glorymagazines glorymagazines

11,502 posts   133,732 followers   79 followings

  🥇üɴlülerιɴ ɢüɴcel нαвerlerι ve dαнα ғαzlαѕı! ☕️ ʀᴇᴋʟᴀᴍ ᴠᴇ İşʙɪʀʟɪğɪ İçɪɴ ᴅᴍ 💌 🍩 @glorysbackup 🍭 🍰YᴏᴜTᴜʙᴇ Kᴀɴᴀʟıᴍıᴢ👇 ┊ ┊ ┊ ┊┊ ┊ ┊ ┊ ❀ ✧ ┊ ┊ ✫ ┊ ☪︎⋆ ˚✧

One Direction özlenen günler.

Enes Batur, Tulu Bacı ile evlendi.

Şeyma Subaşı, 2017’de eski eşi Acun Ilıcalı ile katıldığı bir programda, yeni çıkaracağı It-Is Ok adlı bir uygulamayı tanıtmış, moda dünyasını kasıp kavuracağını söylemişti. Bu programla birlikte sokağa çıkmadan önce, bir davete ya da etkinliğe giderken giydiğiniz kombinleri yükleyip, puanlama neticesinde kombininizin iyi olup olmadığı ortaya çıkacaktı. Bilgisayar Mühendisi olan Safiye Nur Şimşek adında bir kişi, projenin kendisine ait olduğunu söyleyip dava açmıştı. İki yılın ardından Şeyma davayı kazanamadı.

"Bir Zamanlar Hollywood'da"nın (Once Upon a Time in Hollywood) galası 72. Cannes Film festivali'nde yapıldı. Filmin başrol oyuncuları Brad Pitt, Margot Robbie, Leonardo Di Caprio ve Dakota Fanning etkinliğe katıldı.

Dark'ın 2. sezonundan yeni görseller yayınlandı. 2. sezonuyla 21 Haziran'da Netflix'te yayına girecek.

Amber Heard ile boşandıktan sonra davalık olan Johnny Depp'in mahkeme dosyasından yansıyan ifadeleri ortaya çıktı. “Heard yalan söylüyor. Şiddet uygulamadım. O fotoğraflarda yüzünü boyayarak morarmış gibi göstermek istedi. Hayatımın sonuna kadar şiddeti reddetmeye devam edeceğim. Ne eşime ne başka bir kadına hiçbir zaman şiddet uygulamadım. Suçlu olan o, asıl mağdur olan benim. Uyuşturucu maddeleri alkolle karıştırarak bana karşı şiddet uyguladı. Üçüncü şahısların tanıklığında ciddi yaralanmama sebep oldu.”

Bence bu bir Spoiler ama anlamadık.

2019 yılı dünya çapındaki top albümler:

1. Map of the Soul: PERSONA
2. Thank u, next
3. A Star Is Born
4. Bohemian Rhapsody
5. WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?
6. The Greatest Showman
7. Beerbongs & bentleys
8. Scorpion
9. Divide
10. ASTROWORLD

Boy With Luv müzik videosu 10 milyon beğeniyi geçti! Böylelikle bunu başaran ilk K-pop grubu müzik videosu oldu!

BTS, The Beatles müzesinden özel bir davet aldı!
"Sevgili Jin, Suga, J-Hope, RM, Jimin, V ve Jungkook,
Stephen Colbert ile The Late Show'da gerçekleştirdiğiniz son performansınızı gerçekten beğendik, Fab Four'un Şubat 1964'te Ed Sullivan Show'da yaptığı gibi, ABD televizyonunda kendi BTS-çılgınlığı anınızı yaratmanız ve Beatles'ın ruhunu kanalize etmenizi izlemek bir zevkti. Grubun memleketi olan Liverpool'da The Beatles'a adanmış dünyanın en büyük kalıcı sergisi olarak İngiltere'deyken sizleri özel bir VIP turuna davet etmekten mutluluk duyarız, belki bizler için de bir performans sergilemek istersiniz? Eğer ilgileniyorsanız ya da öğrenmek istediğiniz daha çok bilgi varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Tekrardan, performansınızda iyi iş çıkarttınız ve turunuzda bol şans dileriz. Sizleri yakında görebilmeyi umuyoruz!"

Rihanna, son röportajında “Yeni albümüme Navyler sayesinde R9 adını vereceğim çünkü her yerde “R9?, R9 nerede? R9 ne zaman çıkıyor?” diyerek beni lanetlediler, kafatasımı yaktıktan sonra nasıl başka bir isim koymayı kabul edebilirim?

Sophie Turner, 1.3 milyon kişinin imzaladığı “Son sezon tekrar çekilsin” kampanyasına tepki gösterdi:
-
“Tüm bu dilekçeler ve bunun gibi şeyler 10 yıl durmadan çalışan, son sezonu 11 ayda çeken ekibe, yazarlara, yapımcılara yapılan bir saygısızlık. Bu insanlar, tüm emekleri çöpe atmak istiyor. 50 defa çekilen gece çekimleri gibi. O kadar çok kişi çalıştı ve zorlandı ki, insanlar sadece görmek istedikleri şeyleri göremedikleri için tüm bunları çöpe atmak istiyor bu çok saygısızca. İnsanlar her zaman kafalarında bir şovun nasıl bitmesini istedikleri konusunda bir fikir sahibi olurlar. Bu yüzden ne zaman onların istediği gibi gitmediğinde, onun hakkında konuşmaya ve isyan etmeye başlarlar.”

Most Popular Instagram Hashtags