hosseinvarmaghani hosseinvarmaghani

44 posts   569 followers   486 followings

H.v  یکی از فرقهای انسان با خدا این است که انسان تمام خوبیها را با یک بدی فراموش میکند... ولی خدا تمام بدی ها را با یک خوبی فراموش میکند

امروز لواسان
اومدم ویلای دوست جدید و خوبم...... 💖 💖 💖 💖 💖 💖
جای همتون خالی، مخلص همگی
#حسین_ورمقانی

. حکایت امروز آدمهای این زمانه
به ملانصرالدین گفتند آش بردن گفت :به من چه؟! گفتند آخه خونه شما بردن،
گفت :به شما چه؟! 😂😂😂😂😂
#حسین_ورمقانی

.
.
با سلام
زندگی جیره مختصری است

مثل یک فنجان چای

وکنارش عشق است

مثل یک حبه قند

زندگی را با عشق نوش جان باید کرد ((سهراب))
هفته شادی را برایتان آرزومندم
#حسین_ورمقانی

.
.
پنجشنبه نهار، جاتون خالی
#حسین ورمقانی

شروع یه زندگی جدید 😘😘😘😘

میگن معلم دینی بعد از صحیح کردن این برگه، نه تنها معلمی را کنار گذاشته بلکه دین خود را نیز تغییر داد 😂😂😂😂😂😂😂😂

.
.
همایش حضور پایدار در تجارت با روسیه،
مشاوره و همکاری جهت مبادلات تجاری ایران و روسیه
#حسین_ورمقانی

مسافري در شهر بلخ جماعتي را ديد كه مردي زنده را در تابوت انداخته و به سوي گورستان مي‌برند و آن بيچاره مرتب داد و فرياد مي‌زند و خدا و پيغمبر را به شهادت مي‌گيرد كه والله، بالله من زنده‌ام! چطور مي‌خواهيد مرا به خاك بسپاريد؟
اما چند ملا كه پشت سر تابوت هستند، بي توجه به حال و احوال او رو به مردم كرده و مي‌گويند: پدرسوخته ي ملعون دروغ مي‌‌گويد. مُرده.
مسافر حيرت زده حكايت را پرسيد.
گفتند: اين مرد، فاسق و تاجري ثروتمند و بدون وارث است. چند مدت پيش كه به سفر رفته بود، چهار شاهد عادل خداشناس در محضر قاضي بلخ شهادت دادند که مرده و قاضي نيز به مرگ او گواهي داد. پس يكي از مقدسين شهر زنش را گرفت و يكي ديگر اموالش را تصاحب كرد. حالا بعد از مرگ برگشته و ادعاي حيات مي كند. حال آنكه ادعاي مردي فاسق در برابر گواهي چهار عادل خداشناس، مسموع و مقبول نمي‌افتد. اين است كه به حكم قاضي به قبرستانش مي‌بريم، زيرا كه دفن ميّت واجب است و معطل نهادن جنازه شرعا جايزنيست... 📘 كوچه
✍ احمد شاملو

امشب تولد سیروان کباب بناب نانوک

سفر کاری، طبیعت زیبای مهاباد.
کنار بهترینها

استادی با شاگردش از باغى ميگذشت.
چشمشان به يک کفش کهنه افتاد شاگرد گفت گمان ميکنم اين کفشهاي کارگرى است که در اين باغ کار ميکند بيا با پنهان کردن کفشها عکس العمل کارگر را ببينيم و بعد کفشها را پس بدهيم و کمى شاد شويم.
استاد گفت چرا براى خنده خود او را ناراحت کنيم بيا کارى که ميگويم انجام بده و عکس العملش را ببين... مقدارى پول درون ان قرار بده... شاگرد هم پذيرفت و بعد از قرار دادن پول ، مخفى شدند کارگر براى تعويض لباس به وسائل خود مراجعه کرد و همينکه پا درون کفش گذاشت متوجه شيئى درون کفش شد و بعد از وارسى ،پول ها را ديد با گريه ،فرياد زد خدايا شکرت .... خدايي که هيچ وقت بندگانت را فراموش نميکنى.
ميدانى که همسر مريض و فرزندان گرسنه دارم و در این فکر بودم که امروز با دست خالى و با چه رويي به نزد انها باز گردم و همينطور اشک ميريخت.
استاد به شاگردش گفت هميشه سعى کن براى خوشحاليت ببخشى نه بستاني.

در مقابل یک فرد معلول با سرعت کم راه بروید.
در مقابل مادری که فرزندش رو از دست داده بچه تون رو نبوسید.
در مقابل کسی که عشقتونه از دلدادگی همجنسش نسبت به خودتون حرف نزنید.
در برابر کسی که نداره از داشته هاتون مغرورانه حرف نزنید.
هیچگاه فراموش نکنیم که هیچکس بر دیگری برتری ندارد،
مگر به " فهم و شعور "
مگر به " درک و ادب "
مهربانان …
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگران از بالا نگاه کند و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی را که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند !

کاسپارف شطرنج باز معروف در بازی شطرنج به یک آماتور باخت. همه تعجب کردند و علت را جویا شدند. او گفت اصلاً در بازی با او نمیدانستم که آماتور است، برای این با هر حرکت او دنبال نقشه ای که در سر داشت بودم. گاهی به خیال خود نقشه اش را خوانده و حرکت بعدی را پیش بینی می کردم. اما در کمال تعجب حرکت ساده دیگری می دیدم. تمرکز می کردم که شاید نقشه جدیدش را کشف کنم. آنقدر در پی حرکتهای او بودم که مهره های خودم را گم کردم. بعد که مات شدم فهمیدم حرکت های او از سر بی مهارتی بود. بازی را باختم اما درس بزرگی گرفتم.
تمام حرکتها از سر حیله نیست آنقدر فریب دیده ایم و نقشه کشیده ایم که حرکت صادقانه را باور نداریم و مسیر را گم می کیم و می بازیم
بزرگ ترین اشتباهی که ما آدما در رابطه‌هامون می‌کنیم این است که:
نصفه نیمه می‌شنویم، یک چهارم می‌فهمیم، هیچی فکر نمی‌کنیم و دو برابر واکنش نشان می دهیم!

Most Popular Instagram Hashtags