hoseinkianibarnak hoseinkianibarnak

222 posts   343 followers   371 followings

hosseinkiani  Teacher & professional Photographer عکاس صنعتی پرتره عروس مدرس عکاسی مدیر لابراتوار چاپ وصحافی و استودیوی عکس و فیلم بارناک 88486740 ۰۹۱۲۳۱۳۱۳۷۴

با احترام به علی کریمی قهرمان ملی عزیز و دوست داشتنی این مطلب را شییر کنید تا برای یکبار هم که شده اتحادمون مانع سو استفاده عده ای سودجو بشه.

شهر بسیار بسیار زیبا و رویایی سیقناقی گرجستان معروف به شهر عشاق . تعداد زیادی از زوجهای گرجی برای ازدواج این مکان زیبا و رویایی را انتخاب میکنند.
در روبرو و انتهای دشت ، رشته کوهای قفقاز است که مرز روسیه و گرجستان است و در سمت راست مرز گرجستان با کشور آذربایجان.

گرجستان. پل عشاق.

رقص زیبای گرجی توسط هنرمندان گرجی در یکی از بهترین رستورانهای تفلیس.

خانه پدری و زادگاه استالین
او در شهر گوری در گرجستان که آن زمان بخشی ازامپراتوری روسیه بود به دنیا آمد و در ۱۹۲۲ به مقام دبیرکل حزب کمونیست اتحاد شوروی رسید. پس از مرگ ولادیمیر لنین، استالین موفق شد در مبارزه قدرت در دهه ۲۰ بر لئون تروتسکی پیروز شود و رهبری حزب را در دست گیرد. در دهه ۱۹۳۰ استالین تصفیه کبیر را آغاز کرد که به کمپینی از  سرکوب سیاسی، دستگیری و قتل مخالفان معروف است که در ۱۹۳۷ به اوج رسید.

حکومت استالین آثار ماندگار بسیاری داشت که تا پایان دولت شوروی در آن باقی‌ماندند البته مائوئیست‌ها، خوجه ئیست‌ها، آنتی رویزیونیست‌ها و بسیاری دیگر او را آخرین  رهبر سوسیالیست واقعی در تاریخ اتحاد شوروی می‌دانند و عروج خروشچف و استالین زدایی پس از استالین را «رویزیونیسم» می‌خوانند. استالین مدعی بود که سیاست‌هایش بر مارکسیسم-لنینیسم بنا شده‌اند اما اکنون نظام اقتصادی و سیاسی او را بیشتر استالینیسم می‌خوانند. (گرچه بعضی از طرفداران استالین با این عنوان مخالفند). استالین در ۱۹۲۸ سیاست نِپ (Новая экономическая политика, НЭП، سیاست‌های نوین اقتصادی[۱]) که در دهه ۲۰ جریان داشت را با «برنامه‌های پنج ساله» و «کشاورزی کلکتیو» تعویض کرد. با این سیاست‌ها و تحت رهبری استالین، اتحاد شوروی تا پایان دهه ۳۰ از کشوری با جمعیت غالب دهقانی به یکی از قدرت‌های صنعتی جهان بدل شد.[۲]

مصادره گندم و غذاهای دیگر توسط مقامات شوروی به دستور استالین از عوامل قحطی بین سال‌های ۱۹۳۲ تا  ۱۹۳۴ بود (بخصوص در اکراین، قزاقستان و قفقاز شمالی). بسیاری از دهقانانی که با مصادره و کلکتیویزاسیون مخالفت می‌کردند با برچسب «کولاک» سرکوب و دستگیر می‌شدند.

قحطی مصنوعی که توسط استالین در اوکراین ایجاد شد و به هولودومور مشهور است، باعث مرگ تا ۱۰۰ میلیون اوکراینی شد.[۱] استالین رهبر اتحاد شوروی در زمان جنگ جهانی دوم بود و تحت رهبری او این کشور نقشی حیاتی در شکست آلمان نازی در آن جنگ داشت (این جنگ در شوروی با نام جنگ کبیر میهنی شناخته می‌شود). پس از  جنگ، استالین اتحاد شوروی را به عنوان یکی از دوابرقدرت جهانی مطرح کرد و تقریباً چهار دهه پس از مرگ او در ۱۹۵۳ این موقعیت همچنان برجا بود.

حکومت استالین را بسیاری به «کیش شخصیت پرستی» و شیوه‌های مخفی حذف مخالفین محکوم می‌کنند. نیکیتا خروشچف، جانشین استالین، حکومت و کیش شخصیت استالین را در کنگره معروف حزب کمونیست شوروی در ۱۹۵۶ محکوم کرد و پروسه استالین زدایی را آغاز کرد که بعدها به جدایی چین و شوروی انجامید. بسیاری استالین را مسئول مرگ مخالفان حکومت او می‌دانند و قت

نکته در فیلم. این فرد در موزه استالین کبریت میفروخت.

موزه استالین در شهر گوری گرجستان.

گرجستان زیبا.

گرجستان زیبا و دوست داشتنی .
زمانی که برای ساخت کلیپ و تیزر قرار شد به گرجستان بیام اصلا فکرش رو هم نمیکردم که این کشور کوچک اینقدر زیبا و دوست داشتنی باشه و اینقدر جاذبه های دیدنیه زیادی داشته باشه ، همیشه اطلاعات نافص و تصاویر و ویدئوهای خیلی کمی از گرجستان دیده بودم و الان هم خیلی کم در دسترس هست ولی با راه اندازی پروژه ای که ما اوکی کردیم ، به زودی شاهد اطلاعات و فیلم و عکسهای خیلی خوبی از گرجستان خواهید بود.

گرجستان زیبا.بالکن هتل الد تیبیلیسی تفلیس.

گرجستان زیبا

Most Popular Instagram Hashtags