلط به زبان انگلیسی می باشند، که از این حیث کشور اسلواکی در میان کشورهای اروپایی پنجمین کشور دو زبانه اروپاست. همچنین این کشور از لحاظ دسترسی و سرعت اینترنت سومین کشور جهان شناخته شده است . امنیت بالای اجتماعی در کنار زیر ساخت های شهری و خدمات رفاهی عمومی، در حد استاندارهای اروپایی باعث شده است که نظر علاقمندان به زندگی در اروپا ، به این کشور جلب شود. شاید برای همین است که کشور اسلواکی بدلیل جمعیت کم و فضای اقتصادی رو به توسعه، مقررات ساده تری را نسبت به دیگر کشورهای اروپایی برای تاسیس شرکت و اخذ اقامت برای اتباع غیر اروپایی تدوین کرده است.

#اسلواکی کشوری است که تاریخ استقلال آن به اول ژانویه سال ۱۹۹۳ برمی‌گردد و پیش از آن این سرزمین همراه با جمهوری چک، کشور چکسلواکی را تشکیل می‌دادند. پایتخت این کشور براتیسلاوا است و در اروپای مرکزی قرار دارد.اسلواکی عضو اتحادیه اروپا و واحد پول آن یورو است. مردم این کشور با زبان اسلوواک صحبت می‌کنند.

گفته می‌شود قرن‌های ۵ و ۶ میلادی قومی به نام اسلاو در منطقه‌ی فعلی اسلواکی ساکن بوده‌اند. اسلواکی سرنوشت عجیبی دارد. این کشور ابتدا تا سال ۱۹۱۸ میلادی به‌عنوان تکه‌ای از سرزمین اتریش-مجارستان بوده و در قسمت مجار آن قرار داشته‌ است. این کشور که در سال‌های ۱۹۱۸ تا ۱۹۳۹ میلادی جز چکسلواکی بوده، در سال‌های ۱۹۲۹ تا ۱۹۴۵ به صورت مستقل با نام جمهوری اسلواکی شناخته می‌شده است، ولی آلمان‌های نازی بر آن حکومت می‌کرده‌اند.

سرانجام بعد از فرازونشیب‌های زیاد اول ژانویه ۱۹۹۳ میلادی دو کشور چک و اسلواکی از هم جدا شده و استقلال خود را اعلام می‌کنند. اسلواکی سال ۲۰۰۴ میلادی به عضویت اتحادیه‌ی اروپا در آمده است

پرچم اسلواکی از سه رنگ سفید، آبی و قرمز به صورت افقی تشکیل شده که نشان ملی آن‌ها در گوشه‌ی سمت چپ قرار دارد. رنگ‌بندی این پرچم با دیگر کشورها اسلاو یکسان است. تاریخچه‌ی این پرچم به انقلاب سال ۱۸۴۸ بر می‌گردد و بعد از جدایی از چک در تاریخ سوم سپتامبر ۱۹۹۲ به رسمیت شناخته شده است.

اگر نشان این کشور از روی پرچم حذف شود، آنگاه پرچم اسلواکی با پرچم کشورهایی چون روسیه، یوگسلاوی و حتی جمهوری چک شباهت دارد.

اسلواکی کشوری است در اروپای مرکزی که تمام اطراف آن را خشکی فراگرفته است. مساحت این کشور ۴۹ هزار و ۳۵ کیولمتر مربع است و جمعیت آن به بیش از ۵ میلیون نفر می‌رسد. اسلواکی از شمال با لهستان، از شرق با اوکراین، از جنوب با مجارستان و از رب با جمهوری چک و اتریش مرز مشترک دارد.

اسلواکی کشوری کوهستانی است و رود دانوب نیز در آن جریان دارد. ۵ غار مهم این کشور در فهرست میراث فرهنگی یونسکو ثبت جهانی شده است. تقریبا اسلواکی را می‌توان کشوری سرد دانست. به جز براتیسلاوا که پایتخت اسلواکی است، کوشیسته، نیترا و ژیلینا سه شهر مهم این کشور هستند.

چگونه در #لهستان اجازه کار به دست آورید؟

لهستان، به عنوان بخشی از اتحادیه اروپا، اجازه می دهد تا شهروندان کشورهای منطقه اقتصادی اروپا (EU + نروژ، لیختن اشتاین، ایسلند و سوئیس) به کار در لهستان بدون هیچ اجازه کار خاصی مشغول به کار شوند.
بنابراین اگر شما شهروند خوش شانس از یکی از این کشورها شما می توانید به دنبال یک کار و یا ایجاد کسب و کار برای خود باشید.
متاسفانه اگر شما یک شهروند از هر یک از کشورهای منطقه اقتصادی اروپا نیستید شما نیاز به اجازه کار دارید و به طور قانونی انجام هر گونه فعالیت شما یا ایجاد درآمد بدون مجوز در لهستان مقدور نیست.

