gilriva gilriva

948 posts   15451 followers   720 followings

Gil Riva  www.gilriva.co.il

https://www.facebook.com/gilriva1

לרונית שהיא נופת צופים יש ריב כרוני עם הקיץ. זה מתחיל לגרד לה בעצבים, באיזור ל״ג בעומר ונגמר אי שם בסוף נובמבר, קצת לפני האזכרה של ענת גוב. אז, כשקר, רונית חוזרת להיות נמרה אסיאתית מוטרפת חושים.
תן לה שיטפונות בבית, תן לה את איציק השכן עם הדלי, עם הרדיאטור שלו, ועם הקרדיגן המכוער שהיא סוחבת עוד מהתיכון – והיא בקרחנה.
הידעתם? בחורף, כשהדובים נניח ישנים, רונית מבייצת שלושה חודשים ברציפות. פעם היא נכנסה להריון מכוס תה צמחים.
"זה פשוט לא בסדר, כל שנה אותו סיפור", היא נעמדת מול התחזית, כמו גבר בתקופת המונידאל ומסננת "למה? למה זה מגיע לי? יש לי מצב רוח מאוד שלילי ממך מר קיץ לך מפה כבר קישטה". אני מנסה להוריד אותה מהעץ ומסביר לה ש"זה לא חוכמה לריב עם עונה, שלא עונה". אבל היא בשלה, נתן זהבי? בובת חרסינה לידה.
נכון שהקיץ לח ומזיע עלינו, אבל מה יותר משמח מ״חג החופש-הגדול״. תמיד אפשר לכבות/להדליק את המזגן, אפשר להיקבר במקרר. בבריכה. והכי כיף זה לפתוח רוכסנים, לשחרר את הביצים לחופש, ולוותר על כל מה שצריך. כל העולם יחכה על הולד, בזמן שאתה נטען באנרגיות חדשות.
אני כבר ביום רביעי של צום המיצים המרענן ביותר שחוויתי, עדיין לא פרצה המלחמה, ואין דילמה קיומית שיותר מרתקת אותי להתחבט בה, מאשר באיזה צבע ממניפת "כפכפי החופש" ללבוש היום.
400 גרם לזוג 0 קק"ל. ״תראי מה זה", אני מטיז לה ומתיז עליה "כל יוני עבר לו, ולא ביקשתי ממך אפילו פעם אחת לשמוע איתי את הדיסק המוש של רמי קליינשטיין וקרן פלס", כנראה שאמרתי משהו שפגע בה באופן אישי. בעוד שאני חולה עליהם, היא חולה מהם.
איך שהתחלתי לזמזמם את "תודה לך עולם יקר שהבאת אותי לכאן".. שמעתי את המים בבריכה מתרוקנים, אחרי זה כמעט טבעתי, אבל הכפכפים הצילו אותי משקיעה בקרקעית הגומי. בואי נשלים. @freedomoses @weshoes_il @zevikdror @jusa_coldpressed לחצה על העדשה ואספה את הסנטר שלי הנסיכה @esterikka

אומרים שהיום השלישי של ניקוי הרעלים, הוא הכי קשה. כמי שחוטף אורגזמה מצום מיצים , אני כבר יודע להבדיל בין קשה לבין משעמם. כבר אתמול מילאתי את הלו״ז שלי להיום במטלות שאף פעם לא צריך לעשות, אבל ממש אפשר כשמשעמם. רגע לפני שיצאנו לגג של עזריאלי לחנוך רכבת הרים תלת-מימד, שתיתי את בקבוק מס׳ 5 (האדום סלק), והתמלאתי בסומק פנימי, כזה שמבטיח לי שהכל יהיה בסדר. בין מינגל ללינג, ניגש אלי ילד עם שיער בצבע כתום-דובדבן. בול כמו שרציתי שיהיה לי כבר מילדות. הוא סיפר שקוראים לו אור ושהוא עולה לכיתה א׳ ואז הוא שאל בנימוס אם הוא יכול להפריע לי, אמרתי לו בטח. למה לא? אור זימן אותי לגובה שלו ואמר לי: ״רק רציתי להגיד לך שאתה יפה״. והעיניים שלו זרחו בכתום שקיעה. מה צריך יותר מזה אדם. אולי עוד כמה ימים של צום מיצים?? בהצלחה לכל המתנקים ! #jusacoldpressed @jusa_coldpressed

