hatameh_ebrahimzadeh hatameh_ebrahimzadeh

176 posts   9,040 followers   119 followings

حاتمه ابراهیم زاده_نویسنده  تو را نمیدانم اما من دلم روشن است به تمام اتفاقات خوب در راه مانده . . . 🔴کپی متن ها با هشتک #حاتمه_ابراهیم_زاده برای عضویت در کانال تلگرام ⬇⬇⬇

... برای بعضی چیزا نمیشه قیمتی قائل شد مثل عشق،محبت.برای یه شکلی از فاصله ها نمیشه اندازه ای رو نشون داد مثل یه دوست داشتن به ظاهر دور اما نزدیک. برای بعضی حرفا نمیشه واژه هایی رو کنار هم ردیف کرد مثل فرو خوردن یه بغض قدیمی.برای گرفتن بعضی از دست ها هم نمیشه معطل کرد و انتظار کشید،درسته بین بعضی از ما آدما خروار خروار فاصله ست اما خب گاهی مهم فقط همون گرفتن و در آغوش کشیدنه.خیره شدن به حکایت دنیای پرفراز و نشیب ما آدماست.بعضی از دست هارو، نگاه هارو باید با کلی آرزو گرفت و بلندشون کرد. . .

#حاتمه_ابراهیم_زاده

قابی از:#کیوان_یوسف_پوری

@keyvanyousefpouri

...
عزیز میگفت:برای درکنار هم موندن باید خیلی چیزارو بخشید،خیلی حرفارو نشنیده گرفت،از خیلی کارها عبور کرد. برای در کنار هم موندن باید بخشنده ترین و قوی ترین بود نه زیباترین و باهوش ترین.آدما وقتی میتونن مدت های طولانی کنار هم بمونن که یاد بگیرن چطور باهم کنار بیان.اگه گاهی تو حال خوب هم شریک نمیشن دستی هم به حال بد هم نکشن.هیچ حال بدی موندگار نمیمونه همونطور که حال خوب هم، همیشگی نیست. عزیز میگفت:اول از هر چیزی برای در کنار هم موندن باید یاد بگیری چطور میشه با کوچیکترین چیزها،از زندگی لذت برد،خندید و شاد بود. . .

#حاتمه_ابراهیم_زاده
قابی از:#حسن_صفری
@hasan.safari67

... #زاینده_رود_بی_آب
همه ی ما یک جایی از این زندگی به زمین خورده ایم،به برهوتی بی آبی رسیده ایم که جای هیچ نفس کشیدنی در آن نبود.همه ی ما گاهی پشیمان گشته ایم از گفته هایمان از ناگفته هایمان از تحمل ذره ذره غم های کوچک و بزرگ.همه ی ما صدای بغض فروخوردیمان را شنیده ایم،همه ما طعم شوری اشک ها را چشیده ایم،همه ی ما حسرت را با چشم هایمان دیده ایم،دست های دلتنگی را با تمام جان فشرده ایم،چشم های شب را بوسیده ایم.همه ی ما دچار بوده ایم،دچار به اجبار تنهایی های طولانی.دست های هم را بگیریم بی قضاوت،بی منت،بی تردید،همه ی ما یک جایی از این زندگی شکست خورده ایم ناتوان گشته ایم. . .

#حاتمه_ابراهیم_زاده

... گفته بودم آیا، پشت هر در بسته ای
دیواربلندی،پنجره ی باران خورده ای
باز هم دری رو به آزادی باز است. .!
گفته بودم آیا، پشت هر بغض شکسته ای
صدای گرفته ای،شانه ی به زمین خورده ای
دستی برای رسیدن و سری برای ماندن پیداست. . .

#حاتمه_ابراهیم_زاده

... #عید_۹۷

حلول سال نو و بهار پرطراوت را به تمامی عزیزان تبریک و تهنیت عرض میکنم و سالی سرشار از برکت را از درگاه خداوند متعال برایتان مسئلت دارم. . . 🍃انشالله حال دلهاتون همیشه خوب باشه 🍃

ارادتمند
حاتمه ابراهیم زاده

... #بیا_برگردیم_به_عقب

بیا برگردیم به عقب،تو همین لحظه ها،
تا فرصت باقیه بیا برگردیم به عقب...
به روزایی که بلد بودیم با چیزای کوچیک کلی شاد باشیم و بخندیم،به دل خوشی های سادمون دل ببندیم و عبور کنیم از هرچی که مارو از حال خوبمون دور میکنه.بیا برگردیم به عقب و تکیه بدیم به شادی های بچگی.به رویاهای همیشگی امیدهای تموم نشدنی.به لحظه های قشنگ و پر از شوق روزای دم عید،به همونجایی که با خیال راحت میخندیدیم بی خجالت گریه میکردیم، با یه حرف ساده ، کلی آروم میگرفتیم غم هارو از یاد میبردیم.بیا برگردیم و سهممون و از شادی پس بگیریم،به امیدی که یه جایی از این زندگی جا موند و دلی که روزای خوب و از یاد برد.بیا یه بار دیگه محول کننده حال دلهامون باشیم بی دست بی واسطه،همین حالا همین امروز تا فرصت باقیه. . . 📝#حاتمه_ابراهیم_زاده
🎤#میکائیل_حقانی
@mikaeelhaghani
@hatameh_ebrahimzadeh

