[PR] Gain and Get More Likes and Followers on Instagram.

global_air_force global_air_force

1,099 posts   30,430 followers   78 followings

Never Give Up  Aerospace & Aircraft Maintenance Engineer @Fallahian.Alireza My Personal Page @UnitedHealthCare Telegram Channel Admin

.
Alone Forever
برای همیشه تنها
یکی از زیباترین عکس هایی که از نیروی هوایی خودمون دیدم
آخرین پست سال ۹۶ خود منم .
متاسفانه من سال خوبی نداشتم
و سال آینده خیلی خیلی سال بدتری برای من خواهد بود ، به هر جهت اگه بدی بوده ما را حلال کنید و امیدوارم سال خوبی همراه سلامتی و موفقیت در همه جنبه های زندگیتون داشته باشید .
#Killer_Eagle
#Alone_Eagle

.
Rockwell B-1 Lancer 😍
لنسر دوست داشتنی
#Killer_Eagle
#Rockwell #B1 #B_1 #Lancer #B1Lancer

.
‏IRAN Air Force F-14 Tomcats
.
اسطوره ای به نام تامکت
کلیپی بسیار زیبا از تامکت های قهرمان و خسته نیروی هوایی .
.
#Killer_Eagle
#Iranairforce #iran_airforce #iran_air_force #IRIAF #F14 #F_14 #Tomcat #F14Tomcat

.
Space Shuttle Atlantis .
آخرین مأموریت شاتل فضایی آتلانتیس روز جمعه،(۸ ژوئن ۲۰۱۱) ۱۷ تیر ۱۳۹۰ مرکز فضایی کندی را به قصد ایستگاه بین‌المللی فضایی ترک گفت و در صبح پنج شنبه،(۲۱ ژوئیه، ۲۰۱۱)۳۱ تیر ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۴۹ دقیقه به وقت محلی در پایگاه نیروی هوایی ادواردز در صحرای موهاوی در جنوب شرقی کالیفرنیا به زمین نشست، آتلانتیس در ۳۰۷ روز فضاپیمایی خود نزدیک به ۱۲۶ میلیون مایل در طی ۳۳ پرواز طی کرده است. آتلانتیس، مدارگرد چهارم ساخته شده‌است.
.
ماموریت دو هفته‌ای شاتل به فضا در مجموع سفری پردردسر بود. آتلانتیس طی این ماموریت شش روز را در کنار ایستگاه بین‌المللی گذراند. بخش اعظم این شش روز از سوی فضانوردان صرف تلاش برای راه اندازی مجدد کامپیوترهای از کار افتاده ایستگاه که سیستم‌های زیستی آن را کنترل می‌کنند شد. فضانوردان همچنین مجبور شدند یک پیاده روی فضایی برای تعمیر بخشی از پوشش ضدحرارتی شاتل انجام دهند. در این ماموریت در مجموع سه پیاده روی فضایی به خارج از ایستگاه انجام شد.
.
مأموریت اصلی آتلانتیس نصب واحد جدیدی از باتری‌های خورشیدی در ایستگاه بین‌المللی فضایی و جایگزینی یک فضانورد، سونیتا ویلیامز، با فضانوردی دیگر، کلی آندرسن، که هر دو آمریکایی هستند بود. خانم ویلیامز با بیش از شش ماه حضور در ایستگاه بین‌المللی فضایی رکورددار طولانی ترین حضور فضانوردان زن در فضا شده‌است. هفت خدمه آتلانتیس همچنین در دوره حضور خود در ایستگاه بین‌المللی فضایی عملیات مقدماتی نصب واحد جدیدی از تاسیسات این ایستگاه به نام واحد کلمبوس را به اتمام رساندند.
.
واحد کلمبوس ایستگاه بین‌المللی فضایی بخش اصلی تعهد یک صد میلیون دلاری سازمان فضایی اروپا به آی اس اس است و قرار بود تا پایان سال ۲۰۰۷ به این ایستگاه ملحق شود. این پرواز مداری در واقع آخرین سفر شاتل‌های فضایی بود و بدین ترتیب پرونده شاتل‌های فضایی ایالات متحده آمریکا برای همیشه بسته شد. کد آخرین مأموریت فضایی شاتل آتلانتیس اس‌تی‌اس-۱۳۵ بود. کریستوفر فرگوسن به عنوان فرمانده ناو فضایی، داگلاس هارلی به عنوان خلبان و ساندرا مگنوس و رکس والهیم دو فضانورد دیگر این مأموریت شرکت کردند و بدینسان آخرین پرواز فضایی آتلانتیس از نظر تعداد فضانورد نیز به یک استثناء تبدیل شد. شاتل‌های فضایی معمولاً به همراه ۷ فضانورد راهی مدار زمین می شدند.
.
#Killer_Eagle
#SpaceShuttleAtlantis #Space_Shuttle #Atlantis

