h1389sh h1389sh

333 posts   8,160 followers   948 followings

hananeh shahrokhi حنانه شاهرخی  بازیگر تلویزیون و سینما و تئاتر

یه شب عالی اما جای همتون خالی 😘😘🤔😘

😍😍😍😍روز دختر مبارک 😍😍😍😍

پیروزی ما بخاطر اتحاد ماست و اتحاد ما زمانی هست که همه ما زیر پرچم مهدی زهرا (عج) باشیم . تا وقتی همه با هم هستیم شکست هم برای ما پیروزی حساب میشه چون یک خانواده ایم ....

عمو پویا جونم بعد از بازی با اسپانیا ....

امشب با مامان و بابا رفتیم به دیدن یک تئاتر خیلی شاد شاد شاد که کلی دست زدیم و خندیدیم .... امشب خیلی خوش گذشت. بهتون پیشنهاد میدم شما هم به دیدن نمایش موزیکال "به تو دختر نمیدم" حتما برید و ببینید و بخندید.

واااای که باز هم مسافرت همراه با ترافیک واقعا حوصله منو سر میبره.... داداشم هم که از این ترافیک استفاده کرده توی ماشین خوابش برده😂😂😂

امروز کارمند کوچولو بودم توی اداره مامان و پشت میزش😀😀😀

آخرین روز مدرسه در پایان سال دوم ابتدایی که همراه شد با اردوی حیاطی و خوشگذرونی با دوستانم و برگزاری نماز جماعت با معلم عزیزمون.... دلم برای همه دوستام تا مهرماه تنگ میشه😓😓😓

از خانم میلانی عزیز ممنونم که نوشته من رو خوندند .

پ.ن: دوست داشتم بگم فیلم ملی و راه های نرفته اش رو دیدم خیلی عالی بود و در این فیلم خیلی حرف برای دختر و پسرهای جوان داشت . کاش همیشه زود اعتماد نکنیم و کاش پدر و مادرها با بچه هاشون مثل یه دوست بودند تا بخاطر فرار از خونه از چاله نیفتند توی چاه .

روز بازیگر بر پیشکسوتان و بنیانگذاران این هنر ارزشمند و هم بر تمامی اساتید و بازیگران این دوره چه بزرگسال و خردسال مبارک باد.
امیدوارم روزی برسد هنرمند در عرصه کارش و ایفای نقشش بتواند آزادانه با تماشاگر خود ارتباط برقرار کند .

پ.ن: کاش کارگردانان عزیز و بزرگوار کشورمون برای بچه ها و نوجوانان ، بیشتر در اجرای نقششان اهمیت و ارزش قائل شوند چون نوجوانان امروز سرمایه های هنر فردای این مملکت هستند.
پ.ن : کمتر به فکر اطرافیان خودمان و باندبازیهایمان باشیم و سعی کنیم به معنای واقعی به هنرمند و استعدادهایش توجه کنیم و سعی در شکوفا شدن و اشاعه این هنر در تمام جاهای کشور باشیم .... پ.ن . درسته که من از لحاظ سنی کوچک هستم ولی در این مدت تبعیض هایی که در این عرصه بود همه رو دیدم و درک کردم . آیا اگر بزرگواران قدیمی هم بودند همین رفتار رو می کردند یا اجازه شکوفایی و ظهور رو برای افراد مستعد فراهم می کردند؟؟؟ روحشان شاد.

پدر بزرگ و مادربزرگ عزیزم سالهاست که مهمان خدایید . امروز که اومدم دیدنتون حس بغض و دلتنگی داشتم . کاش هنوز بودید ، شما نعمتهای خانواده بودید . الهی در این روز و شبها خیرات ما به روح پاک شما برسه و در جوار رحمت الهی در ارامش باشید و دعای خیرتان همراه ما باشد.

میشه متن انگلیسی برام بنویسید فکر میکنم ریپورت شدم ....😢😢😢😢😢😢

Most Popular Instagram Hashtags