halkbank halkbank

103 posts   20705 followers   0 followings

Halkbank  Halk ister Halkbank yapar!

https://www.halkbank.com.tr/

Yaz aylarında soğuk havayı özlerken, biraz kışa gidelim.🙂Kış yüzünü gösterdiğinde Kütahya’daki Zafer Meydanı şubemizin beyaza bürünmüş hali. #tbt

Halkın Bankası masmavi ışığıyla yine geceyi aydınlatıyor. 🙂 🌃 #HalkisterHalkbankyapar #Halkbank

#İlkPaylaşımım yarışmamızın kazananları belli oldu! Tüm katılımcılara ilgilerinden dolayı teşekkür eder, kazanan kişilerin DM yoluyla iletişim bilgilerini paylaşmalarını rica ederiz.

Bir mahalleyi, esnafın her sabah açılıp her akşam kapanan kepenkleri olmadan düşünemeyiz. İşte mahallemizin değişmez parçası esnaf dükkanlarının 9 olmazsa olmazı ! Daha fazlası için Kültür ve Yaşam sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. ☺️

#İlkPaylaşımım yarışmamız sona erdi. 😊 Tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz, en kısa sürede sürprizlerimizle tekrar karşınızda olacağız. 🎉🎉🎉

Yarışmamıza katılmak için SON GÜN! Bugün saat 16:00’da bitiyor. ☺️#İlkPaylaşımım hashtag'iyle @Halkbank’ı etiketleyerek siz de ilk Instagram fotoğrafınızı paylaşın, özel jüri tarafından seçilecek 5 kişi arasına girin ve sürpriz hediyeleri kazanın.

1942 - Gaziantep'in yerli dokumacıları Bankamızın Numune Tezgahı binasında! ☺️ #tbt

Yarışmamıza katılmak için SON 1 GÜN!

#İlkPaylaşımım hashtag'iyle @Halkbank’ı etiketleyerek siz de ilk Instagram fotoğrafınızı paylaşın, özel jüri tarafından seçilecek 5 kişi arasına girin ve sürpriz hediyeleri kazanın.

Yarışmamız devam ediyor, fotoğraflarınızı bekliyoruz. Detaylar için 👉 #İlkPaylaşımım hashtagiyle @Halkbank’ı etiketleyerek siz de ilk Instagram fotoğrafınızı paylaşın, özel jüri tarafından seçilecek 5 kişi arasına girin ve sürpriz hediyeleri kazanın.

Duyduğumuza göre, Instagram’ın ilk postu 7 yıl önce yayınlanmış. Biz de, bunun anısına ilk içeriğimizi paylaştık ama bir farkla ☺️ #İlkPaylaşımım hashtagiyle @Halkbank’ı etiketleyerek siz de ilk Instagram fotoğrafınızı paylaşın, özel jüri tarafından seçilecek 5 kişi arasına girin ve sürpriz hediyeleri kazanın.

Katılım koşulları için Halkbank'ın Facebook notlar kısmını ziyaret edebilirsiniz.

Yaz yağmurunun huzuru ile kahvenizi yudumlarken Halkbank Mobil ile bankacılık işlemlerinizi kolayca gerçekleştirin. 💦☂📱

Bugün Dünya Emoji Günü! Sizin en çok kullandığınız emoji hangisi? ☺️#DünyaEmojiGünü

Most Popular Instagram Hashtags