gezegenmehmett gezegenmehmett

388 posts   97,062 followers   370 followings

Mehmet Akbay  gezegen@kralfm.com.tr

Sıla, Harbiye konseri öncesi Mehmedin Gezegenindeydi...

Bugün asker kılığına giren hainlerin milletimize saldırmasıyla önce utanç; sonrasında yüce milletimizin hainlere karşı korkusuz, cesurca karşı koymasıyla büyük gurur yaşadığımız 15 Temmuzun ikinci yıl dönümü... Başbakanımız Ntv yayınında "bir kalkışma var" dedikten hemen sonra 1 dk bile tereddüt etmeden, milli iradenin yanında Kral ailesi olarak safımızı aldık. Cumhurbaşkanımızın milleti sokaklara çağırmasıyla millet olarak sokaklara aktık o gece... Korkanlar, sessiz kalanlar, "kim kazanırsa onun yanında oluruz" diyenler oldu. Korkaklar hiç korkmasın, biz onlar içinde savaşırız! Tek üzüntüm, korkakların, sonrasında asıl kahramanların üzerine basa basa kahraman edasıyla en önde yürümesi... Yaptığı büyük kahramanlıkla, hain darbe girişiminin seyrini değiştiren Astsubay Ömer Halisdemir’i ve tüm şehitlerimizi minnet, rahmet ve dua ile anıyoruz.

15 Temmuz sonrası, çok değerli sanatçı dostlarımızla birlikte, Demokrasi Nöbetlerinde gurur duyduğumuz, çok özel anlar yaşadık. İşte o anlardan bazıları...

15 Temmuz gecesi, darbe girişiminin ilk anından itibaren Kral Fm milletinin yanında yer aldı. O gece yaşananların canlı yayındaki özeti...

15 Temmuz Gecesi, bazıları tepki vermek için kimin kazanacağını beklerken biz çoktan milletimizim yanında yerimizi almıştık!

Bu tren kazasında millet olarak hepimizin içi, ruhu parçalandı. Çok üzgünüz... Ölenlere rahmet, yakınlarına sabır, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Milletimizin başı sağolsun.

Prof.Dr. Üstün Dökmen Hocamız idam cezası ile ilgili çocuklara yönelik cinsel saldırılarla ilgili bakın ne diyor. ‘Hep sonuç odaklı düşünüyoruz, nedenleri araştırmıyoruz, sadece sineklerle savaşıyoruz, bataklığı kurutmak aklımıza gelmiyor’.

Çocuklarımıza musallat olan bu canavarlar derhal infaz edilmeli! Hala beslenip, hücrede korunuyorlar! Bu alçaklara içtikleri su, yedikleri her lokma haram!!!

‪Ağrı’da kaybolan minik Leyla’mızdan günlerdir haber alamıyoruz, kayıp! Eylül’ümüz de ne yazık ki katledildi, perişan olduk ve bu sapık canilerin aileleri var, çocukları var... Normal insanlar gibi aramızda insan maskesiyle dolaşıyorlar. Allah’ım sen meleklerimizi koru...‬

Oy veren milyonlar lideriyle omuz omuza, lider milletiyle sırtsırta verirse hep birlikte tüm sorunlarımızı çözeriz. Kazanan ülkemiz olur..Türkiye kazanırsa kaybeden olmaz, hepimiz kazanırız!

Yıl: 1999 Yer: Zeytinburnu Kazlıçeşme Meydanı, Sayın Erdoğan yasaklı. Cezaevine girmeden önce 1 milyon kişinin huzurunda Kral FM’ in kendisi için organize ettiği Cumhuriyet Bayramı etkinliğinde bakın neler söylüyor.

Hayatımın hiç bir döneminde tarafsız olmadım, çıkar gözetmeksizin vicdanımla, kalbimin sesini dinleyerek bi tarafım oldu ama her zaman diğer tarafları anlamaya, dinlemeye, saygılı ve objektif olmaya çalıştım. En nefret ettiğim insanlarsa, kaypak olanlar ve her dönem kim kazanırsa onun gemisine binenler...

Most Popular Instagram Hashtags