[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

hrouhani hrouhani

1019 posts   2060880 followers   40 followings

Hassan Rouhani • حسن روحانی  President of Iran 🇮🇷 رئیس جمهوری اسلامی ایران ○ Twitter (fa): @ Rouhani_ir‌ ○ Twitter (en): @ HassanRouhani

http://rouhani.ir/


آنچه همواره انسان‌های آزاد را امیدوار می‌کند، حیات‌بخش بودن افکار و اندیشه‌های آزادی‌خواهانه و عدالت‌طلبانه همانند #گاندی است.

📷 عکس‌ها: جمشید داوودی؛ ادای احترام به ماهاتما گاندی رهبر فقید هندوستان و امضای دفتر یادمان، ٩۶/١١/٢٨.

#Gandhi #MahatmaGandhi #India


هرجا در مسائل مهم اختلاف نظری داریم باید به #اصل۵۹ قانون اساسی یعنی آرای مردم و #همه_پرسی مراجعه کنیم.

در سال‌های گذشته، برخی را از قطار انقلاب پیاده کردیم که می‌توانستیم پیاده نکنیم. آستانه تحمل‌مان را بالا ببریم و کینه‌ها را رها کنیم.

مردم را راحت بگذاریم و در حریم خصوصی‌شان دخالت نکنیم. برای یکبار هم که شده فرمان هشت ماده‌ای امام خمینی را بخوانیم و به آن عمل کنیم.

📷 عکس‌ها: حجت سپهوند @HojatSepahvand، علی شریف‌زاده (پانا) @AliSharifzade_ و مهرشاد جهانگیری (شبستان)؛ مراسم راهپیمایی #۲۲بهمن، ٩۶/١١/٢٢.

#مخاطب_بایدها #قانون_اساسی
#مخاطب_بایدها #آشتی_ملی
#مخاطب_بایدها #فرمان_امام


دیدار سفیران، رؤسای نمایندگی‌ها و سازمان‌های خارجی مقیم تهران با رئیس‌جمهور، ٩۶/١١/٢١.

تصاویر را ورق بزنید.

📷 عکس‌ها: حجت سپهوند @HojatSepahvand، مهدی قربانی @Mahdi.Ghorbani77 و ابراهیم سیدی.


دولت مصمم است تا خودروهای فرسوده ناوگان حمل‌ونقل برون‌شهری و درون‌شهری را با سرعت بیشتری جایگزین کند.

📷 عکس‌ها: ابراهیم سیدی و مهدی قربانی @Mahdi.Ghorbani77؛ همایش طرح‌های نوسازی ناوگان حمل‌ونقل و اشتغال‌زایی؛ و بازدید از نمایشگاه خودروهای سنگین تولید داخل؛ ۹۶/۱۱/۱۶.


در جمع مردم روستاهای زلزله‌زده #گورک و فتحه، استان #کرمان، (۳)

تصاویر را ورق بزنید.

📷 عکس‌ها: مهدی قربانی @Mahdi.Ghorbani77، ابراهیم سیدی؛ روستاهای زلزله‌زده گورک و فتحه، ٩۶/١١/١۳.


در جمع مردم روستای زلزله‌زده #گورک، استان #کرمان، (۲)

تصاویر را ورق بزنید.

📷 عکس‌ها: مهدی قربانی @Mahdi.Ghorbani77، ابراهیم سیدی و جمشید داوودی؛ روستای زلزله‌زده گورک، ٩۶/١١/١۳.


در جمع مردم روستای زلزله‌زده #گورک، استان #کرمان، (۱)

📷 عکس‌ها: مهدی قربانی @Mahdi.Ghorbani77 و ابراهیم سیدی؛ روستای زلزله‌زده گورک، ٩۶/١١/١۳.


بازدید از مجتمع معدنی و صنعتی #گل_گهر و افتتاح خط ۷ تولید کنسانتره سنگ آهن با ظرفیت ۲ میلیون تن در سال. با اشتغال‌زایی مستقیم ۱۷۰۰ نفر و غیرمستقیم ۶۶۰۰ نفر.
احداث این مجموعه با سرمایه‌گذاری ۷۰۰ میلیارد ریال و ۴۹ میلیون یورو ارزی صورت گرفته است.

