hasanbardal hasanbardal

199 posts   4031 followers   544 followings

Hasan Bardal  Graphic Designer at Tarheno.co / Photographer

http://www.Ayeneha.com/

این همه دوربین برای مردی که از تصویر ممنوع است. زنده و سرافراز باد #ایران

مجید سرنی‌زاده را از حدود ۱۵-۱۶سال پیش می‌شناسم. زمانی که هر دو تازه و به طور جدی هنر را جزیی از زندگی‌مان کرده بودیم.
در همه‌ی این مدت او آرام و سربه‌زیر، با پشتکار پله‌های تجربه را یک به یک طی کرده تا امروز که خود را در معرض رأی و نظر مردم قرار داده است.
در انتخابات شورای شهر بندرعباس؛ یکی از انتخاب‌های من "مجید سرنی‌زاده" خواهد بود. نه به دلیل دوستی دیرینه‌ام؛ بلکه به خاطر ویژگی‌هایی که خواهم گفت.
سرنی‌زاده هم‌نسل ماست، دهه‌ی شصتی است اما در عین جوانی بسیار پخته فکر می‌کند.
او علاوه بر فعالیت مستمر هنری، تحصیلات خود را ادامه داده و حالا هم در زمینه‌ی علم و فناوری یکی از چهره‌های ممتاز دانشگاه‌ علوم پزشکی هرمزگان شده و هم «یکی از سرمایه‌های اجتماعی» اهل فرهنگ و هنر هرمزگان است.
اما ویژگی مهم‌تری که من در مجید سرنی‌زاده می‌بینم و او را لایق حضور در شورای‌شهر و مناسب برای تصمیم‌گیری حال و آینده‌ی شهر می‌دانم، "خلاق‌بودن و توانایی درست فکر کردن" است.
چرا این ویژگی مهم است؟ چون شورای شهر جدای از تصمیم‌گیری درباره‌ی مسائل روزمره، نیازمند تصمیم‌سازی‌های نوآورانه است. چیزی که در بسیاری شهرهای دیگر همچون تهران و اصفهان و مشهد به واسطه‌ی حضور مسئولان دلسوز و کاردان شکل گرفته اما در بندرعباس اثری از آن دیده نمی‌شود.
چندین تجربه‌ی همکاری با او داشتم و توانایی برنامه‌ریزی او را در موضوعات مختلف دیده‌ام. همین حالا برنامه‌ی مفصل و پروپیمان او برای شورای شهر را هم دیده و خوانده‌ام.
برنامه‌ای راهبردی و عملیاتی که او به کلمات و جزییاتش هم فکر کرده و آن را نوشته است، بی‌نیاز از هر نویسنده و مشاور دیگری.
او اهل و ساکن محله‌ی کمربندی است و از جنس ما مردم است. با گوش و چشم‌اش مشکلات شهر را می‌شنود و می‌بیند و همه‌ی این‌ها می‌تواند در صورت انتخاب توسط مردم برای تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری‌ها کمک کند.
این یادداشت برای رای دادن به او نیست. برای آن است که بدانیم این روزها که شهرمان غرق در پوسترها و بنرهای عریض‌وطویل شده و تشخیص و انتخاب افراد کارآمد و ناکارآمد برای همه سخت شده؛ به سخن یکی از بزرگان "باید کارهای بزرگ را به دست کسانی سپرد، که توانایی‌شان را در انجام کارهای کوچک اثبات کرده باشند".

به روحانی رأی می‌دهم تا امید زنده بماند و ادامه پیدا کند. تا آن دوران تاریک هشت ساله به شکلی دیگر تکرار نشود. اگر چه مطالبه‌ها و کارهای انجام نشده‌ی دولت زیاد هست و همه هم به خوبی می‌دانیم اما اصلاحات و تغییر امری تدریجی است که باید پیوسته ادامه یابد.

هان به یاد آر
آن روشن شب اردی‌بهشت... سه سال از با هم بودن‌مان گذشت ❤️

حوّا و هاشم | مادر و پدر

🐓 با آرزوی روزهایی​ همراه با آرامش، شادی، سلامتی و موفقیت برای همه‌ی شما عزیزان
در سال نو، طرح‌نو با رویکردی نو در خدمت شماست.

قلعه‌ی تاریخی فین | هرمزگان

بهار از راه اَرَسیدِن

🍽 آشپزی یکی از علاقه‌های همیشگی‌ام بوده و هست. از دل مواد مختلف، غذایی خوش‌طعم و خوشمزه را خلق کردن به واقع اصل هنر است.

Most Popular Instagram Hashtags