hafeznazeri hafeznazeri

448 posts   208184 followers   0 followings

Hafez Nazeri  The ONLY official page! تنها صفحه رسمى "What you seek is seeking you" - Rumi 🙏 Hafeznazeri.com

http://Tlgrm.me/HafezNazeriOriginal

در این لحظه هیجان دیدار شما عزیزانم در هفته ی آینده را تنها با این لبخند می توانم بروز دهم.
درضمن طبق روال کنسرت های گذشته، بعد از اتمام کنسرت در مراسم ویژه ی امضای سی دی، لحظات خوشی را در کنار شما عزیزانم خواهم داشت.
به امید دیدارتان.
Tick8.com
#کنسرت #آوازپارسی_اسطوره_و_عشق #شاهنامه #کنسرت_آوازپارسی #فردوسی #مرداد #موسیقی #حافظ_ناظری #شهرام_ناظری

#hafeznazeri #shahramnazeri #ferdosi #ferdowsi #shahnameh #persiansound

چطور یک انسان می تواند این طور وجودش سرشار از عشق باشد؟!
بعضى وقت ها از خودم می پرسم آن لحظه که خدا پدرم را می آفرید به چه می اندیشید.

با ما و آواز پارسی همراه شوید. دهم تا سیزدهم مرداد ماه، تهران، تالار بزرگ وزارت کشور.

How can a human being be so incredibly fully, filled with love? Sometimes I question god's inspiration whilst the creation of my father.
تهيه بلیت:
www.tik8.com

برای دیدن ویدیو کامل به کانال تلگرام من بپیوندید.
T.me/HafezNazeriOriginal

#حافظ_ناظری #شهرام_ناظری #حافظ_آواز_پارسی
#آواز_پارسی_افسانه_و_مهر #اولین_پروژه_شاهنامه_خوانی #فردوسی_خوانی #شاهنامه #فردوسی #موسیقی_ایرانی #آواز_ایرانی #کنسرت #بلیت #هویت_ملی #ملیت #ایران
#HafezNazeri #ShahramNazeri #PersianVoice #PersianVoiceMythAndLove #Ferdosi #Ferdowsi #Shahnameh #NewProject #TicketsOnSale #Concert #Ticket

این روزها حال خوبی دارم. انگار یک حس جديد با ساختن و کار کردن روی پروژه "آواز پارسی"، درونم در حال متولد شدن است که بسيار به من انگيزه می دهد.
اميدوار هستم که در این دوران، "آواز پارسی" بتواند صرفاً از یک برنامه موسیقایی فراتر رود و حرکت کوچکی باشد برای متحد و یکدل کردن هرچه بيشترِ ما هم وطنانِ ایرانی، با هر قوم، نژاد و گویش، در جهت تحقق هدفِ جاودان نگاه داشتن نام بزرگ ایران.

تهيه بلیت کنسرت آواز پارسی:

www.tik8.com

I hope my new project: Persian Voice transcends musical beliefs and unifies all Iranians with different backgrounds and languages.

#حافظ_آواز_پارسی
#حافظ_ناظری #شهرام_ناظری
#آواز_پارسی_افسانه_و_مهر #اولین_پروژه_شاهنامه_خوانی #فردوسی_خوانی #شاهنامه #فردوسی #موسیقی_ایرانی #آواز_ایرانی #کنسرت #بلیت #تمدید #چهارمین_تمدید

#HafezNazeri #ShahramNazeri #PersianVoice #PersianVoiceMythAndLove
#ConcertHasBeenExtended #Ferdosi #Ferdowsi #Shahnameh #NewProject #TicketsOnSale #Concert #Ticket #PersianMusic

