hatameh_ebrahimzadeh hatameh_ebrahimzadeh

182 posts   9,055 followers   146 followings

حاتمه ابراهیم زاده  Author تو را نمیدانم اما من دلم روشن است به تمام اتفاقات خوب در راه مانده . . . 🔴کپی متن ها با هشتک #حاتمه_ابراهیم_زاده

#صبر

میگه آدما چجوری صبور میشن؟!
میگم :یاد میگیرن
میگه چجوری؟!سکوت کردم و نگفتم غم ها رفته رفته آدم رو صبور میکنن ، اونقدر صبور که یه روزی خودت تعجب میکنی از اونچه که هستی.اما اون منتظره یه جواب بود، نگاش کردم و گفتم: وقتی میفتی توی یه تاریکی طولانی و هیچ نوری نیست باید با این سیاهی کنار بیای اونوقته که یادمیگیری صبور باشی.
میگه بعد از این تاریکی نوری هم هست؟
میگم آره، وقتی که صبور بودن و به خوبی یاد گرفته باشی. . .

#حاتمه_ابراهیم_زاده
قابی از:@seyyed.mehdi.mirimani

#آغاز_بیست_و_پنج_سالگی

هیچوقت نمیتونی بفهمی چه اتفاقاتی قراره تو مسیر زندگی واست بیفته...با تموم اینها روزها و شب های زیادی گذشت و من امروز بیست و پنج ساله از خواب بیدار شدم.من امروز خوشحالم و خوشبخت ،گرچه اونچه که میخواستم در زندگی داشته باشم در بیست و پنج سالگی محقق نشد ، اما سایه پدر و مادری بر سرم هست که جزء بهترینهای خدا هستند، دوستانم هر چند تعدادشان کم است ولی بهترینند و از همه مهمتر خدایی که واقعا نگاهش با من است، مرا دوست دارد و من بیشتر.

پ ن: دیشب از سفر برگشتم و با صحنه ی تولد مواجه شدم!!!
مرسی از برادر مهربونم وممنونم از تو مهسای عزیزم که همیشه همه جا تکیه گاه بودی رفیق بودی خواهر بودی اونقدر که هیچکس نفهمید تو میتونی یه زنداداش هم باشی!!😁😍👭

#روز_قلم_مبارک🍃
نوشتن غذای روح است به همان اندازه که از نخوردن و ننوشیدن جسم بی توان و فرسوده خواهد شد روح هم میمیرد یخ میزند میان کوهی از دلتنگی و اندوه.مثل بارانی که پنجره را میشوید و غبار پنهانش را می زداید.وقتی دل فریاد میزند برای گفتن اما هیچ گوش شنوایی پیدا نمیشود که حرف هایت را بفهمد بشنود و به اشتباه تو را به چیزی که نیستی تفسیر نکند. . .
پ ن :پانزده ساله بودم که فهمیدم هرکس به طریقی در پی کسب آرامش است و من نوشتن را تنها راه رسیدن به آرامش یافتم .

#حاتمه_ابراهیم_زاده

#بهترینم👭
یازده سال گذشت و تو تموم این سال ها فقط تو موندی واسم ، تو بودی که خواستم بمونی واسم . تو یه یادگاری بزرگ از مهم ترین روزها و شب هایی هستی که جز خودم و خودت هیشکی وجب به وجبشو بلد نیست.میدونی تو دورترین و سخت ترین حالت نبودنت، بازم دلم قرصه.دلم قرصه که ته تهش بازم من میمونم و تو،من میمونم و تو و کلی خاطره که با هیچ چیز عوض شدنی نیست.ته تهش من میمونم و تو و یه دنیا خنده ، یه دنیا بغض ، یه بغل حسرت و آرزو. . .

#به_وقت_دوست_داشتنت😌

#گاهی_وقتا

گاهی وقتها آدما میرن که پیدا بشن،هر رفتنی که به معنای دور شدن و گم شدن نیست،یه روز میفهمی برای پیداکردن اونچه که یه عمره دنبالشی برای یه رهایی همیشگی، باید جاهای بزرگ تری بدنبالش گشت باید نفس های بلند و طولانی تری رو کشید، نه میون آدم ها و اتفاقات ریز و درشتشون، یه جای دور،
یه جایی که زیر سقف آسمونش،بشه دوباره و دوباره از نو زنده شد.هر رفتنی به معنای دور شدن نیست گاهی وقتا آدما میرن که پیدا بشن. . .