اجازه کار در لهستان

مهم ترین نکته در رابطه با مجوز کار که شما باید بدانید این است که خودتان به صورت شخصی نمیتوانید برای مجوز کار درخواست کنید. باید کارفرمای شما برای شما درخواست مجوز کار بدهد.
اجازه کار توسط یک مرکز محلی (voivode) صادر می شود. مدت زمان مجوز کار شما بستگی به مدت زمان کار شما دارد که کارفرما درخواست داده است. مدت زمان مجوز کار صادر شده نمی تواند بیشتر از یک سال باشد. اجازه کار داده شده برای کار فصلی نمی تواند بیش از 6 ماه در یک دوره 12 ماهه از زمان تاریخ اولین روز ورودتان به لهستان باشد.

انواع مجوز کار برای خارجی ها (اتباع غیر اروپایی) :

1.نوع A: یک خارجی می تواند در لهستان برای یک کارفرما که دفتر ثبت، محل سکونت، نمایندگی، خدمات و یا به شکل دیگری از کسب و کار در لهستان واقع شده است کار کند.

2.نوع B: یک خارجی به مدت 6 تا 12 ماه میتواند در لهستان بماند جهت انجام ماموریتی که به عنوان هیئت مدیره در کسب و کار شخصی خود ایجاد کرده است.

3.نوع C: یک خارجی در حال کار برای یک کارفرمای غیر لهستانی است و جهت انجا کارهای مربوط به نمایندگی یا شعبه های شرکت کار فرما باید به مدت بیشتر از 30 روز در لهستان کار کند.

4. نوع D: یک خارجی در حال کار برای یک کارفرمای غیرلهستانی است و به منظور ارائه خدمات موقت (صادرات خدمات) در لهستات مشغول به کار میشود.

کارت اقامت در لهستان

اخذ کارت اقامت لهستان یکی از روش های قانونی اقامت در این کشور است. به غیر از ویزا این کارت یکی از رایج ترین اسناد برگزیده شده توسط خارجی ها است.

کارت اقامت چیست؟
بعضی از افراد کارت اقامت را با ویزا اشتباه می گیرند. هردو اجازه اقامت قانونی در لهستان را به فرد می دهند اما تفاوت های بسیاری در آنها وجود دارد. ادامه مطلب در كانال تلگرام: @immigrationways

#ثبت #شرکت در #لهستان:

شرکت با مسئولیت محدود
هدف: تاسیس به منظور انجام یک کسب و کار و هر هدف مجاز دیگر توسط قانون.
بنیانگذاران: ممکن است توسط یک یا چند نفر یا اشخاص حقوقی شرکت تاسیس گردد. با این حال، ممکن است تنها توسط یک نفر شرکت با مسئولیت محدود تک عضوی ایجاد شود.
حداقل سرمایه5000 زلوتی معادل 1500یورو
شخصیت حقوقی: شرکت با مسئولیت محدود یک نهاد قانونی است.
مسئولیت شرکت: شرکت در قبال بدهی ها و تعهدات مالی شرکت مسئول است.
مسئولیت شریک: سهامداران مسئول تعهدات شرکت نمی باشند، آنها متحمل ضرر تا ارزش سهامشان می باشند.
مالیات: اعلامیه CIT - مالیات بر درآمد شرکت

شرکت با مسئولیت محدود

ثبت شرکت بامسئولیت محدود در واقع یک شرکت اقتصادی می باشد که توسط یک یا چند شخص حقوقی یا حقیقی تاسیس شده و سرمایه ی اولیه آن در قسمت های تعیین شده در اساسنامه گنجانده شده است. ثبت شرکت با مسئولیت محدود یکی از سرشناس ترین و پر تقاضا ترین انواع ثبت شرکت در کشور لهستان است. حداقل سرمایه ی اساسنامه ای 1500 یورو(5000زلوتی) است. اگر فردی که شرکت را تاسیس کرده ست یک فرد حقوقی باشد به تنهایی نمیتواند این کار را انجام دهد. حداقل سهامی که هر سرمایه دار در شرکت محدود می تواند داشته باشد 500یورو است.

تمامی صاحبان نسبت به تعهدات شرکت مسئولیت دارند ، اما مسولیت آنها به اندازه سهمشان از شرکت است. هر یک از صاحبان شرکت می توانند مدیر آن باشند و مانعی در این زمینه وجود ندارد. هر یک از مدیران می توانند به صورت مستقل تصمیم گیری کنند در صورتی که شرکت بیش از یک مدیر داشته باشد. شرط ان این است که در اساسنامه بر خلاف این موضوع قید نشده باشد و مدیران در برابر نقض قوانین و امور حساب داری مسئول هستند.