خیلی از شما عزیزانم هميشه این سوال را از من داشتید که چطور با وجود همه ی موفقیت ها، امكانات و آسایشی که خارج از ایران داشتم، به یکباره به وطن بازگشتم و با تمام سختی ها و فراز و نشیب هایش، زندگی خود را این گونه و اغلب اوقات در تنهایی ادامه می دهم. فکر می کنم با نگاه کردن به این ویديو کوتاه و لمس احساسات درونی متفاوت تک تکتان، پاسخ این سؤال را به راحتی پیدا خواهید کرد! در این مدت کوتاه محبت، انرژی و تاثیری که از شما عزيزانم از اقصى نقاط ایران گرفتم، هر لحظه من را بيشتر و بيشتر عاشق ایران کرد و این جادوی عشق شماست که به نوعی مرا از هر موقعیت و امکاناتی بی نیاز کرده و در وطن ماندنی. حضور تک تکتان برایم مایه ی دلگرمی است و از این که همیشه شما عزیزانم را در کنارم دارم به خود می بالم.
دوستتان دارم❤

For all of you who wonder why I have stayed this long in Iran, there is only one reason:
The Love I'm getting from my beloved people. Thank you for the endless and infinite energy, it fuels my existence.

#حافظ_آواز_پارسی
#حافظ_ناظری #شهرام_ناظری
#آواز_پارسی_افسانه_و_مهر #ناگفته #معجزه_عشق #به_عشق_شما #دوستتان_دارم #انرژی_مثبت #همدلی #وطنم #ایرانم #آواز_ایرانی #کنسرت
#HafezNazeri #ShahramNazeri #PersianVoice #PersianVoiceMythAndLove
#Untold #MiracleOfLove #LoveChangesEverything #UnconditionalLove #LoveYouAll #ILoveMyFans #SpreadLove #GoodVibes #Support #MyIran #HNFanClub #Concert

دوستان عزيزم این مدت سکوت و انتظار بالاخره به پایان رسید. با افتخار اعلام می کنم که از روز شنبه دهم تيرماه، ساعت ١٠:١٠:١٠ بلیت فروشی پروژه ی "آواز پارسی، افسانه و مهر" از طریق وبسایت تیکت آغاز خواهد شد. عزيزانم از هم اکنون با مراجعه به لینک زیر رسماً مراحل ثبت نام در وبسایت را آغاز نمایید، تا در زمان آغاز فروش بلیت ها، به دلیل ازدحام و ترافیک بالای درخواست ها، به راحتی و با سرعت بتوانید بهترین صندلی ها را تهیه نمايید. طوفانِ بزرگی از سورپرایزهای ویژه و اتفاقات خاص برای پروژه آواز پارسی در راه داریم که به زودی اعلام خواهم کرد.

ثبت نام جهت تهيه بلیت کنسرت "آواز پارسی" از طریق:

www.tik8.com

#حافظ_آواز_پارسی
#حافظ_ناظری #شهرام_ناظری
#آواز_پارسی_افسانه_و_مهر #اولین_پروژه_شاهنامه_خوانی #فردوسی_خوانی #شاهنامه #فردوسی #موسیقی_ایرانی #آواز_ایرانی #کنسرت #بلیت #آغاز_بلیت_فروشی #١٠تیرماه

#HafezNazeri #ShahramNazeri #PersianVoiceMythAndLove #Ferdosi #Ferdowsi #Shahnameh #NewProject #TicketsOnSale #Concert #Ticket #PersianMusic Dear friends, I am happy to announce what I have been holding onto for quiet sometime now. Starting this #Saturday you may log into www.tik8.com and purchase your tickets for our upcoming concert in #Tehran. Sale begins at 10:10:10 am. Looking forward to seeing you all there and exposing a new angle to #Shahnaameh from my eyes, to yours.

.
عزیزانم، جهانی از ناگفته ها را در پروژه ی شاهنامه خوانی "آواز پارسی، افسانه و مهر" برایتان خواهیم داشت.

می دانم که خیلی از شما عزيزانم مصاحبه امروزمان در روزنامه ایران را خوانده ايد. امیدوارم که هميشه بتوانیم همین گونه پیشرو بوده و با مطالعه، تحقیق و تلاش و حمایت شما دوستان هنر شناسمان، قدم های کارآمدی در آفرینش مسیرهای تازه در جهت پاسداری از نام مقدّس ایران، زبان پارسی و موسیقی ایرانی برداریم.

کلی اخبار و رويدادهای بسیار ویژه در مورد کنسرت "آواز پارسی، افسانه و مهر" برایتان آماده کرده ام، که البته هنوز زمان گفتنش نرسيده است! فقط بدانید که مرداد بسيار خاصی در راه است... دوستتان دارم.

