hushistanbul hushistanbul

731 posts   9,998 followers   1,979 followings

Hush Hostels ⚫ Hush Rooftop  for travellers and urban explorers 🌍 📍#hushhostelmoda / #hushrooftop 🎧 📍#hushhostellounge / @hushgallery 💡 #westendkadikoy ☕

🍎Reposted from @soficartasegna - a veces podes ver una manzana y a veces un corazón 🎈
.

#hushhostels #istanbul #puntosdevista #appleheart
#loveisintheair

Bu hafta // This week // Hush Rooftop 🔥

Kufura @kufusan23 (21:00 - 00:00)

2013 yılından beri müzik üretiminde bulunan Ufuk Güneş a.k.a. Kufura, prodüksiyonlarında 808 altyapılı davullar,
etnik japon sesleri ve dijital melodiler kullanarak
instrumental trap, atlanta rap, phonk, codeine-crazy gibi türlerde parçalar yayınladı. Dj set performanslarında ise
yaptığı prodüksiyonlardan farklı olarak daha çok trap,
bass, brostep gibi türlere yer vermeye çalışıyor.Cuma
gecesi Hush Rooftop kabininde.

Ufuk Güneş a.k.a Kufura has been in music production since
2013. He has been using 808 based drums,ethnic Japanese sounds and digital melodies to create instrumental trap,
atlanta rap, phonk and codeine-crazy songs.Unlike his studio productions, he tends to lean towards trap, bass and brostep genres in his dj sets.He will be in the Hush Rooftop booth on Friday night.

soundcloud.com/kufura

Hırsız @gunesbbr (21:00 - 00:00)

Güneş Babür a.k.a Hırsız, dj’lik kariyerine Yokuşta
Rövaşata adlı radyo programıyla başladı,halihazırda
Hush Rooftop’ta resident dj görevini üstleniyor.Deep tech,
progressive house türevleri ile farklı janrlardan çaldığı
parçaları gece Rooftop kabininde bizimle paylaşacak.

Güneş Babür a.k.a Hırsız kicked off his career with the
radio show ‘Yokuşta Rövaşata’.He is currently the
resident Dj at Hush Rooftop.He will be with us at the
Rooftop booth with selections from deep tech,
progressive house and many different genres.

soundcloud.com/gunesbbr

Photography : Buse Sakabaş @busesakabas

soundcloud.com/hushrooftop
Ücretsiz Giriş / Free Entrance

Bu hafta // This week // Hush Rooftop 🔥

Merve Baysal @merverbaysl (21:00 - 00:00)

Merve Baysal, tür ayrımı yapmadan yıllardır müzik biriktiren iyi bir dinleyici.Electronica,dub,abstract hip-hop,post-punk,instrumental techno ve arada kalmış birçok sesten oluşacak setiyle Hush Rooftop’ta.

Merve Baysal doesn’t distinguish between music genres and is a keen listener and a collector of music.She will be at Hush Rooftop with her set of electronica,dub,abstract hip-hop,post punk,instrumental techno and many other mixed sounds.

soundcloud.com/blurruin

Enes Çakır @eneskcakir (21:00 - 00:00)

2012 yılında başladığı müzik dünyasına sürekli bir şeyler katarak ilerledi.Geçtiğimiz senelerde Dawgs Musik plak şirketini kurdu.Çalışmalarına lokal ve yabancı etkinliklerine o çatı altında devam etmektedir.Kowalski,Dusk Alaçatı,Flamme gibi birçok mekanda birçok kitleye ulaşan Enes, afro house,house ve techno türevleri ile Hush Rooftop kabininde.

He entered the music business in 2012 and since then has improved himself a great deal. In the recent years he founded Dawgs Musik record company.He continues to work in local and foreign events. Enes has performed for a lot of people in venues like Kowalski, Dusk Alaçatı and Flamme.He will be at Hush Rooftop with selections from afro house, house and techno beats.

soundcloud.com/eneskcakir

Photography : Hüseyin Çifel @cifel

soundcloud.com/hushrooftop
Ücretsiz Giriş / Free Entrance

February at Hush Rooftop 🔥

1.Cuma//Friday : Hakan Tamar @hakantamar
2.Cumartesi//Saturday : Merve Bozdağ @mervebozdag

8.Cuma//Friday : Merve Baysal @merverbaysl
9.Cumartesi//Saturday : Enes Çakır @eneskcakir

15.Cuma//Friday : Kufura @kufusan23
16.Cumartesi//Saturday : Hırsız @gunesbbr

22.Cuma//Friday : Nasil Asiye @tugcesenogul_
23.Cumartesi//Saturday : Mete Avunduk - Ziver Başar @vintaj
@ziverbasar
Poster : Ali Elmacı @alielmaci
Etkinlik Direktörü : Güneş Babür @gunesbbr

Bu hafta // This week // Hush Rooftop 🔥

Hakan Tamar @hakantamar (21:00 - 00:00)

Radyo Eksen’de severek dinlediğimiz “Mod” programının yapımcısı olan Hakan Tamar, kabinde kanlı canlı karşımızda olacak.Keyifli bir akşamı kaçırmamak için ajandanıza ekleyin deriz.