متن: #حاتمه_ابراهیم_زاده

دکلمه:@mikaeelhaghani

#دعا

دعا کُن خدا کاری کند
تمام شود یاس جای مانده از غم ها
در انتهای دلهایمان !
همانجا که هیچکس را
توان دیدن نیست جز او . . .
دعا کن خدا کاری کند
و باورکن دیگر
از دست کسی کاری ساخته نیست

دعا کن تا آرام گیرد
دیده های خیس و بیقرارمان
کمی بیشتر تاب بیاورند
عشق های خسته یمان . . !
برای آن همه شانه های به زمین خورده
ظلمتِ خاموشِ پنهان شده . . .
دعا کن خدا کاری کند

#حاتمه_ابراهیم_زاده

@hatameh_ebrahimzadeh

... برای بعضی چیزا نمیشه قیمتی قائل شد مثل عشق،محبت.برای یه شکلی از فاصله ها نمیشه اندازه ای رو نشون داد مثل یه دوست داشتن به ظاهر دور اما نزدیک. برای بعضی حرفا نمیشه واژه هایی رو کنار هم ردیف کرد مثل فرو خوردن یه بغض قدیمی.برای گرفتن بعضی از دست ها هم نمیشه معطل کرد و انتظار کشید،درسته بین بعضی از ما آدما خروار خروار فاصله ست اما خب گاهی مهم فقط همون گرفتن و در آغوش کشیدنه.خیره شدن به حکایت دنیای پرفراز و نشیب ما آدماست.بعضی از دست هارو، نگاه هارو باید با کلی آرزو گرفت و بلندشون کرد. . .

#حاتمه_ابراهیم_زاده

قابی از:#کیوان_یوسف_پوری

@keyvanyousefpouri

...
عزیز میگفت:برای درکنار هم موندن باید خیلی چیزارو بخشید،خیلی حرفارو نشنیده گرفت،از خیلی کارها عبور کرد. برای در کنار هم موندن باید بخشنده ترین و قوی ترین بود نه زیباترین و باهوش ترین.آدما وقتی میتونن مدت های طولانی کنار هم بمونن که یاد بگیرن چطور باهم کنار بیان.اگه گاهی تو حال خوب هم شریک نمیشن دستی هم به حال بد هم نکشن.هیچ حال بدی موندگار نمیمونه همونطور که حال خوب هم، همیشگی نیست. عزیز میگفت:اول از هر چیزی برای در کنار هم موندن باید یاد بگیری چطور میشه با کوچیکترین چیزها،از زندگی لذت برد،خندید و شاد بود. . .

#حاتمه_ابراهیم_زاده
قابی از:#حسن_صفری
@hasan.safari67

... #زاینده_رود_بی_آب
همه ی ما یک جایی از این زندگی به زمین خورده ایم،به برهوتی بی آبی رسیده ایم که جای هیچ نفس کشیدنی در آن نبود.همه ی ما گاهی پشیمان گشته ایم از گفته هایمان از ناگفته هایمان از تحمل ذره ذره غم های کوچک و بزرگ.همه ی ما صدای بغض فروخوردیمان را شنیده ایم،همه ما طعم شوری اشک ها را چشیده ایم،همه ی ما حسرت را با چشم هایمان دیده ایم،دست های دلتنگی را با تمام جان فشرده ایم،چشم های شب را بوسیده ایم.همه ی ما دچار بوده ایم،دچار به اجبار تنهایی های طولانی.دست های هم را بگیریم بی قضاوت،بی منت،بی تردید،همه ی ما یک جایی از این زندگی شکست خورده ایم ناتوان گشته ایم. . .

#حاتمه_ابراهیم_زاده

... گفته بودم آیا، پشت هر در بسته ای
دیواربلندی،پنجره ی باران خورده ای
باز هم دری رو به آزادی باز است. .!
گفته بودم آیا، پشت هر بغض شکسته ای
صدای گرفته ای،شانه ی به زمین خورده ای
دستی برای رسیدن و سری برای ماندن پیداست. . .

#حاتمه_ابراهیم_زاده

... #عید_۹۷

حلول سال نو و بهار پرطراوت را به تمامی عزیزان تبریک و تهنیت عرض میکنم و سالی سرشار از برکت را از درگاه خداوند متعال برایتان مسئلت دارم. . . 🍃انشالله حال دلهاتون همیشه خوب باشه 🍃

ارادتمند
حاتمه ابراهیم زاده

... #بیا_برگردیم_به_عقب

بیا برگردیم به عقب،تو همین لحظه ها،
تا فرصت باقیه بیا برگردیم به عقب...
به روزایی که بلد بودیم با چیزای کوچیک کلی شاد باشیم و بخندیم،به دل خوشی های سادمون دل ببندیم و عبور کنیم از هرچی که مارو از حال خوبمون دور میکنه.بیا برگردیم به عقب و تکیه بدیم به شادی های بچگی.به رویاهای همیشگی امیدهای تموم نشدنی.به لحظه های قشنگ و پر از شوق روزای دم عید،به همونجایی که با خیال راحت میخندیدیم بی خجالت گریه میکردیم، با یه حرف ساده ، کلی آروم میگرفتیم غم هارو از یاد میبردیم.بیا برگردیم و سهممون و از شادی پس بگیریم،به امیدی که یه جایی از این زندگی جا موند و دلی که روزای خوب و از یاد برد.بیا یه بار دیگه محول کننده حال دلهامون باشیم بی دست بی واسطه،همین حالا همین امروز تا فرصت باقیه. . . 📝#حاتمه_ابراهیم_زاده
🎤#میکائیل_حقانی
@mikaeelhaghani
@hatameh_ebrahimzadeh

Most Popular Instagram Hashtags