hilmi.bilgin hilmi.bilgin

425 posts   2,887 followers   18 followings

Hilmi Bilgin  T.C. Adalet Bakanlığı Bakan Yardımcısı | Avukat | 24-25-26. Dönem Ak Parti Sivas Milletvekili.

Cumamız mübarek olsun...

Asidef Organizesinde Ankara‘da 4. düzenlenen Sivas günleri kapsamında hemşehrilerimizle bir araya geldik. Her şey Türkiye için anlayışıyla milletimize ve hemşehrilerimize hizmet etmeye devam edeceğiz

Kahramanmaraş’ta Şehidimiz Özel Harekât Polisi Bayram Çiçek kardeşimizi dua ve tekbirlerle Hakk’a uğurladık. Rabbim ailesine, yakınlarına, silah arkadaşlarına sabır versin. Milletimizin başı sağ olsun.

Ya İstiklâl! Ya Ölüm! parolasıyla, manda ve himayenin reddedildiği, Cumhuriyetimizin temelinin atıldığı #SivasKongresi ‘nin 99. Yıldönümü kutlu olsun..

“ Hakkıdır; hür yaşamış bayrağımın hürriyet.
Hakkıdır; Hakk'a tapan milletimin istiklal. “

#30Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.

Milletimizin ve tüm İslam Aleminin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum. Yüce Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi ve kardeşliğimizi daim kılsın.
#HayırlıBayramlar

Önceki dönem İstanbul milletvekilimiz Ekrem Erdem, Sivas Milletvekillerimiz, Belediye Başkanımız ve hemşerilerimizin katılımları ile hemşerimiz Nuri Tepe’nin Sivas’ta yaptığı sitenin açılışına katıldık. Hayırlı uğurlu olsun.

Genel Merkez Seçim İşlerinde uzun süre beraber çalıştığımız çok değerli dava ve yol arkadaşım Ali İhsan Yavuz seçim işleri başkanlığı görevine seçilmiştir. Kendisini tebrik ediyor görevini en iyi şekilde yapacağı inancıyla başarılar diliyorum. Rabbim yardımcısı olsun.

Yeni dönemde MYK listesinde yer alan dava ve yol arkadaşlarımızı tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Yeni yönetim ülkemize, milletimize ve partimize hayırlı olsun.

Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde MKYK listesinde yer alan dava arkadaşlarımızı kutluyor başarılar diliyorum. Yeni yönetim ülkemize, milletimize ve partimize hayırlı olsun. #MilletBirHedefBir

“Artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak” diyerek çıktığımız bu kutlu yolda tüm engellemeleri, tüm zorlukları Recep Tayyip Erdoğan‘ın güçlü liderliğinde milletimizin duası ve desteğiyle aştık. Şimdi yeni hedeflere koşmanın vakti. Kongremiz hayırlı uğurlu olsun. #MilletBirHedefBir

İk günkü aşkla durmak yok yola devam
#AkSevdaİçinYollardayız

Most Popular Instagram Hashtags