[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

hrouhani hrouhani

977 posts   1979292 followers   35 followings

Hassan Rouhani • حسن روحانی  President of Iran 🇮🇷 رئیس جمهوری اسلامی ایران ○ Twitter (fa): @ Rouhani_ir‌ ○ Twitter (en): @ HassanRouhani

http://rouhani.ir/


📌 کاهش تنش میان ایران و آمریکا منوط به رفتار آمریکاست. رفتار ترامپ مسیر مذاکره برای حل مشکلات بین‌المللی را بسته و عقب‌گرد به دوران ناموفق بوش پدر و پسر است.

📌 ترامپ غیرقابل پیش‌بینی است ولی ما برای هر وضعیتی برنامه داریم.
بر قدرت مردم خود تکیه داریم و نگران هیچ تهدیدی نیستیم. ما اگر بخواهیم؛ فقط چند روز برای بازگشت به شرایط قبل از برجام نیاز داریم.

📷 عکس: حجت سپهوند @HojatSepahvand، مصاحبه کریستین امانپور، شبکه خبری CNN؛ نیویورک، ٩۶/۶/٢٧.


ایران برای همه ملت ایران است؛ همه ایرانیان دلداده و عاشق وطن باید در آینده ایران سهم داشته باشند‌ و ما برای ساختن ایران به ایرانیان سراسر گیتی نیازمندیم.

ایرانیان در طول تاریخ و براساس آموزه‌های دین و فرهنگ‌شان همواره بر عهد خود استوار بوده‌اند و تا زمانی که طرف مقابل به عهدش پایبند باشد هیچگاه ناقض تعهد نخواهند بود. اما اگر طرف مقابل بخواهد در مقابل حقوق ملت قرار بگیرد، حتما ملت ایران هم پاسخ مقتضی خواهد داد.

#برجام در تاریخ سیاسی منطقه ما و جهان همواره زنده خواهد بود؛ چه دولت فعلی آمریکا خوشحال باشد و چه #دلواپس. برجام یک توافق چند جانبه با حمایت قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل است و به عنوان یادگاری‌ست که به جهانیان اعلام کرد که مسائل پیچیده بین‌المللی پای میز مذاکره قابل حل و فصل است.

📷 عکس‌ها: حجت سپهوند @HojatSepahvand و محمد برنو @BernoPix، دیدار با جمعی از ایرانیان مقیم آمریکا، ٩۶/۶/٢۶.


در حاشیه اجلاس سران سازمان همکاری اسلامی، #آستانه، ٩۶/۶/١٩.

📷 عکس: حجت سپهوند @HojatSepahvand

#سازمان_همکاری_اسلامی
#OICSummit #OIC2017 #Astana


📌 من افتخار نمایندگی ملتی را دارم که در دو دوره تمدنی پیش از اسلام و پس از اسلام، از پرچمداران علم و فرهنگ در تاریخ بشری بوده است.

📌 معماران و دانشوران ایرانی، بستر آفرینش جلوه‌های درخشان تمدن بشری در #تخت_جمشید و گنجینه علوم و فنون در کتابخانه‌های آسیا را بنا نهادند.

📌 تمدن اسلامی از وقتی به رکود و انحطاط دچار شد که در دل آن، تعصبات قومی و محلی پدید آمد، و وحدت و تسامحی که در آن بود از بین رفت.

تقسیم علم به مذموم و محمود در آغاز قرن ششم، از موجبات آغاز افول تمدن اسلامی شد و حمله مغول، به این افول سرعت بیشتری بخشید.

📌 ١١٠٠ دانشگاه در ایران، افراد دارای تحصیلات دانشگاهی را از ٢.۴ میلیون نفر به ۴.٨ میلیون نفر رسانده است و ایران را درمیان ۵ کشور دارای بیشترین دانش‌آموخته مهندسی، قرار داده است.
در ۵ سال اخیر، رتبه ایران در تولید مقالات علمی از ۳۴ به ١۶ ارتقا یافته است.