The producer of the hit radio show “Mod” on Radio Eksen; Hakan Tamar, will be in the booth with us live.We strongly encourage you not to miss this delightful night.

mixcloud.com/HakanTamar/

Merve Bozdağ @mervebozdag (21:00 - 00:00)

Chill Out Festival İstanbul ve Dakini Festival Romanya gibi farklı ulusal ve uluslararası festivallerde de çalan Merve,müziğini renkli,yoğun,akıcı olarak tanımlamaktadır; her seti ve şarkısı hayatın çeşitliliğini yansıtan farklı hikayelerden oluşmaktadır.

Merve played in various national and international festivals
like Chill Out Festival Istanbul and Daikini Festival Romania.Her music has been described as intense, colourful and flowy;with each of her sets and tracks portraying different stories,reflecting the variations of life.

soundcloud.com/mbozdag

Photography : Hüseyin Çifel @cifel

soundcloud.com/hushrooftop
Ücretsiz Giriş / Free Entrance

Bu hafta // This week // Hush Rooftop 🔥

Güneş Babür @gunesbbr (21:30 - 00:30)

2013 yılında başladığı radyo programları ile müzik dünyasına giriş yapan Güneş, Hush Rooftop’ta resident dj görevini üstleniyor.Deep house,house ve deep tech ile gece karşımızda olacak.
Güneş, who started his music career in 2013 by working on radio shows will be with us as “the resident Dj”.He will be performing funk, house, deep house and deep tech.

Comet @emircantabakci (21:30 - 00:30)

Emircan Tabakçı kabine adım attığı anda kendini comet "the skywalker" olarak tanımlamaktadır.Kendisini diğer bir ifade etme şeklini ise janralar arası keskin geçişler, yoğun bass sesleri, acidic sesler ve iç gıcıklayıcı synth’lerde buluyor.Bir kaç yıldır elektronik müziğin farklı dallarını da deneyimlemiş olup, İstanbul'un çeşitli mekanlarında performanslar gerçekleştirmiştir.Cumartesi gecesi Rooftop kabininde.

As soon as he steps foot in the booth, Emircan Tabakçı identifies himself as comet ‘the skywalker’. He also expresses himself by swiftly switching between genres, deep bass sounds, acidic noises and disturbing synths. For the past couple of years, he has been experiencing different branches of electronic music and has performed in different venues around Istanbul. He will be in the booth on Saturday night.

Photography : Hüseyin Çifel @cifel

soundcloud.com/hushrooftop
Ücretsiz Giriş / Free Entrance

Bu hafta // This week // Hush Rooftop 🔥

Servis @kutay.soyocak (21:30 - 00:30)

Kutay Soyocak aka Servis özel seçkileri ile Hush Rooftop kabininde bizlerle olacak.Synthpop, electro synth türevleri ile süprizli bir gece yaşatacak.

Kutay Soyocak aka Servis will be in Hush Rooftop booth with his specials selections.He will groove us with synthpop and electro synth.

soundcloud.com/self-servis

Da Frogg - Rastapan @rastapan @(21:30 - 00:30)

Uzun yıllardır pek çok müzik türünü birleştirdiği setleriyle tanınan çok yönlü müzik insanı Da frogg Eyez kurucusu olduğu Beton Orman'ın 15. yılında DJ, Mc ve prodüktör olarak mekandan mekana koşarak müziğin pozitif titreşimlerini yaymaya devam ediyor. Reggae ve Dub merkezde olmak üzere Jungle, Rap, Rock ve Funk gibi türleri harmanladığı gecede Rastapan ile birlikte bizleri oldukça terletecekler.Cumartesi gecesi Rooftop'ta bulutların arasından güneşi selamlayacağız.

