[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

hilmi.bilgin hilmi.bilgin

226 posts   2334 followers   16 followings

Hilmi Bilgin  Sivas Milletvekili

http://hilmibilgin.com/

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem Ev Sahipliğinde Bakanımız İsmet Yılmaz Valimiz Davut Gül Vekillerimiz Habib Soluk, Osman Boyraz Belediye Başkanımız Sami Aydın Valilerimiz, Üst Düzey Yöneticilerimizle İstişare Toplantısında Biraraya Gelerek İlimize Yapılan Hizmetleri Değerlendirdik.

Ziyaretimize Gelen Suşehri İlçe Teşkilatımızla İlçemize Yapılan ve Devam Eden Projeleri Değerlendirdik.

Mesai Mefhumu Gözetmeden, Milli Bilinç Şuuru İle Fedakârca Görev Yaparak Milletimizin Gözü Kulağı Olan Başta Sivas Yerel Medya Çalışanları Olmak Üzere Tüm Basın Mensuplarımızın #10cakÇalışanGazetecilerGünü 'nü Kutlar, Meslek Hayatlarında Başarılar Dilerim.

Merkez İlçe Ana Kademe, Kadın ve Gençlik Kolları Mahalle Başkanlarımızla Birlikteyiz. Yol Uzun Hedef Büyük. Çalışacağız Çalışacağız Hep Birlikte Daha Çok Çalışacağız.

Ocak Ayı İl Danışma Meclisi Toplantısını Teşkilatımızın Fedakar Mensuplarının Katılımı İle Gerçekleştirdik.

Ocak Ayı İl Danışma Meclisimiz Öncesinde Gençlik Kolları İlçe Başkanlarımızla Bir Araya Gelerek Gençlik ve Teşkilat Çalışmalarını Değerlendirdik...

Koca Yürekli Kahraman Polisimiz #FethiSekin ’i Şehadete Yürüyüşünün Yıl Dönümünde Rahmet ve Minnetle Anıyoruz.

5.Olağan Kongrede Yeniden Güven Tazeleyen İl kadın Kolları Başkanımız Semiha Ekinci ve Yönetimine Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulunduk. Başkanımızı ve Yeni Yönetimini Tebrik Ediyor Başarılar Diliyorum

İl Yönetim Kurulu Toplantısına Katılarak Yeni Seçilen Başkanımız ve Ekibine Hayırlı Olsun Dileklerimizi İleterek Önümüzdeki Dönem Teşkilat Çalışmalarını Değerlendirdik.

Merkez İlçe Başkanlığımız Yönetim Kurulu Toplantısına Katılarak Teşkilat Çalışmaları ve 2017 Yılı Yatırım ve Hizmetlere Dair İstişarelerde Bulunduk. İlçe Başkanımız Tarık Eminoğlu ve Ekibine Tekrar Başarılar Dilerim.

Milletvekillerimiz Habib Soluk, Selim Dursun, İl Başkanımız Ziya Şahin ve İlçe Başkanımız Tarık Eminoğlu İle Birlikte Jandarma Alay Komutanımız Sinan Şen’i Ziyaret Ettik.

Milletvekillerimiz Habib Soluk, Selim Dursun, İl Başkanımız Ziya Şahin ve İlçe Başkanımız Tarık Eminoğlu İle Birlikte Başsavcımız Murat İrcal'ı Ziyaret Ettik.

Most Popular Instagram Hashtags