[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

hasanvand_fanpage hasanvand_fanpage

927 posts   13111 followers   1 followings

هواداران فریدون حسنوند  نماينده مردم انديمشك در دوره هاى ششم ، هفتم ، هشتم و دهم مجلس شوراى اسلامى استاندار سابق بوشهر رئيس كميسيون انرژى مجلس لينك كانال رسمى فريدون حسنوند👇

https://goo.gl/w5lsJC

#مسکو
حضور و سخنرانی فريدون حسنوند رئيس كمیسيون انرژى مجلس شوراى اسلامى در سمينار ۲۵ ساله همكارى هسته اى ايران و روسيه
مسكو ۲۵ مهر ۹۶

سمینار ۲۵ سال همکاری صلح آمیز هسته‌ای ایران و روسیه در مسکو آغاز شد

نشست ۲۵ سال همکاری‌های ایران و روسیه در زمینه بهره برداری صلح آمیز از انرژی هسته‌ای با حضور مقامات و هیات‌های دو کشور روز سه شنبه در مسکو آغاز شد.

محور این نشست دو روزه که با حضور بهروز کمالوندی معاون امور حقوقی و بین المللی سازمان انرژی اتمی و رییس هیات ایرانی، سخنرانی سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه و مذاکره کننده ارشد هسته ای روسیه و مهدی سنایی سفیر ایران گشایش یافت، بررسی دستاوردهای ۲۵ سال همکاری دو کشور در این حوزه و برنامه های پیش رو است.

سنایی در سخنان خود گفت: در سال های اخیر افزون بر رشد همکاری های فنی دو کشور در زمینه بهره برداری صلح آمیز از انرژی هسته ای، شاهد روابط نزدیک و تنگاتنگ ایران و روسیه در سازمان های بین المللی به ویژه نهایی سازی و اجرای برجام بوده ایم.

سفیر ایران همچنین با رد ادعاهای ضدایرانی و ضدبرجامی دونالد ترامپ، اظهار کرد: همگی می دانم سیاست اصلی جمهوری اسلامی ایران، گسترش صلح و ثبات در منطقه و جهان است و در این راه هیچ توهین و فشاری را نمی پذیرد. اظهارات اخیر رییس جمهوری آمریکا در مورد ملت ایران توهین آمیز و دور از واقعیت است و تاریخ در مورد آن قضاوت خواهد کرد.

برپایه برنامه اعلام شده، کارشناسان و صاحبنظران هسته ای ایران و روسیه در سمینار دو روزه مسکو زمینه های مختلف توسعه همکاری های صلح آمیز دو کشور در این صنعت را بررسی می کنند.

برگزار کنندگان این سمینار همچنین با دعوت از نمایندگان ۵+۱ و اتحادیه اروپا قصد دارند، این پیام را به جهان برسانند که تنها با هدف و نیت صلح‌آمیز همکاری دارند و از تثبیت صلح و ثبات جهانی استقبال می‌کنند.

این نشست با همکاری سازمان انرژی اتمی ایران، شرکت روس اتم و وزارت خانه های امور خارجه دو کشور برگزار می شود.

ایران و روسیه همکاری های گسترده صلح آمیز هسته ای در قالب ساخت و بهره برداری از واحد اول نیروگاه بوشهر، برنامه آغاز شده برای واحدهای دوم و سوم، طرح های جدید و همچنین در حوزه برجام دارند.
ادامه در کامنت اول
@hasanvand_fanpage
.
.
.
.
.
.
.
#انديمشك #انديمشكى #رئيس_كميسيون_انرژى #فريدون_حسنوند #حسنوند #نشست #روسیه #مجلس #خوزستان #اندیمشک #andimeshk #andimeshk_city

#مسکو
دیدار نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رئیس کمیته انرژی دومای روسیه
دیدار نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رئیس کمیته انرژی دومای روسیه

هیات نمایندگان مجلس شورای اسلامی ایران به سرپرستی آقای حسنوند رئیس کمیسیون انرژی ، آقای خالدی رئیس کمیته انرژی های نو و تجدید پذیر کمیسیون مذکور و آقای ذوالنودی رئیس کمیته انرژی هسته ای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی روز دوشنبه 24 مهر ماه سالجاری با آقای پاول زاوالنی رئیس کمیته انرژی دومای کشوری فدراسیون روسیه ملاقات و در زمینه همکاری های فی مابین گفتگو کردند.