Da frogg Eyez is a versatile musician who combines a lot of musical genres in his sets.He also founded Beton Orman 15 years ago and since then he has been running from venue to venue spreading the positive vibes of the music.His set is centered around Reggae and Dub but will also include Rap, Rock and Funk.Together with Rastapan they will give us a night to remember. They will be with us at Rooftop on Saturday night.

soundcloud.com/dafrogg
soundcloud.com/metin-alt-nta

Photography : Hüseyin Çifel @cifel

soundcloud.com/hushrooftop
Ücretsiz Giriş / Free Entrance

Bu hafta // This week // Hush Rooftop 🔥

Ögem Yılmaz @ogemyilmaz (21:30 - 00:30)

Wake Up Call ve Suma Beach gibi pek çok projenin yaratıcı ekibinden yer alan Ögem Yılmaz, renkli kişiliği kadar DJ setleri ile de beğeni topluyor. Roman Flügel, Ata, Mayan Nidam ve Kim Ann Foxman gibi önemli isimlerle aynı sahneyi paylaşan Ögem Yılmaz, setlerinde acid house'tan, indie dance'e, techno’dan, old school house’a pek çok farklı türü bir araya getirmekten keyif alıyor. Ögem'in bitmeyen enerjisi müziğine de yansıyor.

Ögem is one of the creators of great projects like Wake Up Call, Suma Beach and many more. She gets high admiration both for her amazing Dj sets and for her colourful character.Ögem shared the stage with Dj’s such as Roman Flügel, Ata, Mayan Nidam and Kim Ann Foxman so far. She enjoys to mix a variety of genres from acid house to indie dance, techno to old school. You can feel her endless energy through her music.

soundcloud.com/ogem

Selin Ve Saire @selinvesaire (21:30 - 00:30)

2010 yılından beri sahalarda Test Yayını programıyla bilinen ve 2013'ten beri Radiofil'deki NEU isimli programında yerli-yabancı müzisyenlerin taze çıkan teklilerini paylaşan Selin VS indie, elektronik, psych ve türevleri arasında gezindiği geniş yelpazesinden seçkilerle sürprizli bir gece yaşatacak.

Selin VS is known with her show “Test Yayini” since 2010 and she’s been sharing the brand new singles of local and international musicians on radio show “Neu” at Radiofil since 2013.She’s offering a great journey full of surprises through her wide selections from electronic to psych music.

soundcloud.com/vesaire

Photography : Kıvılcım Güngörün @kivilcimgungorun

soundcloud.com/hushrooftop
Ücretsiz Giriş / Free Entrance

🤗Reposted from @cerenozdemiroffical - Otur İstanbul'un en güzel yerinde ve içine huzuru doldur #derinbirnefes ©️ #westendkadikoy @hushistanbul 'da yok yok mis gibi kahveler tatlılar mesela en güzel makarna burada 💁‍♀️ kahve içerken aynı zamanda galeridesiniz ☕🦋🍪

💮Reposted from @wander_vilija - When you accidentally match your neighbours house 😁💗⁣

Already miss this place and the feeling of being here 💫

Bu hafta // This week // Hush Rooftop🔥

Hakan Tamar (21:30 - 00:30)

Radyo Eksen’de severek dinlediğimiz “Mod” programının yapımcısı olan Hakan Tamar, kabinde kanlı canlı karşımızda olacak.Keyifli bir akşamı kaçırmamak için ajandanıza ekleyin deriz.

The producer of the hit radio show “Mod” on Radio Eksen; Hakan Tamar, will be in the booth with us live.We strongly encourage you not to miss this delightful night.

mixcloud.com/HakanTamar/

Ahmetcan Gökçeer (21:30 - 00:30)

Solo elektonik canlı setleri yanısıra; Skata, Tuğçe Şenoğul ve Jakuzi’de gitar ve klavyeleri üstlenen Ahmetcan Gökçeer’den indie’den edm’e kulağına kitlenmişleri sunduğu gecede Rooftop kabininde.

Besides his solo live electronic sets, Ahmetcan Gökçeer also takes the guitar and keyboard with Tuğçe Şenoğul, Skata and Jakuzi. He’ll be on the rooftop cabin with his special selections ranging from indie to edm.

soundcloud.com/ahmetcangokceer

Photography : Sena Kuyucu

soundcloud.com/hushrooftop
Ücretsiz Giriş / Free Entrance

Ocak // January // Hush Rooftop

4.Cuma//Friday : Hakan Tamar @hakantamar
5.Cumartesi//Saturday : Ahmetcan Gökçeer @ahmetcan_gokceer
11.Cuma//Friday : Ögem Yılmaz @ogemyilmaz
12.Cumartesi//Saturday : Selin VS @selinvesaire
18.Cuma//Friday : Servis @kutay.soyocak
19.Cumartesi//Saturday : Da Frogg - Rastapan @rastapan
25.Cuma//Friday : Güneş Babür @gunesbbr
26.Cumartesi//Saturday : Comet @emircantabakci
Poster : Selin Çınar @axstone_
Etkinlik Direktörü : Güneş Babür. @gunesbbr

Most Popular Instagram Hashtags