[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

hamid.salimi.59 hamid.salimi.59

650 posts   3,694 followers   330 followings

hamid salimi  فيلمنامه نويس

.
سودان، آخرين كرگدن سفيد كه همين چند روز پيش مُرد، ساليان سال آخرين موجود زنده از نژاد خود بود. بي هيچ هم سخني، بي هيچ درددلي. لابد سعي ميكرده با چهار نگهبان مهربان خود ارتباط برقرار كند، اما شايد هم يك وقتي دلش فقط يك رفيق همساز و همراه ميخواسته تا شرح بدهد دوست نداشتن و دوست داشته نشدن چه درد بي نهايتي است.
درست مثل خيلي از ما كه مانده ايم بي رفيق، و درمان تنهايي تمام نشدني خود را در اسم ها و عكس ها مي جوييم، در نگهبانان مهربان باغ وحش تحت حفاظت دنيا...
گمان كنم حرفهايي هست كه آدم دوست دارد به يك نفر بزند، فقط يك نفر. او كه نباشد، زياد فرقي ندارد با سطور داستان هاي ناتمامت حرف بزني، يا آرام زير گوش باد زمزمه كني.
انسان، مصلوب بر ذات خود، تنهاي جاودانه است. ساكت و موقر، در امتداد انقراض...
#حميدسليمي

.
سال خوبي داشته باشين لامسبا 😊😜❤️
اين پست صرفا محض كم كردن روي برديا گذاشته شد😬😂😘
@bardia__salimi

.
شاد و سلامت و سرخوش و رها و عاشق باشيد، همواره بهاري - بدون حساسيت فصلي😐- و خندان و آسوده.
از ياد نبريم روزها و سال ها در رفت و آمدند، آنچه ماندگار است نيكويي كردار و انديشه است.
دوستتان دارم....
باهار عيدي داد، عيدت مبارك....

.
اين هفته #يكشنبه_بازار نداريم.
درباره اولين برنامه سال ٩٧ حتما اطلاع رساني خواهم كرد.
ارادت💚

.
داشتم فکر می کردم خیلی خوب است آدمهایی که دوستشان داریم، خودشان را از چشم ما نمی بینند و نمی فهمند چقدر بی نقص و زیبائند. وقتی میخندند، وقتی حرف می زنند، وقتی هر کار ساده روزمره ای را انجام می دهند. وقتی آرام با انگشت زیبای دستشان به سمتی اشاره می کنند. وقتی موهای ریخته روی پیشانی را کنار می زنند. وقتی چای می نوشند، وقتی لباس عوض می کنند، وقتی برهنه کنارمان خوابیده اند و گور پدر هر مجسمه زیبای تاریخ هنر، اگر یک درصد این بی عیبی و این شکوه بی نقصان را به خود دیده باشند. وقتی درباره مساله مهمی جدی حرف می زنند و آدم دلش ضعف می رود برای نوشیدن صدای لعنتی شان.
خوب است که خودشان را از چشم ما نمی بینند وقتی دلبرانه نگاهمان می کنند، وقتی به سادگی با کلمه ای کوچک زمان را متوقف می کنند، وقتی سرشان گرم کار دیگری است و ما ایستاده ایم به نظاره. اصلا خوب است که نمی دانند ما وقتی عکسهایشان را می نگریم، ذهن دیوانه سرخوشمان تا کجاها که نمی رود.
خوب است که خودشان را از چشم ما نمی بینند. لابد اگر می دانستند چقدر دلربا و لعنتی اند، بیشتر عاشق خودشان می شدند و باز به ما بی اعتناتر . یا نه، اصلا بساط علاقه برای همیشه برچیده می شد. مثل من، که هروقت از تاریکی بترسم، چراغ روشن لبخندهای زنی در دورست را مثل خورشید می آویزم به پیشانی دنیا. مثل تو، که هروقت از تاریکی بترسی، دستهای کشیده دلبرت را فانوس می کنی. مثل او، که تو را خواست و نفهمیدی و از دور نگاهت کرد و برای نفسهای مرتبت وقتی خوابی، جان داد. چه دایره سوزانی است زیستن، و دنیا چه جای بدی بود برای دل دادن... از کوچه، از ضبط ماشینی که متوقف است و منتظر کسی است، صدای تیغدار فروغی شنیده می شود: دل من زندون داره، تو می دونی... تو می دونی؟
#حمیدسلیمی

.
ذهنم خيلي وقتها درگير اين معادله است: بايد شاملو باشي تا آيدا داشته باشي؟ يا نه، بايد آيدا داشته باشي تا شاملو بشي؟
الحمدلله براي #حميدسليمي شدن، خود مزخرفم كافي بودم
😂😂😂😂😂

.
رفقای جان ، عزیزان دل، گشنگا
یکشنبه بازار ما به امید خداوند و به همت رفقا این هفته هم برقراره. به روال همیشه، دور هم جمع میشیم و عده ای از رفقا برامون شعر و قصه و متن می خونن و درباره نوشته ها حرف می زنیم و می گیم و می خندیم و به برکت رفاقت، روی تلخیها رو کم می کنیم.
برای حضور در جمع ما لازم نیست حتما اهل نوشتن باشید، همین که اهل رفاقت باشید کافیه ❤️ یکشنبه بيستم اسفند ماه / از ساعت پنج و نیم تا یک ربع به شش ( شروع برنامه راس ساعت شش عصر )
کافه ایما: میدان انقلاب به سمت شمال - کارگر شمالی - بین نصرت و بلوار کشاورز - پلاک 1555 ( یا بلوار کشاورز - تقاطع کارگر به سمت جنوب. )
ورودی : پنج هزار تومان.
#یکشنبه_بازار
جاي عزيزاني كه دوست دارن باشه و نميشه، بين ما خالي و در دل ما سبزه💚
اين آخرين برنامه امساله. همت كنيد و بياين كه مشتاق ديداريم😊

