gokhaninler gokhaninler

671 posts   416,312 followers   238 followings

Gökhan Inler  The official instagram account of Gökhan Inler Follow me on twitter @GokhanInler

😎☀️

2017-2018 sezonunu iyisiyle kötüsüyle geride bıraktık. Çok çalıştık ve bir sonraki sezonda daha da çok çalışacağız. Daima yanımda olan sizlere ve Medipol Başaksehir ailesine sonsuz teşekkürler.🔶🔷🙏🏽
#MedipolBasaksehir #ibfk #G88

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun! 🇹🇷 #19mayıs #Atatürk #GençlikVeSporBayramı

Son virajda, tüm gücümüzle! 💪🏽🔶🔷
#MedipolBasaksehir #ibfk #G88

Hazırlıklara tam gaz devam 💪🏽🔶️🔷️💫
#MedipolBasaksehir #ibfk #G88

Geçtiğimiz haftasonu en büyük hobilerimden biri olan yemek yapmakla ilgili USLA Akademi 'de düzenlenen Sağlıklı ve Fit Mutfak konseptli workshopda mutfağa girdim. .
Bana bu özel günde eşlik eden sporcu arkadaşlarım Nilay Özdemir, Gökhan Şirin'e ve USLA’nın Yönetim Kurulu Başkanı Emel Arslan Güryıldız’a ve samimi içten tavırları ile o gün beraber sağlıklı yemek pişirme tekniklerini bizlere öğreten Usta şefler Eren Erdem ve Nazlı Eymen Türker'e çok teşekkür ediyorum. O gün bizi yalnız bırakmayan basın mensubu arkadaşlarıma da ayrıca teşekkür ediyorum.
#uslaakademi #sağlıklıyemek #hobi #G88
.
Cooking is one of my biggest hobbies. So last weekend I attented "Healthy and Fit Kitchen Cooking" workshop held at @uslaakademi.
Thanks to my co athletes friends Nilay Özdemir, Gökhan Şirin and USLA's Chairman Emel Arslan Güryıldız who accompanied me on this special day and big thank you to our talented chefs Eren Erdem and Nazlı Eymen Türker.
.
We all had fun and delicious day and at last ,I would like to thank too all the press members who did not leave us on my special day.
#uslaakademi #healtycooking #hobby #G88
.
Un altro mio hobby é cucinare. La scorsa settimana ho partecipato al workshop “Healty and Fit Kitchen Cooking” organizzato da @uslaakademi
.
Ringrazio i miei amici sportivi Nilay Özdemir, Gökhan Şirin e il direttore della USLA Emel Arslan Güryıldız. E ringrazio i maestri cuochi Eren Erdem e Nazlı Eymen Türker per averci mostrato e insegnato le tecniche per cucinare in maniera più sana.
Desidero inoltre ringraziare i membri della stampa/TV che non ci hanno lasciato soli in questa giornata deliziosa e divertente.
#uslaakademi #cucinasana #hobby #G88

Sevgili annemin ve tüm annelerin, anneler gününü kutlarım ❤👩‍👦
#annelergünü #G88
.
To my lovely mom and to all mothers around the world, happy mothers day ❤👩‍👦
#mothersday
.
Alla mia mamma e a tutte le madri del mondo, buona festa della mamma ❤👩‍👦
#lafestadellamamma

Saidou hocam 😄 #MedipolBasaksehir #ibfk #G88

Terimizin son damlasına kadar mücadeleye devam 💪🏽🔶️🔷️
#MedipolBasaksehir #ibfk #G88

Hedef: Zirve! 🎯💪🏽🔶️🔷️
#MedipolBasaksehir #ibfk #G88

Bugün Çaba Derneği Kermesindeydik ve minik kardeşlerimizle beraber vakit geçirip beraber çanta tasarladık. Bu çok keyifli gün ve davet için Sayın @ozlemzehebi’ye de teşekkür ediyorum.
#evimizinsağlıkelçileri #cabadernegi #G88

1 Mayıs İşçi ve Emek Dayanışma Günü Kutlu olsun 🛠 #1mayıs #ibfk #G88
.
Happy Labour Day🛠 #may1st #labourday
.
Buon Primo Maggio Festa dei Lavoratori🛠 #1maggio #festadeilavoratori

Most Popular Instagram Hashtags