ikiyalanci.tv ikiyalanci.tv

127 posts   1,383 followers   21 followings

İki Yalancı Dizisi 

Reyting sıralamasında 4. yada 5. olsa amenna saygı duyarım.Ama zirve yarışından düşmemiş bir diziyi başarısızlık olarak algılayıp final yapmasını isteyenlerin aklına şaşıyorum! Diziyi severek takip eden izleyici kitlesini hiçe sayıp, verilen onca emeği bir çırpıda silip atmak yerine en azından yayın günü değiştirebilirdiniz.
Gerçekten yazık ettiniz... #ikiyalanci #ikiyalancı #keremcem #yagmurtanrisevsin #yağmurtanrısevsin #korayerkök #hazalşenel #serhanarslan #ahmetkayakesen #pinarkaraman #sebnemgursoy #tunaarman

Serkan ve Duygu, birbirlerine olan duygularını açıklıyor; ikilinin önündeki en büyük engel Alp sorun olmaktan kurtulamıyor!

Serkan, Duygu'ya olan duygularını sonunda açıklamak istiyor. Yağmurlu bir havada onu öperek aşkını gösteren Serkan, beklediği karşılığı Duygu'dan almayı başarır. Duygu ise Serkan'a duyduğu büyük aşkın önünde engel olarak gördüğü Alp'ten ayrılamaz. Duygu, vicdan azabı çekmez istemez ve Alp'in annesinin yardım çağrısına tepkisiz kalamaz.

Serkan ise Duygu'yu, Alp'e bırakmamakta kararlıdır. Alp'ten ayrılması için elinden geleni yapmaya hazırlanan Serkan, yeni bir plan hazırlığına girmeye hazırdır.

İki Yalancı, 28 Ağustos Pazartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

#ikiyalanci #ikiyalancı #keremcem #yagmurtanrisevsin #yağmurtanrısevsin #korayerkök #hazalşenel #serhanarslan #ahmetkayakesen #pinarkaraman #sebnemgursoy #tunaarman

7.Bölüm Özeti
At yarışını kaybeden Alp'in davranışları karşısında Serkan şaşkındır.  Kaybetme hırsı ile gözü dönen Alp'in ata yapabileceklerini gören Serkan, Duygu için endişelenir ve ona olanları anlatır fakat Duygu, Serkan'a inanmaz. Seren Hanım, yaşlı bakımı için bir yardım gecesi düzenler, gecenin konseptinde çiftler tango yapacaktır.  Esra ile Serkan ve Duygu ile Alp dans dersleri almaya başlarlar.

Bu sırada Alp, Serkan ve Duygu arasında bazı şeylerden şüphelenmeye başlar. Bu şüphesi git gide artıp hırçınlaşınca Duygu ile kavga ederler. Aynı zamanda Naci ve Cenk de Burcu yüzünden birbirine girerler.

Serkan ile yaptığı yarışı kaybeden Alp'in gözünü hırs bürüyor! İki Yalancı, heyecan dolu yeni bölümüyle 21 Ağustos Pazartesi 20.00'de KanalD'de!

#ikiyalanci #ikiyalancı #keremcem #yagmurtanrisevsin #yağmurtanrısevsin #korayerkök #hazalşenel #serhanarslan #ahmetkayakesen #pinarkaraman #sebnemgursoy #tunaarman

Most Popular Instagram Hashtags