hfquest hfquest

424 posts   18066 followers   135 followings

Search Advertising  👧📷👦 . جهانِ هيجان انگيزِ دونفره ي ما .🍭 . توو حالِ خوبمون شريك باشيد . ☕️❤

https://tlgrm.me/hfquest

.
همين كه زمان آدم ها رو تغيير نده ، و با گذشتِ سال ها باز هم بشه كنار هم قاب خاطره سازي رو ساخت ، نيمي از راهِ خوشبختيه 💚
#زندگي#رفقا#كوه#تيرماه#دركه#حالِ_خوب#طبيعت#پانتوميم_تايم🎭 ✌🏽😂

.
. خوشبختي گاهي يك بركت است اما معمولا يك فتح است. لحظه ي جادويي روز ياري مان مي كند تا دگرگون شويم، وادارمان مي كند به جست و جوي روياهامان برويم. رنج خواهيم برد، لحظه هاي دشواري خواهيم داشت، مايوس مي شويم- اما همه ي اين ها گذرايند و اثري بر جا نمي گذارند. در آينده مي توانيم مغرورانه و با ايمان به گذشته بنگريم 🕉🌱💪🏽 .

#پائولو_کوئیلو 📝

.
وقتي به يه فندوق مي گي دندوناتو ببينم و با همچين صحنه ي فشار بندازي مواجه مي شي 👼🏻😅❤️

☔☁🍃🍀
. و من لبخندت را
به وقت باران
زیر درخت پرتقال
بوسه میزنم ... .

#امیرمحمد_مصطفی_زاده
#باران_به_هنگام_گرما
#باران_تابستانی

.
تو
همیشه بوده ای در من
حتی روزهایی را که نمیشناختمت..
کشیده شده بودی
حتی صدایت را میدانستم
انگار آمده باشی
تا خودت را صاحب شوی
من را
هم..
#اميرعلى_ق 💚

🏡 ☕️ 🍀
از وقتي حس كردم دوس دارم كه مستقل باشم و كارامو خودم انجام بدم و دنبال همه چيز باشم ، فهميدم كه بعد از خستگي انجام كارام خونه ي ماماني بهترين و روشن ترين جاست . از ناهار مامان و كافه ي مورد علاقم مي گذشتم تا برسم به بوي خوش كتلتي كه بوش كل بن بست دهم پيروزي رو گرفته ، تا همه ي حساي خوب بچگي و نوجووني رو دوباره و دوباره زنده كنم . صداي قُل قُل سماوري كه هميشه زيرش روشنه ، عطرِ چاي بهارنارنجش و ظرف پر از شكلاتي كه هميشه روي ميز پر از خوشمزه تريناست ، تا ابد انگيزه ي من براي زندگيه .
اون ماماني هايي كه هستن خدا عمر با عزت بده بهشون و اونايي كه نيستن رو خدا رحمت كنه ، جاشون سبز الهي 💚

.
خلوت گزيده را به تماشا چه حاجت است
چون كوي دوست هست به صحرا چه حاجت است .
#حافظ 💛

.
تو
آن
شعري
که من جایي نمي خوانم . ❤️

.
. حال و هواي امروز پررنگ تر و جذاب تر از روزاي ديگه س ؛ اميدواريم خوب باشيد ، كاراي مثبت و مهم انجام بديد و به بودن خودتون افتخار كنيد .
😌 ☘️ ❤️

🌱
. تو یه تاک قد کشیده / پا گرفتی روی سینم
واسه پا گرفتن تو / عمری من زمینم
راز قد کشیدنت رو / عمری دارم میبینم
داری میرسی به خورشید / ولی من بازم همینم .

موزیک داخل کانال 😊
#سیاوش_قمیشی
#موزیک
#تاک

🍃
. خسته كه از كار بر ميگشت ، دستي به گلدونا مي كشيد و يه سلامِ زيرلبي نثارشون مي كرد.كلافه بود از اينكه به غير از آخر هفته ها نمي تونه در طول روز در كنارشون باشه ..
وسايلشو پرت كرد رو مبل ، دلش ميخواست سماور جوش باشه ، آب حموم داغ باشه و يه شامِ خوشمزه روي ميز انتظارشو بكشه .
اما همه ي اينا جز يه خيال دور نبود.
دست به كار شد . سماور روشن كرد ، دوشي گرفت و شروع كرد به درست كردن غذاي مورد علاقش ..
خيلي وقت بود كه ازش خبري نبود و روزمرگي هاي روژي يار باعث كمرنگ شدن نگاهِ ش ، احساسِ ش و پشت كردن به همه ي انرژياي سابقش شده بود .
گاهي اونقدر بهش فكر نمي كني كه پيش مياد ... زنگِ در مي زدن ، بي اعتنا به اينكه كي ميتونه پشت در باشه درُ باز كرد ؛ خودش بود ، همون اتفاقي كه بايد ميفتاد ... .


#روزمرگی
#پلاك٦

🍀👧
. بهشت من همین دقیقه ها همینجاست

الان که توی بی آر تی وایسادم
اینجااایی که پر از ادمایی با سن و سال، سلیقه، قومیت، اخلاق، رفتار، کردار، چهره و خیلی چیزای مختلف دیگه
همه یجوری میان خودشون و جا میکنن توش
یکی با فشار و زور، یکی با ارامش محض ولی با فشار و زور، یکی با حرکت دورانی پا و چرخش کمر ولی هنوز زور و فشار هست، یکی از حرکت همین سه گروه و بدون هیچ فشاری که خودش وارد کنه در حالی که همه فشار ها داره بهش وارد میشه و معلوم نیست اون لابه لا چه اتفاقایی که نیفته که بیچاره دستش از دنیا کوتاهه و خودش و میسپره به خدا یا علی مدد میره داخل.
یه دسته هستن که تیز و بزهای این جمعیت کثیر هستن که راه و بلدن هیچ وقت از زمین برای حرکاتشون استفاده نمیکنن و تنها گزینه هوایی رو تیک میزنن و روی دیفالت گذاشتن که از روی سر مردم میان داخل؛ اینا بچه های کف بی آر تی هستن.
یه سری هم با وجود دیسیپلین نا معلوم همیشه پشت در میمونن واسه اینکه همیشه منتظر یه جای خوب میگردن و هیچ وقت براش تلاش نمیکنن که از ترس له شدن هیچ وقت اقدام نمیکنن. اینا جزوه دسته های اکثریت قرار دارن چون همیشه منتظرن؛ هر جا که جمعی باشه منتظری هست.
این وسط ما بودیم و کلی فشار که مارو به داخل بی آر تی کشوند.
در میان همه فشار هایی که داره وارد میشه مجبوری خودتو سرگرم کنی با موزیک که به گرمایی که داره تولید میشه و کولری که کار نمیکنه فک نکنی. به سختی دستم رو به جیبم رسوندم و گره های کور هندزفری رو باز کردم و وصل کردمش به گوشی.
امید نعمتی میخونه.
در حالی که همه این اتفاقا افتاده نگاهم همچنان به نگاهت خیره مونده وسط این همه جمعیت در حالی که داشتی از پنجره اتوبوس بیرون رو نگاه میکردی.
الانه که واسه من همه جا مثل بهشت میشه ... .

#حسام
#امید_نعمتی
#عشق
#hfquest❤

Most Popular Instagram Hashtags