I'm so proud to be launching a new epic musical journey "Persian voice, Myth and Love", based on poetries of Shahnameh, The book of King.
I hope we can bring a new horizon to Persian music through the amazing poems of Ferdosi.

#حافظ_آواز_پارسی
#حافظ_ناظری #شهرام_ناظری
#آواز_پارسی_افسانه_و_مهر #اولین_پروژه_شاهنامه_خوانی #فردوسی_خوانی #شاهنامه #فردوسی #موسیقی_ایرانی #آواز_ایرانی #کنسرت #مصاحبه #روزنامه_ایران #اصالت #ایرانم #مرداد

#HafezNazeri #ShahramNazeri #PersianVoiceMythAndLove #Ferdosi #Shahnameh #NewProject #NewBeginning #Concert #News #Interview #IranNewsPaper #PersianPride #MyIran

"آواز پارسی، اسطوره و عشق... فردوسی خوانی مردادماه در تهران"

دوستان عزيزم بعد از این مدت، سکوت خودم را با یک خبر بسيار ویژه برای شما و به عشق ایران می شکنم.

خوشحالم که با وجود تمامیِ انتقادها، همیشه در زندگی خود پیشرو بوده ام؛ و خلاقیّت و آفرینش مسیرهای تازه را، به تقلید و طی کردن چندین باره ی مسيرهای از پیش ساخته شده ترجيح داده ام. اگر به درستیِ کاری که انجام می دهی اعتقاد داشته باشی، زمانی فرا می رسد که تمامِ آن کسانی که تو را نقد و از ادامه مسير منع کرده اند، خود مقلّد و دنباله رو راه تو خواهند شد. سال ها پیش پدرم برای به کار بردن اشعار مولانا در موسیقی خود بسيار مورد انتقاد قرار گرفت، اما توانست به واسطه ی آثار ماندگارش که در این سالیان ساخت، مولوی را آنچنان به دنیا معرفی کند، که امروزه کتاب مولانا، پرفروش‌ترین کتاب شعر در آمریکا محسوب می شود.

شانزده سال پیش، قبل از مهاجرتم به نیویورک، پدرم طرح ساخت اولین پروژه ی موسیقی ایرانی بر روی اشعار فردوسی را با من مطرح کردند که پیش تر هنرمندان به دليل اینکه فرم های خاص موسیقی ایرانی و نوع روایت گونه اشعار فردوسی، از آن استفاده نکرده بودند.
درسال ٢٠٠٥، پس از سال ها، پایان نامه تحصیلی خودم را، با اثری ارکسترال به مدت ٤٥ دقیقه بر روی اشعار شاهنامه ارائه دادم و سپس برای اولین بار قسمتی از آن را در سال ٢٠٠٧ در "دیزنی هال" لوس آنجلس و سپس در سالن "کارنگی هال" نیویورک به روی صحنه بردم.
به عنوان فرزند کوچک ایران، هميشه حفظ نام و اصالت های حقیقی ایران را بر خود واجب دانسته ام. افتخار می کنم که بعد از به اتمام رساندن اولین قسمت از پروژه ناگفته، که به لطف همراهی شما عزيزانم به یکی از پرمخاطب ترین کنسرت های تاريخ موسیقی خاورمیانه مبدل گشت، امروز فصل جدیدی را آغاز خواهیم کرد که بیشتر یک نیاز است تا یک اتفاق و این نیاز حفظ و گسترش آواز حقیقی ایرانی با لحن پارسی و به دور از لحن عربى است که امروز بیشتر آواز ایرانی را تحت تاثیر خود قرار داده. از این رو پروژه جدید را "آواز پارسی، اسطوره و عشق" نامیده ام.

اميدوارم که اجرای پروژه فردوسی نه تنها اقدامی در راستای ایجاد تنوع موسیقیایی در کشور شود، بلکه بتوانیم برای حفظ مهم ترین گنجینه ی موسیقی مان، آواز ایرانی و حفظ حقیقت آن به دور از لحن عربی قدم کوچکی برداریم.