📌 سیاست دولت در حمایت از شرکت‌های #دانش_بنیان، به تکوین و رشد هزاران شرکت در حوزه فناوری‌های جدید انجامیده است، و صادرات محصولات با فناوری متوسط و بالا در ایران از ۱.۵ میلیارد دلار به ۱۲.۱ میلیارد دلار، جهش پیدا کرده است.
سیاست ما برآن است که از اقتصاد مبتنی بر منابع طبیعی، به سمت اقتصاد مبتنی بر بهره‌وری و نوآوری حرکت نماییم.

📌 ما به نام جمهوری اسلامی ایران برای #صلح، برای #همزیستی، و برای #همکاری هرچه بیشتر با شما دولت‌های دوست و برادر، به این اجلاس آمده‌ایم.

📌 بیاییم به دور از تفرقه‌افکنی‌های قدرت‌های جنگ‌طلب که نفع خود را در دوری ما از همدیگر می‌بینند، عرصه‌هایی نو برای همکاری‌های علمی، باز کنیم.
رمز اعتلای علمی ما در سه مؤلفه خلاصه می‌شود: #تعامل علمی با همه جهان و پرهیز از انزوا، #تسامح در مباحثات علمی و دوری از تعصب، و #تعاون علمی و پرهیز از تک‌روی.

📷 عکس: حجت سپهوند @HojatSepahvand، اجلاس سران کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی، #آستانه، ٩۶/۶/١٩.

#سازمان_همکاری_اسلامی
#OICSummit #OIC2017 #Astana


📌 موضوع #اشتغال به عنوان اولویت اول دولت دوازدهم قرار دارد و شرط من با تمام وزرایی که مسؤولیت ایجاد شغل را دارند، این است که میزان اشتغال را بالا ببرند.

در تمام دنیا ۵ کشور هستند که بالای ۶۰۰ هزار شغل ایجاد می‌کنند که یکی از آنها ایران است. این در حالی است که ما سالانه نیازمند لااقل یک میلیون شغل هستیم و همه تلاش ما بر این است که اشتغال بالا برود.

برای اشتغال راهی جز جذب سرمایه‌های داخلی و خارجی و بهبود فضای کسب و کار‌ نداریم که مستلزم اتحاد و انسجام همه دستگاه‌ها و تأمین امنیت سرمایه‌گذاری است.

📌 کاهش سود تسهیلات بانکی و وضع ضوابطی که جلوی رقابت‌های ناسالم بین بانکی را بگیرد، در دستور کار دولت قرار دارد.

📌 فاصله درآمدی دهک پایین با دهک بالا در کشور ما ۱۴ برابر است و دولت برای کم کردن این فاصله، برنامه‌ریزی را شروع کرده است.

📌 اعتقادم بر این است که از #زنان باید در سطوح مختلف مدیریتی استفاده شود. به همه دستگاه‌ها اجرایی ابلاغ شده که ۳۰٪ مدیران ما در سال‌های آینده باید از زنان باشند و این کار آغاز شده است.

📌 به همه وزرا دستور دادم که هر وزیری حداقل باید دو نفر از #جوانان را در سمت معاون یا مشاور و یا دستیار وزیر به کار گیرند و حتماً از زنان نیز در یکی از این سمت‌ها استفاده کنند.

📌 نسبت به مذاهب مختلف هم تأکید داشتم و در دولت یازدهم بخشی از بخشداران و فرمانداران و معاونین استانداران و معاونین وزرای ما از اهل سنت بودند آنها برادران بسیار عزیز و هموطن ما هستند.

📌 عملکرد وزرا هر ۳ ماه یکبار مورد بررسی قرار می‌گیرد و سازمان برنامه و بودجه هم موظف شده تا هر ۳ ماه یکبار بودجه تخصیص داده شده به دستگاه‌ها را بررسی کند و چنانچه عملکرد لازم را نداشته‌اند، مقدار تخصیص را کم کند.

📌 آنچه در تبلیغات انتخاباتی به ملت بزرگ‌مان وعده دادم، در واقع وعده کل دولت دوازدهم است و ما پای عهد و وعده خودمان ایستاده‌ایم.