... #هفت_سین _دلت

هفت سین دلت را آنگونه بچین
که نه یک سال ، بلکه عمری را
زیبا به پایان برسانی
سلامتی را بگذار در بالاترین نقطه دلت
که هیچ چیز برتر از آن نیست

سعادت را از خدا بخواه
که او با لطف و کرمش به تو خواهد بخشید
سربلندی را در دلت جای ده
که بزرگت خواهد کرد !
ساده لبخند بزن و ساده زندگی کن

سکوت ، سرزندگی و صلابت را فراموش نکن
گاهی باید سکوت کرد و انتظار کشید
سرزنده بود و زندگی کرد
سختی کشید و سنگ بود . . .

#حاتمه_ابراهیم_زاده 📷:@iliteacher

... #قصه_ساحل_و_دریا

قصه ی ساحل و دریا قصه ی دیروز و امروز نیس،یکی هر روز کنار ساحل تنهاییاشو قدم میزنه و دل دریایی شو محکم تر از همیشه بغل میگیره،یکی هم با صدای موج و آغوشِ بازِ ساحل،عاشق میشه دوباره.
یکی تمومِ آرامشش،گوش دادن به صدای ناله های موج به صخره س،یکی هم به یاد اون عشق قدیمی دلتنگ میشه هرلحظه.قصه ی ساحل و دریا قصه ی دیروز و امروز نیس قصه ی یه عمرِ یه خاطره. . .

#حاتمه_ابراهیم_زاده
#ميكاييل_حقانى
#دایرادیو
@mikaeelhaghani
@hatameh_ebrahimzadeh

... #نوشتم_تا_بماند
برایش نوشتم
با من حرف بزن
اینکه نباشی،نبینمت،نبویمت
دوای دردهایمان نیست
گاهی این نبودن ها
خلاهایی را در آدمی به جای می گذارد
که یک عمر تاوانش را خواهیم داد

باورکن دست خودم نیست
من به ندیدنت،نبودنت
عادت نمی کنم
برایش نوشتم
با من حرف بزن
رها کردن دست هایت،کار من نیست . . .

#حاتمه_ابراهیم_زاده

از کتاب:محبوبِ من

@hatameh_ebrahimzadeh
📷@iliteacher

... #روز_مادر_مبارک

مادرم تو که با هر گریه م اشک ریختی با هر خنده م خندیدی،تو که دونه دونه سفیدی موهات و با بزرگ شدنم شمردی هر روز روز توعه.تو که با هر زمین خوردنم شکستی با هر بغضم ترک برداشتی هر روز روز توعه.مادرم تو که تموم بد بودن هامو با یه لبخند شیرین بخشیدی و زندگیمو پر از دعای خیرت کردی هر روز روز توعه.تو که دستات بوی مهر میده لب هات عطر زندگی،تو که با هر رنجم بیشتر از خودم رنجیدی با هر سنگی به روی پام، بیشتر درد و حس کردی هر روز،روز توعه.مادرم تو که هم رازی هم دردی همدمی تو که مو به موی حرفامو از چشمام میخونی زخم های پنهونمو از راه رفتنام از سکوتم میفهمی هر روز،آره هر روز روز توعه. . .

#حاتمه_ابراهیم_زاده
#روز_مادر

تصویر: محمدامین ریحانیان @m.amin_rey

...
#زمستان
#بهار

زمستان هم رو به پایان است و آنچه تمامی ندارد به انتظار نشستن برای چیزی دیگر است.فصلی دیگر،روزی دیگر،فرقی نمیکند ما همیشه از پایان هرچیز ترسیدیم و همین ترس از پایان مارا زودتر به انتها رسانید.هرکجا که بودیم این دل،جایِ دیگری نفس کِشید هوای دیگری در سر داشت.زمستان هم رو به پایان است بهار دوباره می آید و بازهم پایانش مارا آزرده خواهد کرد.باور کن ما آغاز هرچیز را نفهمیدیم بس که به پایان آن اندیشیدیم. . .
#حاتمه_ابراهیم_زاده
Paint by:@marzie_janbazi

... #جرأت

میخوام جرات کنم و اینبار،هرکی که راه این دل و باز کرد بیشتر از تو دوسش داشته باشم.بیشتر از تو دیوونگی کنم براش،بیشتر از تو مراقب دل و ایمونش باشم.میخوام جرات کنم و اینبار هرکی که راه این خونه رو بلد شد از یه عشق قدیمی بگم و دل بدم به اونی که هست.به اونی که کمک میکنه تا رویاهامو بسازم.به اونی که رویا میسازه هر لحظه.میخوام جرات کنم و اینبار یه بار برای همیشه یکی رو بیشتر از تو دوسش داشته باشم هر دقیقه بودنش و جشن بگیرم هر ثانیه شکر کنم برای خواستنش.میخوام جرات کنم و اینبار دل بدم به راهی که باید برم،به راهی که پیش رومه نه تو خیال،نه تو یه گذشته ی دور. . .

#حاتمه_ابراهیم_زاده 📷#photo_by_me

Most Popular Instagram Hashtags