guldurusokagi guldurusokagi

822 posts   45,258 followers   1,735 followings

GüldürüSokagi,Video,Caps  Dünyana Hoşgeldin 🌗 👫 Cinsiyet ayrımı yapmıyoruz 💑 Bu sayfada bir parçanızı bulabilirsiniz 🙋🏻‍♀️🙋🏼‍♂️

Demet Akalın önceki gün Bodrum konserinde giydiği Gucci eşofman takımı ile gündem olmuştu. Ancak Demet Akalın'ın bu tarzı Rihanna'dan kopyaladığı ortaya çıktı.
Sizce kime daha çok yakışmış?

İşte Sanat Budur 😱😱😱😱
Takipte Kalın 👉 @GulduruSokagi

FOX ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinin bir erkek oyuncusunun sette çalışan genç asistanı taciz ettiği iddiası sosyal medyada yayıldı.Yasak Elma dizisinin bir erkek oyuncusu setteki asistanı taciz edince olanlar oldu. Dizinin yapımcısı Fatih Aksoy'un ve diğer oyuncuların da asistana destek verdiği öne sürüldü. Asistanı taciz eden erkek oyuncunun ise sert bir dille uyarıldığı ve özür dilediği iddia edildi. ranini.tv isimli tv yazarı da Twitter'dan dizi setinde yaşanan taciz ile ilgili şunları yazdı: ''Yasak Elma dizisinin setinde yaşanan tatsız bir sıkıntıyla ilgili bilgi geldi az önce. Yemin ederim olanları dinlerken kanım dondu. Başta Fatih Aksoy olmak üzere konuya sahip çıkan ve destek atan herkesi tebrik ederim. Sektörün bir titreyip kendine gelmesi, bünyesinden bu tip şuursuzları kusması, hızla tahliye etmesi lazım. Yeterince insanın onuru, gururu, ruhu yara aldı. Elinizi artık vicdanınıza koyup 'Dur!'demek zorundasınız. Bedeli ne olursa olsun! Resmi olarak bir şikayet başvurusu yapıldığını öğrendiğim an konuyu detaylandırır, sonuna kadar da desteklerim. Ayrıca duyumlarıma göre zaten yapım ve oyuncular çok basiretli davranmış ve konuya gerekli müdahaleyi yapmışlar.''
Yapım şirketi açıklamada yaptı hikayeden okuyabilirsiniz🎈
.
Daha fazlası için👉 @GulduruSokagi

Bu Kadarda Olmaz Yahu😱
Takipte Kalın 👉 @GulduruSokagi

En İyi Arkadaşım 🙈🙈🙈
Takipte Kalın 👉 @GulduruSokagi

2 Arkadaşını Etiketle Yoruma
Takipte Kalın 👉 @GulduruSokagi

@GulduruSokagi
Şeyma Subaşı'ndan İmalı Paylaşım!

Acun Ilıcalı'nın eski eşi Zeynep Yılmaz ve iki kızının geçirdiği yat kazasından sonra Şeyma Subaşı Ilıcalı sosyal medya hesabından imalı paylaşımlarda bulundu.

Dün Bodrum'da mavi yolculuğa çıkmak için hazırlanan Zeynep Yılmaz ve kızları Leyla ile Yasemin Ilıcalı yatta korku dolu anlar yaşadı.

Kıyıdan ayrılan yat, henüz 10 metre gittikten sonra motor bölümünden su alıp batmaya başladı. Korku dolu anlar yaşayan yattakilerin yardımına, çevredeki denizciler yetişti. "İYİYE İYİLİK..." Olayın ardından Şeyma Subaşı Ilıcalı sosyal medya hesabından, "Allah herkesin kalbine göre versin, iyiye iyilik..." şeklinde paylaşımda bulundu.

Geçtiğimiz aylarda da Zeynep Yılmaz ile Şeyma Subaşı Ilıcalı arasında sosyal medyada fotoğraf atışması yaşanmıştı.

ŞEYMA SUBAŞI'NDAN AÇIKLAMA

Medyada yer alan haberlerden sonra açıklamada bulunan Şeyma Subaşı Ilıcalı, "Öncelikle herkese büyük geçmiş olsun. Benim paylaşımımı tehlike atlatanlara yormak nasıl bir vicdandır! Benim önceki yazım bu talihsiz olayı benle ilişkilendirmeye çalışan art niyetli insanlara! Storyde yazdığım gibi 'Allah kötü düşünenin kalbine iyilik versin." açıklamasında bulundu.

👉 @GulduruSokagi
Son olarak Antalya’da gerçekleşen bir moda şovunda sahneye çıkan Özge Ulusoy sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini korkuttu.Özge Ulusoy Instagram hesabından, ayağında hastane terliklerinin göründüğü bir fotoğrafı yayınladı. Yaptığı paylaşımdan sabaha doğru hastaneye gittiği belli olan Özge Ulusoy hayranlarını da korkuttu.

Başarılı model yaptığı bu paylaşım sonrasında yaşanan merakı gidermek adına da mide virüsü teşhisiyle hastaneye yattığını ve en kısa zamanda da çıkmayı beklediğini yazdı.

Ünlü Sunucu “Mide Virüsü Kapmışım İnşallah Hemen Geçer , Tüm güzel mesajlarınız için teşekkür ederim” şeklinde konuştu. Paylaşımlarıyla duyurduğu hastalığa doktorlar tarafından bir açıklama getirilmedi.

Çok İyi lan Türkiye Gelsin
Takipte Kalın 👉 @GulduruSokagi

👉 @GulduruSokagi
Final yapan Star TV’nin Fazilet Hanım ve Kızları dizisindeki Yağız rolüne hayat veren Çağlar Ertuğrul, izleyenlerin gönlünde taht kurdu. Dizideki dramatik hallerinin yanında esprili bir kişiliğe sahip olan Çağlar Ertuğrul, izleyenlerden gelen soruları yanıtladığı bir videoda “Seni nasıl tavlayabilirim” sorusuna “Güzel bir bezelye yapabilirsin. Belki çay içeriz sonrasında” yanıtıyla herkesi kahkahaya boğdu. Ertuğrul, en çok hangi kadın oyuncuyla oynamak istediği ile ilgili bir soruya, yabancı oyunculardan 'Emma Thompson' yanıtını verirken Türk oyuncular için de “Henüz oynamamış olmadığım kadın oyuncular deyip bu sorudan kurtulayım” şeklinde kafa karıştıran bir yanıt veriyor. Yağız Egemen mi daha yakışıklı, Çağlar Ertuğrul sorusuna, “İkimiz de yakışıklı değiliz, çok çirkiniz” diye cevap verdi. “Kadın olsan kendinde hangi özelliği severdin” sorusuna ise şaşırtıcı bir yanıt vererek “Kadın olsam ben lezbiyen olurdum, çünkü erkeklerde ne buluyorsunuz anlamıyorum yani gerçekten” dedi.
.
Takip etmeyen çok şey kaçırıyor @guldurusokagi

Most Popular Instagram Hashtags