در این دیدار دو طرف ضمن تاکید بر اراده دولت و ملت دو کشور به گسترش روابط دو جانبه و بین المللی به ویژه در حوزه انرژی، توافق کردند کارگروه مشترکی را ایجاد و با تدوین برنامه ای منظم به منظور:

تعیین ترکیب اعضای کار گروه از طرف دو مجلس ایران و روسیه

تعیین حوزه های همکاری های فیمابین و اولویتهای مد نظر

سفر به کشورهای ایران و روسیه از طرف اعضای کمیسیون های انرژی دو بار در سال

دعوت از شرکت های مرتبط با حوزه انرژی از دو کشور و حمایت جهت مشارکت و سرمایه گذاری و دیگر موارد در کشورهای ایران و روسیه

سازماندهی های لازم را انجام دهند.

شایان ذکر است هیات نمایندگان مجلس شورای اسلامی به منظور شرکت در سمینار « 25 سال همکاری جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه در زمینه بهره برداری صلح آمیز از انرژی هسته ای » هیات سازمان انرژی اتمی ایران به سرپرستی آقای کمالوندی معاون امور بین الملل ، حقوقی و مجلس این سازمان را همراهی می کنند
@hasanvand_fanpage
.
.
.
.
.
.
.
#انديمشك #انديمشكى #رئيس_كميسيون_انرژى #فريدون_حسنوند #حسنوند #روسیه #نشست #مجلس #خوزستان #اندیمشک #andimeshk #andimeshk_city

#سپاه
رئیس کمیسیون انرژی مجلس در گفت‌وگو با تسنیم:

رئیس جمهور آمریکا به واقعیت‌های تاریخی بی‌توجه است

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش برای کاهش اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تنها به دلیل عدم توجه به نیازهای منطقه و درک بین‌المللی از وقایع منطقه و دست‌یابی به اهداف غیرانسانی دشمنان در عرصه‌های مختلف برون مرزی است.

فریدون حسنوند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اندیمشک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را عامل وحدت و عزت کشور دانست و اظهار داشت: نقش تاریخی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ایجاد اقتدار ملی و عزت برون مرزی امروز به روشنی قابل اثبات و نمایان بوده و این نقش تاریخی، تعالی گفتمان انقلاب اسلامی را در تمامی عرصه‌ها با تکیه بر رهنمودهای مقام معظم رهبری و گفتمان اهل بیت (ع) را به دنبال داشته است.

وی با اشاره به نقش تاریخی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در هشت سال دفاع مقدس و دفاع از مرزهای افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مدافع مقتدر کشور در برابر خطرها و حمله‌های احتمالی دشمن به مرزهای معنوی و جغرافیایی کشور است و همواره در این عرصه با تمام توان و دقت آماده پاسخگویی زیاده‌خواهی دشمن و برطرف کردن تهدیدهای برون مرزی است.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش مهم و منحصر به فرد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در هشت سال دفاع مقدس و سازندگی کشور، عنوان کرد: اگر اقتدار امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نبود، داعش و گروه‌های تروریستی منطقه را تحت سلطه و نفوذ خود داشته و بر کشورهای مختلف مسلمان منطقه حکمرانی و مردم بی‌گناه را غارت می‌کردند.

حسنوند با اشاره به نقش جبهه مقاومت و رزمندگان مدافع حرم در شکست داعش و دیگر گروه‌های تروریستی، بیان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سد راهی مستحکم در برابر ترور و خشونت و افزایش توان و نفوذ این گروه‌های تروریستی است و تلاش برای کاهش اقتدار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تنها به دلیل عدم توجه به نیازهای منطقه و درک بین‌المللی از وقایع منطقه و دست‌یابی به اهداف غیرانسانی دشمنان در عرصه‌های مختلف برون‌مرزی است.
ادامه در کامنت اول
@hasanvand_fanpage
.
.
.
.
.
.
.
#انديمشك #انديمشكى #رئيس_كميسيون_انرژى #فريدون_حسنوند #حسنوند #سپاه #پاسداران #انقلاب #اسلامی #ایران #دفاع_مقدس #مدافع_حرم #آمریکا #ترامپ #مجلس #خوزستان #اندیمشک #andimeshk #andimeshk_city