#حافظ_ناظری #شهرام_ناظری #آواز_پارسی_اسطوره_و_عشق #فردوسی #شاهنامه #کنسرت

#HafezNazeri #ShahramNazeri #Ferdosi #Ferdowsi #shahnameh

.
حرف و گفت و صوت را بر هم زنم
تا که بی این هر سه با تو دم زنم

شاید انسان ها در زندگى بيشتر به دنبال گفت و گو از طریق زبان، کلام و کلمات باشند. اما به نظر من ارتباط دهنده اصلی میان ما، چشم هایمان هستند؛ نیروی جاذبه و ارتعاشی که از چشم به چشم يا از نگاه به نگاه منتقل می شود، مانند پُلی، میان قلب و روح انسان هاست. چرا که چشم ها بیان کننده ناگفته هایی هستند که از طریق کلمات قابل توصيف نیست.

I will throw word and sound and speech into confusion, that without these three I may converse with thee.
I'm within you, without any words, sound or talk.

#حافظ_ناظری #مولانا #مولوی #مثنوی_معنوی #مثنوی #جلال_الدین_محمد_بلخی #سمفونی_رومی #چشم #نگاه #قلب #روح #انرژی #مولاناگرام #ناگفته

#HafezNazeri #Rumi #Mawlana #RumiQuotes #RumiPoetry #RumiSymphony #EyesSpeak #LookDeeply #WordsAreNotEnough #TouchMySoul
#Eyes #Sight #Energy #Connection #GoodVibes #untold

افتخار می‌کنم که امروز برای نخستین بار توانستم در انتخابات کشور عزیزم ایران، شرکت کنم چرا که در سال‌های گذشته هیچ‌گاه در زمان انتخابات ریاست جمهوری، ایران نبودم و در آن سال‌های دور از وطن همیشه آرزو داشتم تا بتوانم در بازگشتم، برای مملکتم مفید بوده و در راه تعالی آن قدمی بردارم.
درست است که همه‌ی ما باید به یک شخص خاص رأى دهیم اما رأى واقعی من برای آزادی ایران و مبارزه با فقر است.
امیدوارم رئیس جمهور منتخب مردم این بار عاشقانه‌تر در حل مشکلات مردم قدم بردارد.
زنده باد ایران✌
دوستتان دارم❤

دوستان برای دیدن ویدیو کامل میتوانند به کانال تلگرام من مراجعه نمایند: T.me/hafeznazerioriginal

I am proud to be voting for the presidential election in my country.
I really hope to see the end of poverty and a new horizon for freedom in iran 🇮🇷 #ایران #انتخابان #انتخابات96 #رای_من #29اردیبهشت #انتخابات_ریاست_جمهوری #حافظ_ناظری #وطنم #آزادی #عشق #روحانی #حسن_روحانی

#Vote #love #MyIran #Lovemyiran #tehran #Iran #19may #Presidentofiran #freedom #hrouhani
#presidentialElection #Hafeznazeri #Myvote

دوستان عزیزم حقيقتاً قصد نداشتم خود را درگير مسائل سیاسی و انتخاباتی کنم. در روزهای های گذشته از طرف ستادهای انتخاباتی بسیاری با بنده تماس گرفته شد تا جهت حمایت از کاندیدای مورد نظرشان، همکاری نمایم ولی تا این لحظه سکوت اختیار کردم. به علاوه در این چند روز، ویدیوی پر بیننده ای به همین منظور نیز با صدای پدرم، استاد شهرام ناظری، بدون هیچ گونه اطلاع ایشان منتشر کردید، که برای خیلی از دوستان سوال برانگیز بود، اما تا این لحظه، برای متشنج نشدن فضا باز هم سکوت اختیار کردیم. اما با وقایعی که طی دو روز گذشته در فضای انتخاباتی کشور رخ داده است، اکنون وظيفه ی خودم دانستم که برای حفظ روند مثبت رو به رشدی که از چهار سال پیش آغاز شده است، من نیز با مردم همراه شوم.
گرچه در حوزه ی هنر، انتظار توجه بسیار بیشتری از مسئولان دولت یازدهم داشتیم، و حقیقتا اتفاقات چشمگیری در این حوزه رخ نداد، ولی این دولت گام های بسيار موثری در بهبود روابط بین المللی و سرفرازی نام بزرگ کشورمان ایران برداشته است. ولی ایکاش مسئولان محترم، فقط در چنین زمان های سرنوشت سازی به یاد حمایت از هنر و هنرمندان نافتند.