יום שני של ״ניקוי הרעלים״ בחסות ג׳וסה (הדבר הכי נכון ומרענן לעשות בימים אלו) ונדמה לי ששוב מצאתי משפחה... אמא, אמשיך לעדכן. תו-דה. @jusa_coldpressed #jusacoldpressed #jusaclease אל תתנו לתמונה לבלבל אתכם, סתם משהו מגניב שאישה מהירה הצליחה לצוד @mmmwa

מיילו הוא לא שואו אוף כמו אבא שלו, אז הוא ביקש ארוחת יומולדת הערב בחוג מצומצם של המשפחה ובסגנון ספורט אורבני. אז הלכנו על אדידס-דיזינגוף-סנטר שיק, שזה המקום הכי מעוצב ממוזג ונכון בעונה זו של השנה. אה וגם אפשר לבלות שם יום שלם, בלי לקנות כלום. שבת שלום. #adidas #adidasdizengoff #fun #candylights #shabatshalom #mylove❤

כולם יודעים שלאריק, השכן מהוילה הגובלת לשלנו יש לא מעט כסף, והרבה בריכה מתוחזקת, שאיש לא טובל בה. רוב השנה הוא לא נמצא בארץ, ונפש חיה לא באה לדרוש בשלומה. לא פעם הצענו לו לשמרטף על הבריכה, אבל הוא מעדיף שלא. צרפתי. כנראה לא מבין רמזים.
בוקר וערב אני משקיף במרירות מחלון חדר השינה, על הריביירה הצרפתית שיש לאריק בגינה, משל הייתי אידה נודל והיא ארץ ציון.
התאורה המסנוורת שלה עושה לי עיוורון פסיכוסומטי וכל פעם שרק עוברת בי מחשבה זדונית להשליך לשם גרעינים ובדלי סיגריות, מתחילה לפעול אזעקה מחרישת אוזניים.
אבל, (וזה אבל ענק) מאז שההורים מהגן של מיילו שלחו את מגבית היומולדת וצברנו הון של 3000 ש״ח גם לנו יש תחושת עושר ועיננו כבר לא צרה בבריכת השכן.
כן, כן. כל חלומותינו התגשמו והתחדשנו בבריכה ממש מוגזמת של בלו בלו, ששותה לנו את כל החצר.
אז נכון שהיא תחזיק מעמד רק שנה ושכבר לא רואים שהדשא שלנו הוא ירוק יותר, כי הוא סינטטי יותר. אבל הי, למרות שאנחנו שוקעים באוברדראפט, אנחנו מה זה צפים על החיים והם בטעם מייפל. תודה לעדן ושני על התמיכה הפיזית והמוראלית.
@edendayan8 http://www.blueblue.co.il/?gclid=CNrD2Iji0dQCFfEA0wod4bIC_g

מיילו , אני רוצה ומתפלל שבעזרת השם יום יבוא וגם הניני נינים שלך ידעו שאבא שלך אהב אותך כל כך (והיה מספיק משוגע ואובססיבי) עד כדי שהוא ניפח לך את הברבור הזה עם הפה והריאות שלו בעצמו. בלי סיגריות, בלי משככי כאבים. בלי אפידורל. ארבע שעות. של פו פו פו פו. בול כמו שלוקחת נסיעה לאילת. הרבה פחות ממה שלקחה הלידה שלך. יימח שמם וזכרם של כל מוכרי החלומות, המתנפחים והמשאבות מדרום העיר שנותנים לך משאבה חשמלית ב-50 ש״ח ומספרים לך שזה ״לוקח שתי שניות״. כלום, רק עם הפה הלב והנשמה. ולך אהוב שלי, אני רק מאחל בריאות ושתמשיך להיות האור הכי נעים ושמח שזורח מעל הבייגלה של חיי. אמן

