gulsebir gulsebir

252 posts   1035017 followers   643 followings

Gülse Birsel Official  DM okumuyorum, affedin, hayat çok kısa. Bir de Facebook'ta şubemiz yoktur. Adımla açılmış tüm facebook hesapları sahtedir!

https://twitter.com/gulseyazar

Daha ayağımı denize sokmuş değilim. Daha 15 dakika güneşte yatmış değilim. Güney beldelerinden bu yaz sadece Ataköy'e gittim. Bizim evin güneyinde kalıyor.
Fakat şuraya bak, sanırsın Bodrum'da günbatımı. İşte hep gösteri dünyası, hep ilüzyon... #eleleağustos

Bugün böyle geçti, kapak çekimiydi filandı. Bu değil tabii, bu kamera arkası, termosla çektik bunu.
#elele

Havan kime acaba? Biraz sonra kağıt bardaktan sallama çay içeceksin, havan kime?

İki fotoğraf... İki fotoğrafın içinde iki çerçeveli fotoğraf. Ve vatanseverliğin ilham kaynakları...
Saygı ve minnetle... 🇹🇷

Kamera arkası seviyorsunuz diye... Çok eğlenilen bir reklam çekimiydi. 20 dondurma mı yedim, 30 mu hatırlamıyorum...
@golfdondurmalar @aciktan

Gece rüyasında ertesi günün işi gücü koşuşturmasıyla uğraşanlar, selam!
(İnstagram'a hiç kedi videosu koymamıştım, sabah tebligat geldi. Dedim başım belaya girmesin.)
*Kedi benim değil, repost.

Barselona tb'leri. Nikahlar, düğünler, günbatımları, toplu flamenko denemeleri... Sarp'la Bengi'yi evlendirmeye mi gittik kendimizi eğlendirmeye mi, belli değil. @gupseo @iremsak @sarrp @bengilikodelmondo @deryakaradas1 @alperkul @hasibeeren @aylinkontente

Herkese Avrupa Yakası'ndan bir bayram sahnesi karesiyle iyi bayramlar.
Bu vesileyle sürekli sorulan sorulara cevaplar, maksat bayramınız merak içinde geçmesin: Bu yaz bir sinema filmi çekiyoruz, bugün çıkan haberlerde yazdığı gibi, evet Engin Günaydın oynayacak. Diğer gelişmeler ve oyuncular için buradan netleştikçe bilgi veririm. Ama çok şahane bir ekip gibi görünüyor!
Bir de yepyeni sitcom hazırlıyoruz, o ayrı. Ama yine çoğunu tanıdığınız, nefis bir oyuncu ekibi. Zaten birkaç haber çıktı şimdiden. Sitcom'un yayını kış aylarında.
Bayram ziyaretlerinizin keyfini çıkarın, şekeri, hamur işini abartmayın. Sevgiler.🍬

Ben Boğaziçi mezuniyet töreninde konuşmacıydım ama başrol mezun olup kepi atanlarındı. Buna izin veremezdim! Yine ön plana kendimi alarak olayı kaydettim!
(Konuşmayı seyretmek isteyenler olmuş. Link şu: https://m.youtube.com/watch?v=nR97D4J8AaM Ama instagram link açtırttırmıyor. Artık google'a "Gülse Boğaziçi" filan yazıp youtube'dan bulacak merak edenler. Bu link işi ayrıca instagram'ın kanayan yarasıdır!)

Boğaziçi Üniversitesi 150. mezuniyet töreninde konuşmacıydım. Büyük onur ve harika bir anı. 7000 kişilik seyircinin karşısına çıktığım bu önemli konuşma gününün, hayatımda sesimin kısıldığı tek haftaya denk gelmesi, ayrıca fevkalade oldu!
(Konuşmayı merak edenlere, youtube'da var.) @unibogazici

Yılbaşı gecesinden tb. Babam ve ben. #babalargünü

Yıllar sonra Boğaziçi Üniversitesi "step'ler". Yıllardır haftada bir kabusumda buraya gelip arkadaşlarımdan finali kaçırdığımı öğreniyorum. Stepleeer artık rüyama girmeyin, bin yıl önce mezun oldum been! @unibogazici #okulumuözlemişimyav

Most Popular Instagram Hashtags