.
بعضیا رو یه عمر دوستشون داری و نمی دونن، بعضیا يه عمر دوستت دارن و نمی دونی....
#حمیدسلیمی

.
وضعیت حقوق انسانی - اجتماعی در کشور ما چندان خوشایند نیست، شاید برای زن ها همه چیز بدتر هم باشد. مهلک ترین آسیبی که شاهدش هستیم، قانونی بودن برخی ظلم های آشکار است که به شکل احمقانه ای ساده ترین حقوق انسانی زن را از او می گیرد، از جمله حق طلاق یا خروج از کشور یا رئیس جمهور شدن و چندین و چند حفره قانونی دیگر. گرچه در سالهای اخیر اوضاع بهتر شده اما بی تردید تا ایفای کامل حقوق اجتماعی انسان - و به تبع آن حقوق زنان - در ایران هنوز راه زیادی در پیش داریم. زن های ایرانی گرچه دیگر مظلوم یا ساکت یا ترسو نیستند، گرچه به خوبی در روند حرکات اجتماعی پیشرو و رهبرانه عمل می کنند و گرچه پرچمدار آزادی خواهی بوده و هستند، اما هنوز با فقدان نگاه پذیرنده و مناسب از سوی جامعه ای که برای قرون متمادی مردسالارانه زیسته روبرو هستند، و سهمی از مدیریت کلان کشور که هیچ، گاه سهمی در مدیریت خانه های خود هم ندارند. هنوز زیر گوش ما زنانی هستند که آرزوهای ساده کوچک رنگی خود را زیر تیرگیهای خشم از واکنش پدر یا برادر یا همسر پنهان می کنند، زنانی که لباس رنگی نمی پوشند مبادا که در کوچه های بن بست تاریک شهر مورد تعرض قرار بگیرند، زنانی که به جای بوسیده شدن شلاق خورده اند... برای همین هاست که زنان کشورم - گاه بی آن که خود بدانند - لبریز خشم از مردها هستند. خشمی که فرزند قرن ها و قرن ها سرخوردگی و زخمی زیستن است. پس به هر بهانه ای که روز زن را تبریک بگوئیم، کار خوبی کرده ایم که اگر زنان نبودند دنیا بی شک تیره و تار تر هم بود از این که هست. بگذریم از ذهن های بیماری که با حکم های یک طرفه خود حقوق زنان را محدود کرده اند به برخی از شعاری ترین و مضحک ترین خواسته ها، من ایمان دارم در نهایت آن چه برای ما خواهد ماند کنار هم زیستن مسالمت آمیز زن و مرد به مثابه دو بال پرنده خوشبختی، به رسمیت شناختن حقوق متقابل، و رخ دادن رفاقت در عین پذیرش تفاوتها خواهد بود. دیر یا زود، آتش خشم زنان هم از مردان سرد خواهد شد و ما می آموزیم دوست بداریم و دوست داشته شویم، بی آن که بخواهیم تاوان قرن ها و قرن ها اشتباه محاسباتی در جایگاه زن و مرد را از هم طلب کنیم.
پس متبرک باد نامت زن، که غزل خلقتی. که اگر اتفاق دل انگیز تماشای لبخند تو نبود، آفتاب چه بیهوده طلوع می کرد... #حمیدسلیمی
( عكس، يكي از نگاره هاي هشت بهشت اصفهان است. مينياتوري مربوط به حدود چهارصد سال پيش. تصوير كاملي از قهقرايي هولناك...)

.
خونه تكوني به سبك مردهايي كه تنها زندگي ميكنن😂😜🤪❤️

.
زن زيبايي كه عكسم را به لبخند شيرينش دلنشين كرده، خاله و عزيز و الگوي من است. زني كه بيش از دو سال است به بركت بي كفايتي محض يك پزشك بيشعور، با دردهاي وصف نشدني تن درگير است، اما ايمانش را به لبخند، به خنديدن و خنداندن و به زندگي از دست نداده است. دوستت دارم، خاله عفت❤️
دختر شرقي دلرباي آن طرف تر هم زيباترين نيلوفر دنياست، دخترخاله شيرين و مهربانم كه مثل دختر خودم دوستش دارم😜
جان آدميزاد روشن است به آفتاب علاقه. عزيزانم و عزيزان شما سلامت باشند....

.
رفقای جان ، عزیزان دل، گشنگا
یکشنبه بازار ما به امید خداوند و به همت رفقا این هفته هم برقراره. به روال همیشه، دور هم جمع میشیم و عده ای از رفقا برامون شعر و قصه و متن می خونن و درباره نوشته ها حرف می زنیم و می گیم و می خندیم و به برکت رفاقت، روی تلخیها رو کم می کنیم.
برای حضور در جمع ما لازم نیست حتما اهل نوشتن باشید، همین که اهل رفاقت باشید کافیه ❤️ یکشنبه سيزدهم اسفند ماه / از ساعت پنج و نیم تا یک ربع به شش ( شروع برنامه راس ساعت شش عصر )
کافه ایما: میدان انقلاب به سمت شمال - کارگر شمالی - بین نصرت و بلوار کشاورز - پلاک 1555 ( یا بلوار کشاورز - تقاطع کارگر به سمت جنوب. )
ورودی : پنج هزار تومان.
#یکشنبه_بازار
جاي عزيزاني كه دوست دارن باشه و نميشه، بين ما خالي و در دل ما سبزه💚
( عواید ورودیهای دریافتی این هفته هم برای امور خيريه اختصاص داده خواهد شد..)
@imacafe

Most Popular Instagram Hashtags