gupseo gupseo

1038 posts   1017693 followers   1777 followings

Gupse Ozay  contact: betal.ozay@bts-legal.com

Bu arada, bir sürü mesaj geliyor abla beni de oynatır mısın filmde diye.. Mesaj atan kardeşlerim, hepinizin profillerinize giriyorum eğer gizli değilse; lakin sadece selfie çekmiş olmanız beni heveslendirmiyor. Videolarınız sizin hevesiniz merakınız veya heyecanınızla ilgili oldukça bilgi verir bence. Makyajlı en güzel gözüktüğünüz fotolar değil. Yani foto işe yaramaz diyorum. Video diyorum. Aklınızda olsun. Ablanız sizi öper.

Bayadır paylaşmamışım.. Bu arkadaşı birkaç ay önce kaybettik. Hani herkes arkadaşına sorsa bence buluruz :) benim hala umudum var.. not: 12 yaşında erkek kısır İran kedisi.
#kayipkedi #kayıpkedi #irankedisi #kayıp #nerdesinoğlum

💪💪💪👏👏👏 #Repost @tutyayilmaz (@get_repost)
・・・
Disney’in dünya çapında gerçekleştirdiği, #HayalleriniYaşaPrenses projesininin bir parçası olduğum için çok heyecanlıyım! Fotoğrafçı Dilan Bozyel, İstanbul’un en güzel köşelerinde benim hikayemi fotoğrafladı. Hem de en çok sevdiğim Disney Prenses’i Rapunzel’den ilhamla!
🌟🌟🌟
Projede, Disney Prenses’lerinden ve onların ilham verici hikayelerinden yola çıkılarak tüm dünyadan benim gibi hayallerinin peşinden cesurca ve çok çalışarak giden genç kızların fotoğrafları beğeniye sunuluyor. Her beğenilen fotoğraf için Disney, Birleşmiş Milletler Vakfı’nın Girl Up fonuna bağışta bulunacak.
🙏🙏 🙏
Sen de bu sosyal sorumluluk projesinin bir parçası olmak ve genç kızlara destek vermek için Disney Türkiye Facebook sayfasındaki fotoğraflarımı beğenebilir veya #HayalleriniYaşaPrenses etiketiyle kendi hayallerinin fotoğrafını paylaşabilirsin. Disney Türkiye Facebook sayfasında yer alan allbümün linki Instagram profilimde seni bekliyor.
😉😉😉
15 Ağustos - 11 Ekim 2017 tarihleri arasında #HayalleriniYaşaPrenses etiketli fotoğrafları beğenen veya Facebook, Instagram veya Twitter üzerinden #HayalleriniYaşaPrenses etiketiyle kendi fotoğrafını paylaşan herkes için Disney Worldwide Services, Girl Up fonuna 1 ABD doları değerinde bağışta bulunacak. Toplamda minimum 500.000 ve maksimum 1.000.000 ABD doları tutarında bağış yapılması hedefleniyor. 💪💪💪

E bugün snapchat'te Deliha kaşları varmış niye söylemiyorsunuz? :)) #deliha2

#Repost @tanemsivar (@get_repost)
・・・
#JessicaChastain : Jüri üyesi oldugu Cannes film festivalinde 10 günde 20 den fazla film izledi ve basın konferansında kadın rol dağılımı ile kadın hikayelerinin ne kadar limitli ve sığ olduğuna değindi. Bu tecrübe sayesinde kadın karakterilerinin dünya gözündeki yerini gördüğünü ve çok şaşırdığını belirtti. Daha çok kadın hikaye anlatıcı ve senaristlerin olması gerektiğini vurguladı ... "This is the first time I've watched 20 films in 10 days, and I love movies, and the one thing I really took away from this experience is how the world views women from the female characters that I saw represented," Chastain said. "It was quite disturbing to me, to be honest. There are some exceptions, I will say. But for the most part I was surprised by the representation of female characters on screen in these films, and I do hope that when we include more female storytellers we will have more of the women that I recognize in my day-to-day life. Ones who are proactive, have their own agency, don't just react to the men around them, they have their own point of view."

Eren.. İyi ki varsın!

Gahahahbababvavababahhahaha

Repost @mfozkan (@get_repost)
・・・
FlashTv GERÇEK KESİT rüya sahnesi😬 Allah herkese öncelikle de bana akıl fikir versin. Saygılaaaaaağr🤓🤓🤓 #flashtv #flashtvseries #gerçekkesit #komik #komikvideo #komikvideolar

...

Gene neye küstün acaba..

Zeliha'ya doğru adım adım... Vay benim canım gıdım... (bidaha da kilolu karakter yazarsam...) #deliha2

Dont wanna write a chubby character again... #deliha2 is coming...

Sağ işaret parmağımı kestiğim için mecbur sol elle yazıyorum. Müthiş bir deneyim... (Yazar burada iki eliyle de yazabildiğini gösterip hava atmanın peşindedir..)

Kızlaaaar! Sizi seviyoruuuum 🦋

Most Popular Instagram Hashtags