gullsunal gullsunal

530 posts   38422 followers   11 followings

Gullsunal 

Çok güzel bir gündü ...LALALA Dünyası özgün şarkıları masalları oyunları ile umarım çok çocuğa ulaşır...#Repost @alisunal (@get_repost)
・・・
Güzelim @ezosunal ve @lalaladunyasi lansmanımız 💜

#Repost @lalaladunyasi (@get_repost)
・・・
Yenilenen yüzüyle yepyeni LALALA renkli bir lansmanla tanıtıldı!
GittiGidiyor teknoloji desteği ile yeni yüzüne kavuşan LALALA uygulamasının lansmanına Ali Sunal, Perran Kutman, Nil Karaibrahimgil @niltakipte, Nefise Karatay @nefisekaratayday, Begüm Kütük @begocan ve Ayşe Tolga @aysetolgaiyiyasam gibi ünlü isimler katıldı.
Ezo Sunal'ın önderliğinde çocuklara müzik ve oyun dolu kocaman bir dünya sunan uygulamamızı şimdi AppStore'dan, 30 Mayıs'ta Google Play'den indirebilirsiniz!
#LALALA #LALALADünyası #EzoSunal #ÇocuklarİçinGittiGidiyor #Oyun #Müzik

Ezom hep çok sevdi onu çok fedakarlıklar yaptı hele son bir yıl hayatını Hörbiye göre düzenledi böyle durumlarda en güzel duygu vicdan rahatlığı Ben Ezoyu çok takdir ettim asla vazgeçmediği için #Repost @ezosunal (@get_repost)
・・・
Bu son fotoğraflarımızdan biri... bir saat falan görmemiştim aldım kucağıma sarıldım 10 dakika kadar öyle soktu burnunu oraya hiç kıpırdamadan durduk... çok seviyorum bu fotoğrafı...

#Repost @ezosunal (@get_repost)
・・・
Hörbimm... Dün akşam melek gibi uyudu ve gitti... 17 yıllık bir devir bitti... benim güzel iyi huylu melek hörbim. Şu anda daha fazla yazamıyorum ne yazacağımı da bilemiyorum çok üzgünüm desem o kadar az ve yetersiz geliyor ki... Hörbimle ilgili kendimi toparladıktan sonra bir yazı yazacağım... söylenecek çok şey var aslında. Bana gerçek ve karşılıksız sevgiyi öğreten canım kızım herşey için teşekkürler dedim, son kez burnundan öptüm.

#Repost @alisunal (@get_repost)
・・・
Ezomun #hörbi 'si... hiçbir karşılık beklemeden son nefesine kadar sevgisini verip gitti iyi ki bizimleydi ailemizin bi ferdi oldu canımız oldu. Ağlamaktan yazamıyorum ama yazmalıyım yazıların en güzelini hakediyor. Onun doğurmasına yardımcı olduğum gün hayatımın en değişik günlerinden biriydi. Teşekkürler #hörbi bize yaşattığın tüm güzellikler için teşekkürler... @ezosunal 'ın #hörbi 'si

Hörbi ! Zarif kibar duygulu kızımız artık anılarımızda...o kadar çok girdi ki hayatımıza Hörbisiz günler zor olacak..

Bugün... @lalaladunyasi lansmanı harika geçti.

LALALA DÜNYASI Yenilendi... Muhteşem bir tanıtım davetinde dostlarımızla birlikte olduk...
Anneler, öğretmenler ve çocuklarla ilgilenen herkes app store ve google play den indirebilir... iyi eğlenceler

günaydın...😃

Bunlara hayvan diyebilir miyiz ???

Ah Tenten ! Sanki koca bahçade yer yokmuş gibi sıra bekliyor....😁

Tenten teyzesi Küçükgözden yüz bulamayınca doğru bana...

Most Popular Instagram Hashtags