همچنین از طریق ویدئو کنفرانس، چند طرح و پروژه در استان #کرمان با اعتباری بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان نیز افتتاح یا عملیات اجرایی آن‌ها آغاز شد، شامل: طرح مگا مدول اول کارخانه تولید آهن اسفنجی فولاد گل‌گهر با ظرفیت ۱.۷ میلیون تن در سال؛ واحدهای گازی نیروگاه سیکل ترکیبی شهید کاظمی گل‌گهر به ظرفیت ۳۳۲ مگاوات؛ فازهای یک و دو نیروگاه سیکل ترکیبی سیرجان؛ آب‌رسانی به شهر بهرمان، خورند و رودبار جنوب؛ مجموعه ورزشی راور؛ مجموعاً ۱۷۰۰ طرح در بخش‌های آب و خاک، صنایع تبدیلی، دامپروری و باغبانی؛ و راه آهن مسیر سیرجان – بردسیر – کرمان به طول ٢۵۶ کیلومتر.

📷 عکس‌ها: حجت سپهوند @HojatSepahvand، مهدی قربانی @Mahdi.Ghorbani77، ابراهیم سیدی و جمشید داوودی؛ افتتاح و آغاز عملیات اجرایی طرح‌های توسعه‌ای در استان کرمان، ٩۶/١١/١٢.


دیدار با مردم #سیرجان.

📷 عکس‌ها: حجت سپهوند @HojatSepahvand، مهدی قربانی @Mahdi.Ghorbani77، ابراهیم سیدی و جمشید داوودی؛ ورزشگاه تختی سیرجان و فرودگاه سیرجان، استان #کرمان، ۹۶/۱۱/۱۲.


رژیم گذشته به این دلیل همه چیز را از دست داد که #صدای_مردم را نشنید.

حکومت‌ها ابدی نیستند و بقای آن‌ها با نظر و خواست مردم است و باید مطالبه، انتقاد و اعتراض مردم را به خوبی بشنوند. برای حکومتی که فقط می‌خواهد صدای انقلاب را بشنود، بسیار دیر است.

#حق_اعتراض #نقد_حکومت


براساس اعلام سازمان بین‌المللی توسعه و همکاری اقتصادی (OECD)، رتبه اعتباری ایران برای دومین سال پیاپی پس از اجرای برجام ارتقا یافت که به معنای کاهش ریسک #سرمایه_گذاری در ایران است.

این رتبه در دولت اصلاحات از ۷ به ۴ بهبود یافته بود اما در دوران تحریم‌ها مجدداً به رتبه ۷ بازگشت و ایران در زمره پرریسک‌ترین کشورها قرار گرفت. با اجرای برجام و تلاش‌هایی که در کنار اجرای صحیح قوانین مالی بین‌المللی صورت گرفت، رتبه ایران ابتدا به ۶ و اکنون به ۵ ارتقا یافته است و مسئولین در تلاش‌اند در سال جاری میلادی این رتبه را باز هم ارتقا دهند.

بهبود یک‌پله‌ای رتبه #ریسک_اعتباری کشور، اثر مستقیمی بر نرخ سود وام‌های دریافتی از خارج دارد و می‌تواند روند اخذ تسهیلات، گشایش خط اعتباری، یوزانس (خرید اعتباری کالا) و فاینانس (تامین منابع خارجی) از دیگر کشورها را تسهیل کند.

با اجرایی شدن #برجام در دی‌ماه ۱۳۹۴، جذب #سرمایه_گذاری_خارجی به منظور توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال در دستور کار دولت قرار گرفت که تاکنون توانسته است بیش از ۴۶ میلیارد دلار از کشورهای چین، روسیه، هند، کره جنوبی، اتریش و دانمارک برای پروژه‌های مختلف فاینانس جذب کند.

درجه‌بندی رتبه کشورها در #OECD از صفر تا ۷ (پایین‌ترین جایگاه) است و ایران در بهترین حالت در دهه ۸۰ به رتبه ۴ دست یافته بود.

👈 برای مشاهده جدیدترین ارزیابی و رتبه‌بندی اعتباری منتشر شده در ۲۶ ژانویه ۲۰۱۸ (۶ بهمن ۹۶) مراجعه کنید به:
http://OECD.org/trade/xcred/cre-crc-current-english.pdf

#به_عقب_برنمیگردیم
#دوسالگی_برجام

💻 براساس طرحی از بامداد مدیا @Bamdad_Media


ترس از اظهار عقیده، نشانه ضعف نظام حاکم است. در صدر اسلام و در زمان پیغمبر هم جلوی اظهار عقیده گرفته نمی‌شد. در مسجد و در پای منبر حضرت علی(ع)، یک نفری در کمال آزادی بلند می‌شد و به امیرالمؤمنین اعتراض می‌کرد یا از او سؤال می‌کرد.

🎥 خطبه‌ رهبر انقلاب در نماز جمعه تهران، #سال۶۶

#اظهار_عقیده #حق_اعتراض
#نقد_حکومت #نقد_معصوم

Most Popular Instagram Hashtags