[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

golets1986 golets1986

398 posts   26397 followers   603 followings

Orest  father, tiger, dj

Нещодавно @sasha_chornobay зробив мені ключ, який відкриває всі двері. Шкода, що я вже одружений. Хочете пару уроків пікапу, які мені вже не знадобляться? Записуйте:
1) Мала, хочеш настрою твою діафрагму?
2) Коли я тебе бачу, моя експозиція на максимум.
3) Займемось сфс?
4) В тебе такий рейтинг!!! 5) Я хочу завалити горизонт з тобою!
6) Давай заберем жовте з нашого майбутнього.
7) Хочеш, я поб'ю твого колишнього підписника?
Поділіться своїми версіями в коментарях.
Напишіть як вам ключ.

Є в мене друг, в якого дуже дивна мама. Вона не дозволяє йому стригтися в перукарні. Пояснює це тим, що хтось може позаздрити його шикарному волоссю, і тоді воно повипадає. Спеціально стриже вдома так, щоб ніхто, не те, що заздрити, а просто дивитись навіть не міг.
Мені його стало дуже шкода, тому я замовив йому шампунь від облисіння у @biotique_natural
Шах і мат!!!

Дуже приємно було побачити точну копію себе, зроблену з гіпсу в столиці в @tiramisubar
Радує, що двіж #орест_матіважка розвивається і знаходить нових прихильників по всій Україні.

Розкажу вам одну бувальщину. Одного разу, в рай попали Боб Марлі і Фреді Меркурі. Була лише одна умова, щоб не попасти назад в пекло. Бобу не курити шмаль, а Фреді не робити "не то не туди". Йдуть вони по вулиці, дивляться на землі лежить косяк. І тільки Боб нагнувся його взяти, як Фреді пропав ... На фото я схожий на Фреді Меркурі, але я би не пропав. А залишатись мужиком мені допомагає брутальна базова футболка @wander_dossier

Що би ви робили, якби у вас було 300 л бензину? Пишіть в коментарі. А поки ви думаєте, пропоную свій варіант. Після роздумів переходьте на @lovely_giveaway_2 вигравайте і насолоджуйтесь безплатним паливом!

Монтаж @tekso

Отже, наша лавсторі. Це кіт. Його звати бетмен. Ми познайомились...(продовження у наступних публікаціях, не переходьте на інші сторінки)
Ага, і ледь не забув. Бетмен у мене справжній гурман, і зараз його улюблений бренд корму Гурме проводить круту акцію. У чому полягає:
• Реєструйся на сайті https://gourmet-cat.com.ua/loverecipes через свою FB-сторінку або Google+ • Розміщуй свій власний рецепт котолюбові
• Ділись ним зі своїми друзями, щоб отримати ще більше шансів стати переможцем акції та виграти піврічний запас корму GOURMET та інші цікаві призи. 
Ми вже зареєструвалися, давай і ти!

Порція суботньої #орест_матіважка
Ат души! Всьо Па кайфу!
Вірте в себе, прогулюйте пари, їжте на ніч! Лафкі всім 🍟

Коли я бачу людину, яка на мене не підписана або не лайкає мої пости, я виглядаю отак (див. фото)
Особливого шарму додає годинник від @people_shopping
Ps. Якщо вам не подобається цей підпис, то по думайте кращий в коментарях 🍳

Короткометражка "автограф Гіги"

Ролі виконували:
1) @glebblock
2) @andrew_kramarski
3) @zavgosp
4) @keksiikk
5) Степан Гіга
6) трійник Степана Гіги
7) 4 дівчини

За підтримки @pincet_hamselyt
Відеомонтаж @tekso

Знаходять якось потап, ані лорак і лоліта до мене на сторінку. А я їм такий - "ви троє, ану нах*й звідси!!!" Напишіть в коментарях свій варіант для діалогу )

Ми стали дуже близькі, і я хочу розказати ще одну історію з минулого. Один раз я купив собі телефон. Скачав на нього популярні мелодії з сайту мп3длямобілки.точка.ру пішов гуляти і він випав мені з руки на асфальт та дуже побився. Я приніс його до майстра, і Зеник сказав мені - чого ти не носиш телефон в чохлі? І я прозрів. Але це було ще до інстаграму і довелось купити чохол просто на базарі. Через деякий час у сфері мобільних аксесуарів відбувся величезний прорив - з'явились чохли-книжечки, практично айфони серед телефонів. Завжди про них мріяв.
Коротше кажучи, недавно я написав @ligr_case щоб вони прислали мені нормальний чохол-книжечку. А подивіться, що прийшло. Він ж навіть не розкривається надвоє, і хіба це дешевий шкірзамінник , який має потріскати через 2 тижні??? Я вже мовчу про те, що там немає навіть за що зачепити його на пояс ... нема слів

Давно робили ремонт? Приємні спогади ... Пам'ятаю, колись їздив на "стройку" мішати бетон і цеглу кидати. Було весело, але чогось завжди бракувало. Взагалі, ще кілька років назад, здавалося, що життя немає сенсу... поки не з'явився ВІН ... і це не Степан Гіга

Це - Giveaway!!!!!!!! Халява!!!! Можна не йти на "стройку", забити на універ, розвестись і кинути зал, головне - виконати умови @giveaway_ikea
#орест_матіважка

Most Popular Instagram Hashtags