#سد
امضای فریدون حسنوند و بیش از ۵۰نماینده مجلس پای نامه به وزیر امور خارجه برای پیگیری احداث سد دوستی ایران و عراق بر روی آبراه اروندرود

@hasanvand_fanpage
.
.
.
.
.
.
.
#انديمشك #انديمشكى #رئيس_كميسيون_انرژى #فريدون_حسنوند #حسنوند #نامه #پیگیری #احداث #سد #دوستی #ایران #عراق #اروندرود #مجلس #خوزستان #اروند #اندیمشک #andimeshk #andimeshk_city

#اندیمشک_در_مسیر_توسعه
با پیگیری های دکتر فریدون حسنوند نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی، بیش از ۲۰ طرح عمرانی ورزشی در شهرستان اندیمشک افتتاح و به بهره برداری می رسد.

تکمیل سالن ۲۵۰۰ نفره شهید سروندی ( عملیات تکمیل و تجهیز این طرح ورزشی آغاز شده است)
شهر جدید ورزشی اندیمشک با مساحتی بالغ بر ۱۰ هکتار

استخر مجموعه ورزشی کوی شهدا ( این طرح به زودی به بهره برداری می رسد)

پارک ورزشی شهدای چهارم آذر ( فاز اول این طرح به بهره برداری رسیده است و عملیات اجرایی فاز دوم آن آغاز گردید)

استخر دریا ( این طرح با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است)

جاده سلامت کوی لور ( عملیات عمرانی این طرح در مساحتی بالغ بر ۵ کیلومتر در دست اجرا است)

احداث خانه جدید جودو اندیمشک

طرح تجهیز و بهسازی سالن و مجموعه ورزشی کوی شهدا

احداث ۱۰ زمین بازی و چمن ورزشی و زمین بازی روباز ( عملیات اجرایی این طرح ها آغاز شده است)

احداث خانه جدید کشتی اندیمشک

احداث سالن ورزشی دوکوهه

احداث سالن ورزشی چم گلگ

تجهیز فضاهای ورزشی مجموعه قلعه مختار

احداث سالن ورزشی حجاب ( عملیات عمرانی این طرح ورزشی در حال اجراست)

احداث زمین چمن و تکمیل مجموعه ورزشی دانش آموزی شهرستان اندیمشک ( عملیات اجرایی این طرح عمرانی در حال اجرا است)

بهسازی و تجهیز چمن مجموعه ورزشی کوی لور ( عملیات عمرانی این طرح به پایان رسیده است)

احداث فرهنگ سرای جوان

تکمیل پیست موتور سواری شهرستان اندیمشک

تعمیر و تجهیز مجموعه ورزشی کوی جمهوری اسلامی

توسعه تجهیزات و خدمات ورزش همگانی با نصب تجهیزات ورزشی در پارک ها و جاده های سلامت سطح شهرستان
تعمیر و تجهیز فضاهای ورزشی شهرستان و تامین نیازهای ورزشکاران

تجهیز و بهسازی سالن ورزش های رزمی اندیمشک

زمین ورزشی چند منظوره شهر حسینیه

سالن ورزشی معدن چناره بخش الوار گرمسیری اندیمشک

زمین روباز والیبال روستای جهانگیرخانی بخش الوار گرمسیری

از جمله این طرح ها هستند که بهره برداری از آن ها، گامی بلند در مسیر توسعه خدمات ورزشی و گسترش شاخص های سلامت عمومی برداشته می شود.
@hasanvand_fanpage
.
.
.
.
.
.
.
#انديمشك #انديمشكى #رئيس_كميسيون_انرژى #فريدون_حسنوند #حسنوند #پروژه #ورزش #استخر #زمین #چمن #فوتبال #والیبال #زورخانه #افتتاح #مجلس #خوزستان #اندیمشک #andimeshk #andimeshk_city

#آدینه #کاری #فریدون_حسنوند
نشست های جداگانه دکتر فریدون حسنوند با:

مهندس هیبت الله پور رئیس اداره برق اندیمشک

مدیر کل راه آهن زاگرس در خصوص پیگیری بندر خشک، پل شهدای چهار آذر و پروژه های عمرانی شهرستان اندیمشک