در این جا شخصا حمایت خود را از دکتر حسن روحانی اعلام می دارم و اميدوار هستم که ایشان همچنان در مسير اعتدال، این بار کمی عاشقانه تر برای پیش بردن اهداف والای خود، قدم های سازنده بردارند.

My vote goes to Hassan Rouhani.

#حافظ_ناظری #تا١٤٠٠باروحانی #روحانی_١٤٠٠ #همراه_شو_عزیز #اعتدال #دولت_اعتدال #میانه_روی #انتخابات #انتخابات_٩٦ #روحانی_تنها_نیست #حسن_روحانی #ریاست_جمهوری #ایران #وطن #ایرانم #رای
#HafezNazeri #HassanRouhani #Election #Rouhani1400 #PleaseVote #MyVote #President #PresidentialElection #Iran #MyIran #MyVoteMyFuture

خداحافظ رشت زيبا، خداحافظ تالاب زیبای انزلی، خداحافظ دریا و خداحافظ مردم عزيز و دوست داشتنی گيلان. سپاس برای عشق و انرژی پر مهری که در این مدت از شما عزیزانم گرفتم. هميشه سفرهایم به شهر رشت و استان گيلان، برایم از خاطره انگیزترین روزهای زندگى ام بشمار می آید. اگرچه برنامه ی این بار با دشواری هایی همراه بود، اما در تلاش هستیم تا برنامه های ویژه ای را برای شهر زیبای رشت در آینده نزدیک تدارک بببنیم. به اميد ديدارتان به زودی، دوستدارتان حافظ.

Thank you loving people of Rasht for all your amazing support and kindness. I'll be back soon with lots of new possibilities and opportunities to you. Goodbye for now.

#حافظ_ناظری #خداحافظ_رشت #وقت_خداحافظی #انرژی_مثبت #به_امید_دیدار #ناگفته #ناگفته_در_باران #رشت #گیلان #انزلی #سفر #خاطره #دریا #دریای_خزر

#HafezNazeri #HafezInRasht #GoodbyeRasht #SeeYouAllSoon #BeautifulMemories #PositiveEnergy #Rasht #Anzali #Gilan #MustSeeRasht #Untold #UntoldInRain #TimeToSayGoodbye #SadToBeLeaving #Separation #CaspianSee

به لطف شما عزیزانم، آنقدر اتفاقات دوست داشتنی، پشت سر هم در حال رخ دادن هستند که تا امروز فرصت به اشتراک گذاشتن پوستر کنسرت رشت را پیدا نکردم.
باز هم از عشق، حمایت و انرژى پر مهر شما همراهان همیشگی ام در شهر رشت و استان گيلان صميمانه سپاس گزارم. قطعاً روز دوشنبه، بلافاصله بعد از اتمام اجرای کنسرت، در کنار تک تک شما خواهم بود، خصوصاً آن دسته از عزیزانی که در دیدار روز جمعه، این سعادت به من دست نداد تا لحظاتی را هم صحبتشان شوم. اميدوار هستم که مثل مراسم فرش قرمز شرمنده تعداد زیادی از دوستان عزیزم نشوم، و فرصت دیدارِ بیشتری با شما مردم دوست داشتنی گیلان داشته باشم.

تهيه بلیت کنسرت ناگفته در رشت
www.samconcert.ir

#حافظ_ناظری #شهرام_ناظری #رشت #دیدار_با_شما #به_عشق_شما #ناگفته_در_باران #ناگفته #کنسرت_ناگفته #امضا_آلبوم #کنسرت_رشت #گیلان #کنسرت #بلیت

#HafezNazeri #ShahramNazeri #Rasht #Gilan #CDSigning #RashtConcert #Monday #Untold #UntoldTour #Concert #UntoldConcert #Tickets #HNFanClub #ILoveMyFans

Most Popular Instagram Hashtags