[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

gulsebir gulsebir

245 posts   999692 followers   630 followings

Gülse Birsel Official  DM okumuyorum, affedin, hayat çok kısa. Bir de Facebook'ta şubemiz yoktur.

https://twitter.com/gulseyazar

Herkese Avrupa Yakası'ndan bir bayram sahnesi karesiyle iyi bayramlar.
Bu vesileyle sürekli sorulan sorulara cevaplar, maksat bayramınız merak içinde geçmesin: Bu yaz bir sinema filmi çekiyoruz, bugün çıkan haberlerde yazdığı gibi, evet Engin Günaydın oynayacak. Diğer gelişmeler ve oyuncular için buradan netleştikçe bilgi veririm. Ama çok şahane bir ekip gibi görünüyor!
Bir de yepyeni sitcom hazırlıyoruz, o ayrı. Ama yine çoğunu tanıdığınız, nefis bir oyuncu ekibi. Zaten birkaç haber çıktı şimdiden. Sitcom'un yayını kış aylarında.
Bayram ziyaretlerinizin keyfini çıkarın, şekeri, hamur işini abartmayın. Sevgiler.🍬

Ben Boğaziçi mezuniyet töreninde konuşmacıydım ama başrol mezun olup kepi atanlarındı. Buna izin veremezdim! Yine ön plana kendimi alarak olayı kaydettim!
(Konuşmayı seyretmek isteyenler olmuş. Link şu: https://m.youtube.com/watch?v=nR97D4J8AaM Ama instagram link açtırttırmıyor. Artık google'a "Gülse Boğaziçi" filan yazıp youtube'dan bulacak merak edenler. Bu link işi ayrıca instagram'ın kanayan yarasıdır!)

Boğaziçi Üniversitesi 150. mezuniyet töreninde konuşmacıydım. Büyük onur ve harika bir anı. 7000 kişilik seyircinin karşısına çıktığım bu önemli konuşma gününün, hayatımda sesimin kısıldığı tek haftaya denk gelmesi, ayrıca fevkalade oldu!
(Konuşmayı merak edenlere, youtube'da var.) @unibogazici

Yılbaşı gecesinden tb. Babam ve ben. #babalargünü

Yıllar sonra Boğaziçi Üniversitesi "step'ler". Yıllardır haftada bir kabusumda buraya gelip arkadaşlarımdan finali kaçırdığımı öğreniyorum. Stepleeer artık rüyama girmeyin, bin yıl önce mezun oldum been! @unibogazici #okulumuözlemişimyav

Sarp'la Bengi'nin düğün günü @hakibicici ve @deryakaradas1 çaktırmadan çekmiş bunu. Artık o an yazın çekeceğimiz sinema filmini mi düşünüyorum, kışın başlayacak sitcom'u mu düşünüyorum, ne yapıyorsam... (Bu fotoğrafın altına bu haberi yedirmek de gazetecilik tecrübesi ister ha!)

Dün akşam abimden sonra ikinci kez görümce oldum. Sarp'ımızı evlendirdik. 💕

Atina'dan merhaba. Bak arkada Akropolis'li poz yaptım size. Birkaç gün az dinlenmece, az yazmaca, bol yemece. Hiçbiri değil de, burada önüme gelene fotodaki gibi sırıtıp "Ya niye öyle oldu Olympiakos? Neyse kısmet. Hihi" demek paha biçilmez! Ağzımı burnumu ne zaman kırarlar konusunda tahminleri alalım?

Burada zorla alıkonuluyorum! 20 dakika daha böyle oturacakmışım. Beni kurtarın!

Hayat hikayem.

Sahnede o nasıl eğlenmek artık, 32 diş o ne gülmek...

Most Popular Instagram Hashtags