.
The Killing Machine F-22 Raptor .
کل شخصیت من در یک دقیقه .
#Killer_Eagle

.
‏IRAN Air Force F-7
.
نيروي هوايي جمهوري اسلامي ايران
قسمت ۳۷ :

اف-۷ نسخه چینی دارای سرعت فرود بالای است و  مشکل از دست رفتن سیستم هیدرولیک ویا سخت شدن استیک هدایت را دارد . این جنگنده در دو سال اخر جنگ تحویل ایران شد و احتمالا در اواخر جنگ در عملیات هوا به زمین  با بمب های مارک ۸۲ و راکت شرکت داشته و امروزه برای اموزش خلبانان نیز به کار می رود . اگرچه اف-۷ جنگنده موثری نیست ولی با داشتن هشدار دهنده راداری، اچ یو دی و مسافت یاب لیزری از این باب از اف-۵ نیروی هوایی پیشرفته تر است و رادار ان اگرچه از نظر برد چیزی از رادار اف-۵ برتری ندارد ولی کارایی کلی بهتری دارد. اف-۷ به دلیل داشتند اچ یو دی و سامانه تعیین محل برخورد بمب در تمرینات پرتاب بمب نیروی هوایی همواره از اف-۵ و اف-۴ در پرتاب بمب های غیر هدایت شونده سقوط ازاد دقیق تر عمل کرده است.
.
اف-۷ ایرانی به غیر از بمب سقوط ازاد مارک ۸۲ و خوشه ای بی ال ۷۵۵ و راکت انداز  مجهز به موشک هوا به هوایی پی ال ۷ هستند . ایران در اواخر دهه ۱۳۷۰ شمسی تلاشی را برای خرید اف-۸-۲ام از چین کرد ولی این تلاش موفق نبود. اف-۷ امروزه در نیروی هوایی ایران میتواند در نقش هوا به زمین فعالیت کند البته باید در زمینه حمل سلاح ارتقا داده شود کما اینکه پاکستان  از اف-۷ های خود برای عملیات پشتیبانی هوایی استفاده میکند و حتی نسخه های اخر اف-۷ پی جی را مجهز به بمب لیزری نیز کرده است  ولی در مجموع اف-۷ حتی اگر این مسئله را نیز قبول کنیم در رزم هوایی مشابه اف-۵ باشد ولی نه اف-۵ و نه خود اف-۷ در درگیری هوایی هوایی این دوران کارایی ندارند و در زمینه میزان حمل تسلیحات هوا به زمین نیز دارای توان حمل سلاح کمتری نسبت به اف-۵ است زیرا از روز اول در نقش یک شکاری رهگیر طراحی شده . همکنون  اف-۷ ها در گردانهای شکاری ۵۱ ، ۵۲ و ۵۳ در امیدیه و در نسخه اموزشی در اصفهان خدمت میکند.
پایان با تشکر از جنگاوران
.
#Killer_Eagle
#Iranairforce #iran_airforce #iran_air_force #IRIAF #F7 #F_7

.
IRAN Air Force F-4 Phantoms
نمایی زیبا از پرواز فانتوم های نیروی هوایی
#Killer_Eagle
#Iranairforce #iran_airforce #iran_air_force #IRIAF #F4 #F_4 #Phantom #F4Phantom