مراحل ثبت شرکت در لهستان:

1- ثبت نام مالیات CIT، مالیات بر ارزش افزوده، مالیات بر ارزش افزوده اتحادیه اروپا
2- ثبت شرکت در دادگاه ملی ، WM، WK -
3- تهیه اساسنامه
4- ثبت شرکت در دفتر بیمه اجتماعی ZUS
5- ثبت شرکت در سازمان بازرسی بهداشت ملیPIS
6- ثبت شرکت در سازمان بازرسی ملی کار PIP
7- ثبت شرکت در سازمان شماره شناسایی ملی NIP
8- ثبت نام دفتر نمایندگی فقط توسط وزیر اقتصاد در لهستان صورت میگیرد.

این پروسه به مدت 3 تا 5 هفته زمان می برد.

اندازه بازار در لهستان:

بازار کاری لهستان یکی از بزرگترین بازار های کاری و تجاری در کل اروپا است. بازار مصرف 38 میلیونی یک موقعیت چشم گیر و مناسب برای هر سرمایه گذار خارجی است.در واقع یکی از مهمترین مزیت های کشور لهستان این است که اندازه کل بازار داخلی در نظر گرفته میشود.

‎هزینه های زندگی در #لهستان ‎پول و قیمت‌ها
#‎زلوتی #لهستان :(PLN,zł) از سال 1919 واحد پول لهستان بوده است. زلوتی جدید لهستان (به معنای «طلایی») در 1 ژانویه‌ی 1995 به دنبال نامگذاری مجدد واحد پول قدیمی کشور عرضه شد.
‎در حال حاضر، بانک ملی لهستان زلوتی را به شکل سکه‌هایی با ارزش اسمی 1 گروشی، 2 گروشی، 5 گروشی، 10 گروشی، 20 گروشی، 50 گروشی، PLN 1، PLN 2، PLN 5، و اسکناس‌هایی با ارزش اسمی PLN 10، PLN 20، PLN 50، PLN 100، و PLN 200 صادر می‌کند.
‎*یک گروش gr)) - سکه با پایین‌ترین ارزش
PLN 200 (زلوتی)- اسکناس با بالاترین ارزش
PLN 1 = 100 × 1 gr ‎اگر پس از رسیدن به لهستان ارز خارجی به همراه داشته باشید ممکن است بخواهید آن را به پول داخلی لهستان تبدیل کنید. این کار را می‌توانید دریکی از صرافی‌ها یا از طریق اینترنت انجام دهید.
‎یافتن ادارات تبدیل واحدهای پولی («kantor» در لهستان) بسیار ساده است. این ادارات در مراکز شهرها و مجاورت فرودگاه‌ها و ایستگاه‌های اتوبوس و قطار قرار دارند و امکان ندارد نتوانید آن‌ها را پیدا کنید.
‎با این حال، این ادارات رقابت را به همتایان آنلاین خود، مانند Cinkciarz.pl واگذار کرده‌اند. واحدهای تبدیل پول آنلاین راحت‌تر هستند، به صورت شبانه‌روزی و در هفت روز هفته باز هستند و برای مشتریان بالقوه سودمندی بیشتری دارند. علاوه بر این، cinkciarz.pl به هشت زبان مختلف وجود دارد. ‎آینده‌ی زلوتی
‎چند سال قبل، لهستان خود را متعهد به پیوستن به منطقه‌ی یورو کرد. با این حال، تاریخ خاصی برای این کار تعیین نشد. در حال حاضر، زلوتی واحد پولی رسمی کشور است، اما می‌توان هزینه‌ها را به یورو نیز پرداخت کرد. ‎در لهستان کجاها می‌توانید خرید کنید؟
‎ * فروشگاه‌های محلی کوچک
‎ * سوپرمارکت‌ها
‎ * هایپرمارکت‌ها
‎ * آژانس‌های خبری
‎ * مراکز خرید
‎ * بازار ‎روش‌های پرداخت در لهستان
‎ * نقدی
‎ * انتقال وجه
‎ * کارت اعتباری
‎ * دبیت کارت
‎ * با استفاده از تلفن همراه ‎پرداخت نقدی تنها در موارد زیر پذیرفته است:
‎ * در فروشگاه‌های محلی
‎ * در تاکسی‌ها (به جز چند استثنا)
‎ * در خودروهای عرضه‌ی غذا
‎ * در دکه‌های خیابانی
‎ * در اتوبوس‌های حومه‌ی شهری
‎ * در شهرهای کوچک‌تر ‎بودجه‌ی شما
‎شکل بالا مثالی از بودجه‌ی مورد نیاز همراه با کلیه‌ی مخارج ضروری در طول اقامت در لهستان را نشان می‌دهد. قیمت محصولات یا خدمات معین به دو واحد پولی (زلوتی لهستان و یورو) ارائه شده‌اند تا تجسمی از هزینه‌ی واقعی زندگی در این کشور را به شما بدهند و قادر باشید هزینه‌ها را مقایسه کنید.

Most Popular Instagram Hashtags