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اندیمشک در خصوص پروژه های عمرانی، روشنایی مسیرها و پیگیری اعتبارات

رئیس اداره آبفاشهری اندیمشک

رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان اندیمشک

مدیرعامل سد دز اندیمشک در خصوص پیگیری احداث نیروگاه دوم دز در شهرستان اندیمشک

مدیرعامل سد کرخه اندیمشک در خصوص پیگیری منطقه گردشگری سد کرخه و طرح های عمرانی در شهرستان اندیمشک

مدیریت جهاد کشاورزی اندیمشک در خصوص پیگیری شیلات، پارک فدک، کشاورزی، باغبانی و شهرک های گلخانه ای ۱و۲

دکتر کاکی ریاست دانشگاه آزاد اندیمشک

مهندس بحیرایی شهردار اندیمشک

و بازدید از روند پیشرفت طرح بازسازی، تعریض و آسفالت جاده "سرپله" که با اجرای این طرح راه دسترسی به منطقه تفریحی پلاژ سد دز اندیمشک تسهیل می گردد
جمعه ۲۱ مهر ۹۶
@hasanvand_fanpage
.
.
.
.
.
.
.
#انديمشك #انديمشكى #رئيس_كميسيون_انرژى #فريدون_حسنوند #حسنوند #نشست #پروژه #اشتغال #بازدید #سد_دز_اندیمشک #مجلس #خوزستان #اندیمشک #andimeshk #andimeshk_city

#حفاری_شمال
رئیس کمیسیون انرژی در گفت‌وگو با تسنیم:
مخالف اخراج نیروهای حفاری شمال هستیم

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با ابراز "مخالف اخراج نیروهای حفاری شمال هستیم"، گفت:‌ مسئولان ‌برای پاسخگویی و بیان دلایل اخراج نیروهای حفاری شمال به کمیسیون انرژی مجلس می‌آیند.

فریدون حسنوند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز در پاسخ به پرسشی مبنی بر اخراج نیروهای حفاری شمال اظهار داشت: اعضای کمیسیون انرژی نسبت به روندی که در این شرکت صورت گرفته است، معترض بودند و در کمیسیون نیز بحث شد و کمیته‌ای هم در رابطه با این موضوع فعال است که به هر حال ابعاد مختلف این قضایا را بررسی می‌کنند؛ چرا که اتفاقات مشابه این شرکت در بخش‌های دیگر در حال رخ دادن است.

وی بیان کرد: نسبت به آینده پرسنل در برخی از شرکت‌ها احساس نگرانی داریم و به همین منظور در کمیسیون انرژی نیز در یکی از جلسات در رابطه با این وضعیت بحث و تبادل نظر صورت گرفت و کمیته نفت نیز پیگیر این موضوع است که با دعوت مسئولان ذی‌ربط به کمیسیون انرژی دلایل این قضایا را بررسی کنند.

رئیس کمیسیون انرژی تأکید کرد: به‌هرحال نیروهای شرکت حفاری شمال چندین سال در حال خدمت کردن هستند و به‌گونه‌ای از متخصصین شرکت‌های تابعه نفت بوده‌اند و سعی بر این است که با دعوت از مسئولان مربوطه در کمیسیون انرژی و پیگیری کمیته نفت پاسخ دهند و پس از آن، ‌جریانات این رسیدگی را به اطلاع برسانیم.

با اصل اخراج نیروهای حفاری شمال مخالف هستیم

حسنوند با اشاره به دعوت از مسئولان مربوطه این شرکت برای پاسخگویی در کمیسیون انرژی گفت: در هفته جاری مسئولان این شرکت را به کمیسیون انرژی دعوت می‌کنیم و نسبت به روند تعدیل نیروها پیگیری مجدد خواهیم داشت و قطعاً اگر مسئولان این شرکت دلایل قانع کننده‌ای نداشته باشند باید این نیروها بازگشت به کار شوند.