קנדי לייטס לשגרירות ארצות הברית בישראל. עבודה שלי (!) שמוצגת בתערוכה שאוצרת הגדולה והאנינה קרן בר גיל כל זאת לצד עבודות של גאוני הדור ראובן רובין , רונן שהרבני, אלון קדם, בועז אהרונוביץ׳, טל שוחט. בקיצור כבוד גדול לי, אבל גם קצת להם.
#candylights #artinembassies

אני נרגש להציג בפניכם את ה״קנדי-לייטס״, סוכריית האור המיוחדת והבלעדית, שיוצרה עבור תערוכה מיוחדת ליום העצמאות האמריקאי.
ההשקה: החל מהערב במסיבה בבית השגריר.
למיטיבי לכת: עבודת הדגל עשויה רקמת גרעיני רימונים והכוכבים מעטרתם.
סוכריית האור תתגורר אחר כבוד בבית השגריר האמריקאי ורעייתו בהרצליה פיתוח, למשך זמן כהונתו.
המיקום: על הפסנתר בסלון.
וכל זאת במסגרת תערוכה שאוצרת - אהובתנו קרן בר גיל.
ממול הפסנתר מוצגות עבודות של ראובן רובין , רונן שהרבני, אלון קדם, בועז אהרונוביץ׳, טל שוחט. בקיצור כבוד גדול לי, אבל גם קצת להם.
#candylights #artinembassies
@kerenbargil

הי כאן גיל ריבה מבית המלון בו מתרחש האירוע המתגלגל. מיד תערוך קרולינה הררה מכירה פומבית של מהדורת בשמים מוגבלת, שכל הכנוסתיה קודש לעמותת ״קו לחיים״. נמסר לי שנבחרו רק ״כמה גברים באמת שווים, הורסים ונכונים״, כדי ללוות בארומה זכרית את המכירה. ״מי בוועדה הממיינת?״, התעניינתי בכל הרצינות, וציפי רומנו יחצנית האירוע ירתה: ״מה זה משנה?, העיקר שנבחרת! לא?״.
״צודקת״ מילמלתי וניסיתי לא לחפור לעצמי עם שאלות מיותרות.
כך הזדמן לי הכבוד להשתתף בערב מכירה של ליגה מכובדת של גברברי-להט בכיכובם של אורי פפר(!!) מייקל לואיס (!), ליאור דיין (?) ועוד
-
ברגע של כנות עצמית נטולת הומור תהיתי עם עצמי ככה, מה בכל זאת היו ״שיקולי הבחירה התמוהה בי?״. למה לא קראו ליודה לוי, אביב אלוש ועוז זהבי.. שנורא נורא לוהטים פנויים וטופ.
היתה שתיקה רועמת ביני לביני . כשלחצתי חזק על הבטן הרכה הבנתי שאני הוזמנתי על תקן ״הצבעוני״, שזה פשוט מילה פחות מעליבה לפתאט. -
מצד שני בשחור לבן יש לי הבעה וחצי שמצטלמות טוב. לא ?

נח צהריים ומדמיין שאני ליד דוכן לממכר סכינים ביוון.

אחת הבעיות החמורות בתופעת לינה דנהאם הגאונית, זה שהיא ממש נותנת לגיטמציה לכל כונפה במדרגות הנעות בעזריאלי להתלבש באוברולים קצרים מטריקו אופוויט שרואים את השאריות של הפולקעס. אם התברכת בחוסר טעם, לפחות גייסי טיפה הומור עצמי.

Most Popular Instagram Hashtags