.
‏IRAN Air Force F-7
.
نيروي هوايي جمهوري اسلامي ايران
قسمت ۳۶ :
داستان اف-۷ به میانه جنگ ایران و عراق بر میگردد که ایران به شدت دچار مشکل با ناوگان نیروی هوایی خود شده بود که از سوی امریکا ها پشتیبانی نمی شد و نیاز به جنگنده حمله به زمین داشت زیرا بخشی از ناوگان توسط عراق  سرنگون شده بود و ناوگان باقی ماند نیز نیاز  به قطعات داشتند. در ان دوران به دلیلی سیستهای خارجی هیچ کشوری حاظر به فروش جنگنده به ایران نبود  و تنها گزینه چین بود که پیشرفته  ترین جنگنده ای که در ان دوران در چین تولید میشد جنگنده جی-۷ با نام صادراتی اف-۷ بود. ایران در مرحله اول تعدادی اف-۶ که نسخه چینی میگ-۱۹ است را خریداری میکند ولی به دلیل نارضایتی از ان به گفته برخی منابع انها را به کره شمالی تحویل داده و به سراغ جنگنده دیگری می رود( البته به گفته برخی منابع اف-۶ ها از  خود کره شمالی دریافت شده بود).
.
در همان زمان عراق نیز که از عملکرد کلی میگ-۲۱ راضی بود برای جبران بخشی از ناوگان میگ-۲۱ که از دست رفته بود به دنبال  خرید اف-۷ از چین بود و هر دو کشور که رودرروی  هم می جنگیدند همزمان با هم وارد مذاکره با چین شدند. ایران در مرحله نخست میخواست  اف-۷ بی را خریداری کند ولی بعد به پیشنهاد چین ها نسخه پیشرفته تر اف-۷ ام را خریداری کرد. اف-۷ ام دارای تجهیزات غربی بود و به دلیل سیاست ها  و مشکلاتی برای تحویل انها به ایران چین  تجهیزات غربی  را با نسخه  مشابه چینی عوض کرد که نتیجه  ان  اف-۷ ان شد. ایران ۱۸ فروند نسخه تک سرنشینه و ۷ فروند نسخه دو سرنشینه را دریافت کرد که دست کم چهار فروند ان از دست رفت. البته از قرار معلوم ایران در دهه ۱۹۸۰ ، ۲۴ فروند و در سال ۱۹۹۵ نیز ۵ فروند دیگر تحویل گرفته است .
ادامه دارد...
.
#Killer_Eagle
#Iranairforce #iran_airforce #iran_air_force #IRIAF #F7 #F_7

.
United States Air Force Eagles 🦅 .
قسمت دیگری از زیبایی های پرواز با جنگنده برتری هوایی - چندمنظوره اف-۱۵ ایگل و استرایک ایگل .
#Killer_Eagle
#Boeing #F15 #F_15 #Eagle #StrikeEagle #F15Eagle #F15StrikeEagle

.
Rockwell B-1 Lancer 💀
#Killer_Eagle
#Rockwell #B1 #B_1 #Lancer #B1Lancer

.
The Eagles 🦅
حکم فرمایی عقاب های سرکش آمریکایی بر آسمان
.
پس از تولید اف-۱۵ ایگل و مدل های زیر مجموعه آن با آن که در همه جنگ ها و نبردهای سنگین و جدی هوایی شرکت داشته اما همچنان هیچ شکستی در نبرد هوایی نخورده
.
به عقیده من جنگنده ای که چند دهه توانایی و برتری های خودش را نشون داده هر اتفاقی هم روزی واسش بیوفته چیزی از ارزش هاش کم نمیشه ، تعداد این جنگنده ها زیاد نیست مثلا تو ایران و کلا جهان فانتوم و تامکت این حالت را دارند ، ایگل هم یکی از این جنگنده هاست .
.
#Killer_Eagle
#Boeing #F15 #F_15 #Eagle #StrikeEagle #F15Eagle #F15StrikeEagle

Most Popular Instagram Hashtags