📌 در پایان صد روز در یک گفتگوی تلویزیونی، به مردم گزارش خواهم داد که در این مدت در دولت دوازدهم چه کاری را انجام دادیم.

📷 عکس: محمد برنو @BernoPix، گفتگوی زنده تلویزیونی رئیس جمهور با مردم، ۹۶/۶/۷.


قهرمانی امیدآفرین #نوجوانان تیم ملی #والیبال کشورمان در مسابقات قهرمانی ۲۰۱۷ نوجوانان جهان، که بعد از ۱۰ سال تکرار شد، نشان دیگری از شایستگی فرزندان رشید این مرز و بوم است.

این پیروزی مقتدرانه را به ملت ايران، بازیکنان، مربیان و مدیران تیم ملی تبریک می‌گویم، و سربلندی روزافزون نوجوانان و جوانان عزیزمان را از خداوند منان مسألت دارم.


تلاش‌های زنده یاد دکتر ابراهیم یزدی در کنار امام در نوفل‌لوشاتو و سال‌های بعد از آن، در تاریخ کشور ماندگار خواهد بود.

📷 عکس: نماز جمعه تهران، زمستان ۱۳۵۸.
از سمت راست نفر اول: #ابراهیم_یزدی (وزیر امور خارجه در دولت موقت مهندس بازرگان). نفر سوم: حسن روحانی.

#عکس_قدیمی
#عکس_قدیمی_حسن_روحانی


امام به ما آموخت که در کنار خداباوری و دین‌باوری باید #مردم را باور داشته باشیم.

📷 عکس: حجت سپهوند @HojatSepahvand، مرقد #امام_خمینی (ره)، ٩۶/۶/۵.

#سیدحسن_خمینی #یادگار_امام


پزشکان حافظان سلامت و آورنده بخش بزرگی از امنیت روانی جامعه هستند.

#روز_پزشک و روز بزرگداشت #ابن_سینا که از افتخارات ایرانیان است، مبارک باد.

📷 عکس: ابراهیم سیدی؛ اهدای تابلو به رئیس جمهور «از طرف جامعه پزشکی به پاس تلاش‌های ارزشمند در راستای ارتقای نظام سلامت»، در مراسم بزرگداشت روز پزشک، ۹۵/۶/۱.


📌 در احکام وزرای #دولت_دوازدهم پیوست‌هایی در نظر گرفته شده که #حقوق_شهروندی، شفافیت، #مبارزه_با_فساد، #محیط_زیست، #اشتغال زنان و جوانان، استفاده از اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی، در آن‌ تأکید شده است و همه وزیران باید آن‌ها را در نظر داشته باشند.

📌 ما قبول نداریم که #آزادی برای #امنیت و یا امنیت برای آزادی، قربانی شود بلکه این دو باید در کنار هم قرار گیرند. ما «آزادی مسئولانه» را می‌خواهیم؛ ما امنیتی را می‌خواهیم که این امنیت بر دوش هوشیاری و آگاهی ملت باشد.

📷 عکس: ابراهیم سیدی، جلسه رای اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم، ٩۶/۵/٢٩.


📌 خیلی تمایل داشتم که در دولت دوازدهم، سه #زن را به عنوان وزیر معرفی کنم، افراد و جایگاه‌هایشان را هم در نظر گرفته بودم.... که نشد.

📌 طبق قانون وظایفی بر عهده وزارت ارشاد گذاشته شده است؛ اگر بناست یک آقایی در یک جایی سلیقه‌ای عمل کند و این جور مداخلات باشد، بهتر است که مجلس این وظایف را به همان مداخله‌گران واگذار نماید که همه بدانند وزارت ارشاد دیگر وظیفه‌ای بر دوش ندارد.

📷 عکس: حجت سپهوند @HojatSepahvand، جلسه #رای_اعتماد به وزرای پیشنهادی، ٩۶/۵/٢۴.


معاون اول پرکار، فداکار و شایسته.

📷 عکس‌ها: ابراهیم سیدی و حجت سپهوند @HojatSepahvand، عکس یادگاری کابینه یازدهم، ۹۶/۵/۲۲.

Most Popular Instagram Hashtags