igdir.eksir igdir.eksir

3,079 posts   22,678 followers   7,500 followings

Eksir . Igdir  تورک ایگدر قشقایی عاشق رنگین کمان ایرانی لر کرد بلوچ ترکمن تالش خمسه باسری شاهسون قشقایی آذری عرب و کولی های عاشق کعبه ی عشق منند علی قشقایی فرد اکسیر

این درزی چابک دست را اگر شناختید. سلام مرا خدمتشان ابلاغ بفرمایید. زرقان. بلوارشهید بخشنده. جنب مسجد. ...

‍ هواپیمای ریاست جمهوری و تعداد سی و پنج ماشین مرسدس مخصوص وزرا را فروخت !! و درآمد حاصله را به خزانه دولت واریز کرد! فروش و خصوصی سازی موسسات استراتژیک دولتی را ممنوع کرد. حقوق و دستمزد خود را به ۳۰ درصد کاهش داد تا با در آمد عمومی برابری کند! پاداش ها و سرویس های ویژه ی دیپلماتیک را لغو کرد !! برای کاهش هزینه ها، سفارتخانه ها، کنسولگری ها و نمایندگی های غیر ضروری کشور در خارج از کشور را بست! برای سفرهای دیپلماتیک بین المللی خود با خرید بلیط از پروازهای عموی استفاده کرد! او به مردمش گفت: اگر از بانک جهانی وام نگیریم از گرسنگی نمی میریم و وام نگرفت! او گفت: "ما تنها به پروژه های سودآوری که درآمد خزانه دولتی را افزایش دهد می کنند، فکر می کنیم." مالیات افراد کم درآمد را لغو کرد! با فساد اداری در تمام سازمانهای دولتی مبارزه کرد. کشور خود را که به تازه گی از جنگهای داخلی بیرون آمده بود به یکی از کشورهای پایدار و موفق از نظر اقتصادی تبدیل کرد !! برای تشویق تیم ملی فوتبال کشورش با هزینه ی شخصی و خرید بلیط عادی و نه فرست کلاس،و رزرو هتل به روسیه سفر کرد! به محض رسیدن به سوچی به استادیوم رفت اما در ابتدا در جایگاه ویژه ننشست! با در دست داشتن بلیط مسابقه در بین طرفداران کروواسی روی صندلی معمولی نشست. بعد با آمدن مدودف و دعوت او به جایگاه ویژه رفت ! در طول مسابقه تیم ملی کشورش را تشویق کرد و در پایان مسابقه و پیروزی بر روسیه ی میزبان در نیمه نهایی به رختکن تیم کروواسی رفت و در شادی آنان شرکت کرد، موفقیت و پیروزی که ممکن است سالها دیگر اتفاق نیافتد.
آنچه نوشتم در مورد کالیندا سی. رئیس جمهوری کشور کروواسی بود. رفتار ، منش و شخصیت او را با جوجه آقازاده های خودمان مقایسه کنیم! امان از غربی های وحشی! واسه همینه که فرهنگ غربی اینقدر بد است و ۴۰ سال است از آن بیزاریم!

🎪🎻🎪🎻🎪 ⛳ *موسیقی مقامی قشقایی* 🎤 *اسفندیاربهزادپور* 🎼 *پیانو*:
*فرود گرگین پور* *باتشکر از دوست هنرمندم جناب افشین گلدهان بابت ارسال آهنگ*
__________ 🏵 *صفحه موسیقی مقامی ایل قشقایی* 🔹 *مدیریت*:
*فرامرزی جعفربیگلو*

Http://instagram.com/_u/ghashghaei.music

دکتر جاویداحمدی ایگدر سیدنی استرالیا
International Court of Justice
وکیل دیوان بین المللی دادگستری.
مبارک است ومایه ی مباهات برای ایل سترگ قشقایی وطایفه ی ایگدر

خوشحالم عزیزم مبارک است تومایه ی مباهات وافتخار ایل سترگ قشقایی وطایفه ی فراملی ایگدر درپنج کشورجهان وپنج استان کشوری. شادباش ودیرزی که تمامی آینده ازآن توست. شاباش. خوشحالم. خوشحالم. خدارابارباربارسپاس
علی قشقایی. اکسیر
International Court of Justice

سلام رفقا. من متاسفانه این هنرمند بزرگوار رانمیشناسم. اگر کسانی افتخار آشنائی شان را دارند، لطفا نسبت به معرفی شان بذل عنایت بفرمایند.

ظاهراً اسم این هنرمند نازنین جناب آقای صمد زحمتکش کشکولی قره گچی لی میباشد .باسپاس از دوستان عزیزی که اطلاع رسانی فرموده اند. انشاءالله که موفق باشند.

تصویری زیبا وکمیاب از روانشاد جناب حسین خان شهبازی کلانتر تیره های بوربور وتوابع که جناب حامد همتی نازنین
قبول زحمت فرموده برایم ارسال کرده اند که بدینوسیله ازبزرگواری ایشان سپاسگزارم.
علی قشقایی.
اکسیر.

باسپاس ویژه ازجناب حامدهمتی بزرگوار .که باارسال این تصویر زیبا وماندگار ازشادروان مرحوم حسین خان شهبازی کلانتر تیره های بوربور وقیزللو وقادیلو و..موسوم به چهاربنیجه را برایم ارسال کرده اند. خداوند مهربان روح بلند این مرد بزرگ ایل را بيامرزد ومتعالی بدارد .

چون که صدآمد نود هم پیش ماست.
باعکس لهراسب خان مشهدی خانجان بوربور تجدید خاطره میکردم که عکس زیبای حسن خان شهبازی هم آمد.
ای کاش تصویری هم از شادروان حسین خان شهبازی داشتم. تااین ست کامل شود.
اکسیر قشقایی

جناب لهراسب خان شهبازی وبانو.
دل تنگی به جای خوداما. سلامت وتندرستی تان را آرزومیکنم. حتی دیدن تصاویر خاندان شهبازی بوربور سرافراز
آنقدر انرژی مثبت دارند تازمانی را آرامم کنند. پاینده باشید. اکسیر

Most Popular Instagram Hashtags