igor.stepanyk igor.stepanyk

313 posts   3,615 followers   998 followings

Igor Stepanyk  Fashion Stylist Lviv Fashion Week organizer ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀📩igor@lvivfashionweek.com

Ми біжимо завжди, щоб встигати за часом, технологічним прогресом, ритмом, а чи встигаємо ми жити в цих перегонах?)
.
.
.
#studio #lviv #lvivgram #ukraine #contemporaryart #filosofia

Чи потрібна по житті стимуляція? Я особисто без неї нікуди, мабуть процес виховання, самовиховання, росту, формування : кнутом, кнутом, кнутом без пряника дався в знаки в зрілому віці, тому тепер без пряника нікуди))) ранкова філософія ) доброго ранку, людство)
.
.
.
#style #contemporaryart #art #homedecor #ukraine #ukrainegram #lviv #lvivgram

Новий і цікавий досвід) попри все я рельний і дуже задоволений клієнт @karvatska.center , туди приходиш, як додому в теплу родинну атмосферу професійно підібраної команди 🖤

Дім рідний дім 🛣. Зустрічайте батьки ) цей ввікенд буде в оточенні рідних. Мабуть в кожного складається так, що приходить час, коли вже просто зібратись в сімейно- родинному колі доводиться не просто кожного ввікенду, а лише по великих святах чи трагічних моментах) винуватицею нашого зібрання на цей раз стане іменинниця ювілярка наша бабуська #80ліття це досягнення) .
.
.
#lviv #ukraine #stylemylife #home

Весілля, весілля ой весілля гойра) .
.
#contemporaryart #art #artist #style #stylmylife #poland #lublin

Відчуття, що львівський клімат перетворюється на субтропіки 🌴
.
.
.
#stylemylife #ukraine #americanstaffordshireterrier #yaragreyjoy #style #stydio #art #artist #buyart #contemporaryart #artstudio

Найбільше досягнення людини навчитися любити себе і навчитися відпочивати з насолодою . Отримувати кайф від того, чим ви займаєтесь по житті і сприймати кожну хвилину, як крок за кроком до поставлених цілей ) .
.
.
#malta🇲🇹 #sun #stylemylife #wekeend #fly #sea

Most Popular Instagram Hashtags