وی تصریح کرد: قانون نیز اجازه نمی‌دهد که هر مدیری بخواهد بنا بر تشخیص خود کسانی که سال‌ها در مجموعه کار کردند اخراج شوند و اگر این گونه باشد باید شاهد موج عظیم دیگری از اخراج پرسنل دستگاه‌های مختلف باشیم و این به‌خلاف شعارهای دولت است، قرار بر این شده که دولت اشتغال ایجاد کند و نه‌تنها شغلی ایجاد نشده است، بلکه در تثبیت شغل‌های موجود نیز متأسفانه یا به‌صورت سهوی یا به ‌گونه برنامه‌ریزی ‌شده در حال ایجاد اشکال هستند.
ادامه در کامنت اول
@hasanvand_fanpage
.
.
.
.
.
.
.
#انديمشك #انديمشكى #رئيس_كميسيون_انرژى #فريدون_حسنوند #حسنوند #مخالف #اخراج #نفت #مجلس #خوزستان #اندیمشک #andimeshk #andimeshk_city

#مدافع_حرم
️فریدون حسنوند: شهدای مدافع حرم سند ایستادگی و مقاومت مردم اندیمشک در جبهه نبرد حق علیه باطل و دفاع از ولایت فقیه هستند

@hasanvand_fanpage
.
.
.
.
.
.
.
#انديمشك #انديمشكى #رئيس_كميسيون_انرژى #فريدون_حسنوند #ولایت_فقیه #رهبر #حسنوند #شهید #مدافع #حرم #ایستادگی #سوریه #کربلاء #مقاومت #جبهه #مجلس #خوزستان #اندیمشک #andimeshk #andimeshk_city

#اندیمشک_در_مسیر_توسعه
با پیگیری های دکتر فریدون حسنوند ساخت چهار طرح زیر در بیمارستان امام علی (ع) شهرستان اندیمشک در حال انجام است

کلینیک تخصصی بیمارستان امام علی (ع) اندیمشک با مساحت ۷۰۰ متر

اورژانس جدید بیمارستان امام علی (ع) اندیمشک با زیر بنای ۱۷۰۰ متر

بخش MRI بیمارستان امام علی (ع) اندیمشک با زیر بنای ۳۵۰متر

بازسازی بخش رادیولوژی و نصب دستگاه جدید رادیولوژی دیجیتال تمام رنگی
@hasanvand_fanpage
.
.
.
.
.
.
.
#انديمشك #انديمشكى #رئيس_كميسيون_انرژى #فريدون_حسنوند #حسنوند #بیمارستان #کلینیک #اورژانس #MRI #رادیولوژی #مجلس #خوزستان #اندیمشک #andimeshk #andimeshk_city

#اندیمشک_در_مسیر_توسعه
بخش اول / توسعه عمران مناطق روستایی بخش الوار گرمسیری

از ابتدای سال ۱۳۹۶ بیش از ۳۸ طرح عمرانی روستایی در بخش الوار گرمسیری شهرستان اندیمشک و با پیگیری نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای به بهره برداری رسیده و یا عملیات اجرایی آن ها آغاز شده است.

۱۶ طرح عمرانی در بخش توسعه خدمات آسفالت و معابر روستایی بخش الوار گرمسیری

پیگیری اجرا و تکمیل عملیات تعریض و احداث جاده جدید امام زاده احمد (ع)
کبوتران
پره کبود
کوثر
مگسان
جهانگیرخانی ( بیش از ۸۰۰۰ متر از مسیر ارتباطی این روستا بهسازی و آسفالت شده است)
دلیران
پایتخت تل کر
پایتخت گلزار
ده دره
جوروند
بنه گچ
چول
سرتاف
خوشاب
آبید

۱۵ طرح عمرانی در بخش توسعه خدمات روشنایی و نصب برج نوری در بخش های روستایی بخش الوار گرمسیری

کلگدره یک (۲ عدد)
پیروالی (۳عدد)
خوشاب (۲عدد)
کلگدره دو (۳ عدد)
منگره (۶ عدد)
پایتخت گلزار (۲ عدد)
جوروند (۵ عدد)
گل کپرگه (۲ عدد)
گلخانه (۲ عدد)
تافاب (۲ عدد)
تله زرگه (۵عدد)
جااردو (۳ عدد)
سرخکان (۱ عدد)
تک تک آب
روشنایی ورودی روستای قلعه رزه

۴ طرح عمرانی در بخش توسعه خدمات بهداشتی و تامین نیازهای درمانی روستاهای بخش الوار گرمسیری

