hoshdarbash hoshdarbash

1,502 posts   6,221 followers   3,750 followings

HoshdarBash 

🎥 سید محمود.الف زعامت امثال #آقامیری را برعهده دارد!

#خلع_لباس

#هشدارباش


حتی در #آمریکا استفاده از سگ های پیت بول برای نگهبانی هم ممنوع شده، برای نگهداری از این نوع #سگ که وحشی ترین گونه های سگ است با دهان بند ممکن است، آن وقت یک عده نادان سگ های #پیت_بول خود را حتی بدون قلاده در پارک #لواسان رها میکنند تا بچه مردم را لت و پار کنند. اینها فرهنگ غلط غرب را هم روسفید کرده اند!

#رهبرم_سید_علی
اینها یا الفبای سیاست را بلد نیستند.

یا الفبای #غیرت را بلد نیستند.

خیلی از دوستان طرفدار اقا میری شده اند
دورانی که آقا میری را کسی نمیشناخت خودم یکی از هشت هزار دنبال کننده او بودم.در پیج خودم هنوز مطالبی که از ایشون اشتراک شده موجوده.اگر نقدی وجود دارد به همه حرفهای او نیست.به چندین موردی است که اگر در لباسی غیر روحانیت زده میشد انقدر جای بحث نداشت.اسلام رحمانیت که ایشون در بعضی موارد تعریف و تبلیغ میکنه نقطه مشترک نقد ما و دوستان است.این خلع لباس هم باعث بزرگتر شدن او نزد مردم شد و به نفع او شد.ای کاش میشد در برنامه ای بطور زنده با مناظره مستقیم با حسن اقامیری بحث های جنجنالی او را با حضور اساتید مورد بحث قرار داد.شاید هم او در حال مراحل پیشرفت روحانیت خلع لباس شده ای امثال کرباسچی محمود صادقی و حسین آشنا را میخواهد طی کند‌.

بعضی عزیزان میگن اول باید برای آقامیری مناظره میزاشتن که تهی بودنش محرز بشه بعد حکم میدادن!
بله درسته، تو این سالها هم خیلی ها او رو به مناظره دعوت کردن، ولی اگر خیال کنیم چنین افرادی تن به مناظره ای میدن که در آن نابود خواهند شد، بسیار سهل اندیشی کردیم!
امثال آقامیری ها هیچوقت ،دم لای تله مناظره نخواهند داد، که اگر قرار بود چنین باشد تا حالا شده بود!


🎬 چند روز گذشته خبری اعلام شد مبنی بر اینکه #شهاب_حسینی از بازی در فیلم «متری شیش و نیم» به کارگردانی سعید روستایی کناره گیری کرده است؛ حالا روز گذشته جمال ساداتیان تهیه کننده این اثر از دید خودش علت این کناره گیری را توضیح داده و به روزنامه‌جام‌جم گفته که بازی در نقش شهید بابایی ذهنیتی از شهاب حسینی در ذهن مخاطبان ساخته است که حسینی ترجیح داده به این ذهنیت احترام بگذارد.

🎬 در ادامه سلما بابایی دختر #شهید_بابایی هم نسبت به این اتفاق واکنش نشان داده و گفته: «اگر مطلب منتشر شده در رابطه با فیلم «متری شیش و نیم» صحت داشته باشد، قطعا مایه مباهات و افتخار ماست که ایشان پس از گذشت سال‌ها از پخش سریال شوق پرواز همچنان به حفظ شخصیت شهید بابایی در دید مردم توجه دارند.»

.
‍ مهدی محمدی نوشت:

من فعلا مایل نیستم به جزئیات بپردازم یا موضوع را زیاده از حد بال و پر بدهم. بسیار کوتاه و ساده اما فکر می کنم همه باید به این نکته توجه کنند که حمله های عجولانه و اتهام زنی ها و رجزخوانی های اخیر علیه سردار قاسم سلیمانی که برخی در روزهای گذشته علنی شده و برخی دیگر هنوز در پرده و لفافه مانده، همه اجزاء یک پروژه واحد است. به هم مرتبط کردن این پدیده ها اصلا سخت نیست.
.
رییس جمهور سابق به یکباره یاد آن می افتد که یک بار دیگر بابت جرائم دوستان نزدیکش حاج قاسم را متهم کند، رییس ستاد ارتش اسراییل تلاش می کند بگوید اجازه نداده سردار سلیمانی در سوریه یک لبنان دوم بسازد، نتانیاهو برای اولین بار موشک باران سوله های خالی در فرودگاه دمشق را علنی می کند و صفحات روزنامه ها و کانال های تلگرامی اصلاح طلب در ایران هم آرام آرام از ضرورت مذاکره با اسراییل حرف می زنند. همه اینها در حالی است که اسراییل محاصره شده، سعودی در یمن و سوریه شکست فاجعه باری خورده، امریکا از سوریه خارج شده و اسراییل نمی تواند بیش از دو روز با حماس بجنگد. واقعا چه اتفاقی در حال رخ دادن است؟ اجازه بدهید بعدا درباره جزئیات حرف بزنیم اما یک نکته کاملا روشن است: در این سطح، هیچ چیز تصادفی رخ نمی دهد!
.
.
.
.
#انحراف #اسرائیل #سردار_سلیمانی .

# دروغگویی
آقای روحانی درحالی یکبار دیگر بر انتقادپذیری دولتش تاکید میکند که درطول پنج سال گذشته، بسیاری از منتقدان ایشان و دولتمردانش با انواع و اقسام توهین ها و پیگیری قضایی مواجه بوده اند. از حسین دهباشی که روزی فیلم انتخاباتی روحانی را ساخته و برخی کلید واژه ها را در دهانش گذاشت تا حسن عباسی که امان از لیبرالهای دولت او بریده است.

هفته نامه ۹دی و نویسنده این سطور هم از مواهب و جوایز این دولت بی نصیب نبوده تا جایی که این هفته نامه تاکنون چهاربار توسط دولت روحانی توقیف شده و ده ها بار تذکر گرفته است. بنده به عنوان مدیر مسئول ۹ دی، بارها با شکایت دولتمردان و روحانی به بازپرسی و دادگاه فراخوانده شده ام.

آخرین دادگاه ۹ دی، همین ماه گذشته برگزار شد که شاکی آن حسین فریدون، ستاد انتخاباتی روحانی و معاونت حقوقی رییس جمهور بود. اولین روز یهمن نیز دادگاه دیگری باشکایت همین افراد در پیش داریم. دیروز نیز از دادگاه ویژه روحانیت تماس گرفتند و خبر از شکایت جدید روحانی دادند که باید برای بازپرسی آن به این دادگاه مراجعه کنم.

با این همه من مانده ام که حسن روحانی، چقدر با آرامش دروغ می گوید...

بزرگترین #دزد تاریخ #ایران رفت! #شاه رفت!
#اعلیحضرت #دیکتاتور همایونی! تو هر چی رکورد نزد، تو #دزدی همچنان رکورددار جهانه!
#پهلوی #دیکتاتوری #پول #طلا #جواهرات #فرح #محمدرضاشاه #ارث #بیت_المال #بانک #فرار

وزیر سابق بهداشت، پروژه ناراضی سازی عمدی مردم را لو داد!

قاضی زاده هاشمی در فیلمی که به تازگی منتشر شده، به صراحتا اعلام میکند که برخی از اقدامات دولت عمدی و در راستای ایجاد نارضایتی در مردم است
#مهپا
#وزیر_بهداشت
#پروژه_ناراضی_سازی
#دولت_خائن

Most Popular Instagram Hashtags