پیگیری تکمیل و تجهیز بیمارستان شهر بیدوربه
تخریب و ساخت مرکز خدمات جامع سلامت روستایی (مازو) ( ساختمان قبلی این طرح قدمتی بیش از ۴۰ سال داشته است )
تخریب و احداث مجدد خانه بهداشت روستای (کلگدره)
تخریب و احداث مجدد خانه بهداشت روستای (پیروالی)

۳ طرح عمرانی در حوزه توسعه خدمات مخابرات روستایی بخش الوار گرمسیری شامل راه اندازی سه دکل BTS در منگره، انارکی و باریکاب
@hasanvand_fanpage
.
.
.
.
.
.
.
#انديمشك #انديمشكى #رئيس_كميسيون_انرژى #فريدون_حسنوند #حسنوند #آسفالت #روشنایی #بیمارستان #الوار_گرمسیری #مخابرات #مجلس #خوزستان #اندیمشک #andimeshk #andimeshk_city

#فراکسیون_ولایی
حضور فریدون حسنوند در نشست فراکسیون ولایی مجلس با حضور وزیر امور اقتصاد و دارایی
۱۶ مهر ۹۶

@hasanvand_fanpage
.
.
.
.
.
.
.
#انديمشك #انديمشكى #رئيس_كميسيون_انرژى #فريدون_حسنوند #حسنوند #نشست #وزیر #اقتصاد #دارایی #مجلس #خوزستان #اندیمشک #andimeshk #andimeshk_city

#فرهنگ_حسینی
حسنوند:

توجه به توسعه فرهنگ حسینی اولویت نخست برگزاری آیین‌های سوگواری محرم است

نماینده مردم اندیمشک در مجلس با بیان اینکه توجه به توسعه فرهنگ حسینی اولویت نخست برگزاری آیی‌های سوگواری محرم است، گفت: باید از فرصت محرم استفاده و غنای فرهنگی کشور را بیش از گذشته تقویت کرد.

فریدون حسنوند در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: مردم اندیمشک در دوران مبارزات مردمی علیه طاغوت و در هشت سال دفاع مقدس، به جهت دفاع از ارزش‌های معنوی و مرزهای جغرافیایی ما درخشیدند و با تقدیم یکهزار شهید و خلق حماسه مردمی شش مهر و چهار آذر، سنگربان مقاوم کرخه و دز و دژ مقاومت ایران اسلامی در برابر حمله‌های دشمن تا بن دندان مسلح بودند و از مسیر خود که راه و امام ولایت بود، ایستادند و در این عرصه ذره‌ای عقب نشینی نکردند.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم اندیمشک با تکیه بر محرم و ایام سوگواری سالار شهیدان راه حق که حرکت در مسیر امام(ره) و لایت فقیه بود را شناخته و در این عرصه و حوزه گام برداشتند، ادامه داد: مردم شهرستان یکهزار شهید اندیمشک پس از دفاع مقدس نیز از بخش الوار گرمسیری تا بخش مرکزی و تمام شهرها و روستاهای خود، در مسیر تکرار حماسه و بیعت با آرمان های امام راحل و ولایت فقیه و شهدای عالی قدر خود، ایستادگی و همراه و پشتیبان انقلاب و اسلام بودند.

حماسه دفاع از حرمین شریفه اهل بیت(ع) گواه دیگری در مبارزه با صهیونیست‌ها است

رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: حماسه دفاع از حرمین شریفه اهل بیت(ع) و حضور پر شور و انقلابی مردم اندیمشک در دفاع از بارگاه ملکوتی حضرت زینب(س) و معصومین(ع) گواه دیگری برسند، مقاومت و ایستادگی مردم این شهر در دفاع از راه ولایت و مبارزه با صهیونیست‌ها و تکفیری‌های دست‌نشانده استکبار جهانی است.

باید از فرصت محرم استفاده و غنای فرهنگی کشور را بیش از گذشته تقویت کرد
ادامه در کامنت اول
@hasanvand_fanpage
.
.
.
.
.
.
.
#انديمشك #انديمشكى #رئيس_كميسيون_انرژى #فريدون_حسنوند #حسنوند #محرم #عاشوراء #محرم۱۴۳۹ #مدافع_حرم #مجلس #خوزستان #اندیمشک #andimeshk #andimeshk_city

Most Popular Instagram Hashtags